Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989 W sumie do Cruyffa ten cytat tez by pasowal.
1
@lucas/catalan ciezki wybor. no gdybym musial, to to zdjecie przesadzilo
https://www.ps4wallpapers.com/wp-content/uploads/2018/01/PS4Wallpapers.com_5a573c199b197_58c7e4b5bf849-1056x594.jpg
0
Ladny beret, ladna pani, ladny glos.
Dreams | Fleetwood Mac | funk cover ft. Elise Trouw
8
Golazo Cancelo.
https://streamable.com/x2lkwm
0
The Most Dramatic Final in History | 1987's Peñarol vs. America
13
@MesQueUnClub96 Czesto pisze o starym.
17
Bol ojca. Z zycia wziete.
https://jbzd.com.pl/obr/1536079/bol
@dominik127pl
2
@kamilo0066 ta konczaca pilka calkiem fajna, dosc mocna i przede wszystkim dobry kąt
0
Fani tenisa, jak oceniacie Gerarda? Macie jakie dluzsze nagranie?
@JimMorrisonFCB
4
@PatrychoO @fcbheroes @BarcaInfo ok .
1
@BarcaInfo Cena podejrzanie niska. Kruczek?
2
@VamosRakieta W otoz to!
7
@BarcaInfo sympatyczny gosc, swietny pilkarz. Trzymam dalej kciuki.
Vamos Rakieta!
1
@juliacicha Nie mamy jako kibice z polski wplywu na decyzje podejmowane w Barcelonie, ale sport zawodowy istnieje dla i przez kibicow. Jedyne oczekiwanie, ktore mam to bycie profesjonalista w stosunku do nas, kibicow.
Przegrywac mozna, to normalne w sporcie (jest zbyt wiele dobrych ekip by jedna zdominowala na lata Europe) ale nie kolejny raz w takim stylu (bez stylu). Zarzad rowniez nie robi wrazenia organu, ktory jest profesjonalny.
Rafal powiedzial, ze nie zawsze trzeba wypowiadac oczywistosci - cos w tym jest. Messi przepraszajac za 2-8 musialby kolejny raz powtarzac frazysy post romowo / liverpoolove. To juz nie jest przypadek, to jest schemat i rezulat kryzysu.
Messi swoimi wyczynami dal nam na moment odniesc wrazenie, ze to sport indywidualny, ale nawet on nie jest w stanie pokonac zgranej, silnej i zmotywowanej druzyny. Pilka nozna to kolektw i niech tak zostanie.
ps. nie moglem oznaczyc Rafala.
4
@juliacicha slucham, slucham. Mozesz hejtowac, ja mam mocna psyche - jak nasza Barca w meczach rewanzowych fazy pucharowej LM.
0
Swietny odcinek, bardzo mi sie podobal ;)
3
Jamiroquai Bee Gees Mashup - Pomplamoose
0
@jacobFCB Fajne , okladka też niezła
0
@Ermitano to i to
0
@Hushovt co juz widzisz do tego jakies obrazy ze swiata Tolkiena?
1
@Hushovt
2
Muzyczny wrzesien. "September"
0
@Ermitano to elegancko. Jakie to uczucie?
2
@justfootball no bylo, bylo. Nie bylo 2-0, 3-0, 4-0 itd.To juz kilka pozytywnych momentow.
1
@Ermitano powodzenia!!!
3
@messi564 mam podobnie , ogromnie mu kibicuje - wielki talent przyszly kręgosłup Barcy
1
@Chakalaka pasuje w sumie, to snookera. gdzie trzeba potrafic sie mocno skoncentrowac.
1
@Chakalaka mega. .
0
@Herato @PuyolTheBest hashtag Borek
1
Thiago (Silva) paruje pytania niemieckiego dziennikarza o swoją przyszłość:
"skupiam się tylko na rodzinie i meczu z Ukrainą. Monachium zawsze tam będzie, to mój drugi dom"
- Dziennikarz : czyli City lub Liverpool (śmiech)
Thiago odwraca się i odchodzi