0

@Tomo1989 W sumie do Cruyffa ten cytat tez by pasowal.

1

0

Ladny beret, ladna pani, ladny glos.

Dreams | Fleetwood Mac | funk cover ft. Elise Trouw


8

0

The Most Dramatic Final in History | 1987's Peñarol vs. America


13

@MesQueUnClub96 Czesto pisze o starym.

17

2

@kamilo0066 ta konczaca pilka calkiem fajna, dosc mocna i przede wszystkim dobry kąt

0

Fani tenisa, jak oceniacie Gerarda? Macie jakie dluzsze nagranie?
@JimMorrisonFCB


4

1

@BarcaInfo Cena podejrzanie niska. Kruczek?

2

@VamosRakieta W otoz to!

7

@BarcaInfo sympatyczny gosc, swietny pilkarz. Trzymam dalej kciuki.
Vamos Rakieta!

1

@juliacicha Nie mamy jako kibice z polski wplywu na decyzje podejmowane w Barcelonie, ale sport zawodowy istnieje dla i przez kibicow. Jedyne oczekiwanie, ktore mam to bycie profesjonalista w stosunku do nas, kibicow.
Przegrywac mozna, to normalne w sporcie (jest zbyt wiele dobrych ekip by jedna zdominowala na lata Europe) ale nie kolejny raz w takim stylu (bez stylu). Zarzad rowniez nie robi wrazenia organu, ktory jest profesjonalny.

Rafal powiedzial, ze nie zawsze trzeba wypowiadac oczywistosci - cos w tym jest. Messi przepraszajac za 2-8 musialby kolejny raz powtarzac frazysy post romowo / liverpoolove. To juz nie jest przypadek, to jest schemat i rezulat kryzysu.

Messi swoimi wyczynami dal nam na moment odniesc wrazenie, ze to sport indywidualny, ale nawet on nie jest w stanie pokonac zgranej, silnej i zmotywowanej druzyny. Pilka nozna to kolektw i niech tak zostanie.

ps. nie moglem oznaczyc Rafala.

4

@juliacicha slucham, slucham. Mozesz hejtowac, ja mam mocna psyche - jak nasza Barca w meczach rewanzowych fazy pucharowej LM.

0

Swietny odcinek, bardzo mi sie podobal ;)

3

Jamiroquai Bee Gees Mashup - Pomplamoose


0

@jacobFCB Fajne , okladka też niezła

0

@Ermitano to i to

0

@Hushovt co juz widzisz do tego jakies obrazy ze swiata Tolkiena?

1

2

Muzyczny wrzesien. "September"



0

@Ermitano to elegancko. Jakie to uczucie?

2

@justfootball no bylo, bylo. Nie bylo 2-0, 3-0, 4-0 itd.To juz kilka pozytywnych momentow.

1

@Ermitano powodzenia!!!

3

@messi564 mam podobnie , ogromnie mu kibicuje - wielki talent przyszly kręgosłup Barcy

1

@Chakalaka pasuje w sumie, to snookera. gdzie trzeba potrafic sie mocno skoncentrowac.

1

@Chakalaka mega. .

0

@Herato @PuyolTheBest hashtag Borek

1

Thiago (Silva) paruje pytania niemieckiego dziennikarza o swoją przyszłość:
"skupiam się tylko na rodzinie i meczu z Ukrainą. Monachium zawsze tam będzie, to mój drugi dom"
- Dziennikarz : czyli City lub Liverpool (śmiech)
Thiago odwraca się i odchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?