3

@Comentateiro Pele zawsze mial leb na karku.

38

3

Zverev po czterech setach melduje sie w polfinale. Dla Chorwata bylo wiecej do wyciagniecia.

1-6. 7-6. 7-6, 6-3

0

@michaleu za chwile powinno byc w mediatece, takze nie ma dramatu

0

Glupie Shazam, wlaczam Trojke na koncowke elektornincznej audycji, zajeisty utworek - a Shazam na to - Donna Summer. Nic nie mam do pani S, ale Donna to na pewno nie jest.

0

@FCBKUBANO tez mi sie wydaje, chociaz Zverev lubi sie zamulic.

0

@FCBKUBANO znowu chyba przegra w tiebreaku

0

@FCBKUBANO chyba jednak nie

0

@FCBKUBANO no duza szkoda. zobaczymy, moze jakos w tym tie breaku da rade

0

Chyba Zverev ma racje.

1

Ale szybki set. Chorwat wygral 6-1.

1

@FCBKUBANO oby.
@budel17 no wlasnie nie widzialem tego meczu

4

Zverev vs Coric za moment na Eurosport 1.

2

@jacobFCB przesluchalem tylko raz i robie solidne, fajne pierwsze wrazenie.
Dodatkowo fajna okladka, taka mieszkanka Dead Can Cance i Penguin Cafe Orchestra.

0

@OsehShalom a to nie wiem kiedy.

0

@OsehShalom Fundacja na podstawie Ashimova.


0

@mekston na to sie niby zanosi, ale poczekajmy

0

@Encore nie badz niedzielny kibic, naprawde kilka swientych meczow bylo. Thiema, Shapovalova zle sie oglada?

0

1

@Ermitano o kurcze, trzeba jechac!

1

@Wilczeq to byl przecież "fińczyk" - Ko Pernik.

7

@kamilo0066 to niech se walna palcem czy czymkolwiek w jablko Adama i zobacza czy bedzie tak smiesznie. A tam ile bylo metrow? No wlasnie.

ps. Nowak ogolnie okazal sie slaby psychicznie. W pierwszym gemie zaskoczony wspanialym skrotem Hiszpana, jezcze mu pokazywal kciuj w gore, ale potem juz jego madra gra go frustrowala bardziej i bardziej.

0

@Misanthrope ja ich nie znam, ale faktycznie dobra ta blondyna.

0

US Open bedzie mialo nowego zwyciezce. Ankieta
https://strawpoll.com/rrfe8jc14

1

NIe wiem w sume czy mi sie podoba, ale chyba tak.
ARCH ENEMY - The Eagle Flies Alone (OFFICIAL VIDEO)


@Kajtek77

0

@wroclawskifan pozdro .

1

Kontrabasista Gary George Peacock, znany z pracy z Keithem Jarrettem, Albertem Aylerem, Billem Evansem i Markiem Coplandem, nie żyje. Muzyk zmarł 4 września w wieku 85 lat.


https://i.pinimg.com/474x/db/17/ff/db17ff1e52d5f75d4d0fa0dab0ce9799.jpg

1

Koncertowy drugi set Thiema

2

Brawo Sakkari za walke, ladnie napsula krwi Williamsowej.

0

@covidout Tobie tylko patelnie w glowie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?