Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comentateiro Pele zawsze mial leb na karku.
38
Mem matematyczny.
https://pbs.twimg.com/media/EhaIQcYXsAUrxjl?format=jpg&name=small
3
Zverev po czterech setach melduje sie w polfinale. Dla Chorwata bylo wiecej do wyciagniecia.
1-6. 7-6. 7-6, 6-3
0
@michaleu za chwile powinno byc w mediatece, takze nie ma dramatu
0
Glupie Shazam, wlaczam Trojke na koncowke elektornincznej audycji, zajeisty utworek - a Shazam na to - Donna Summer. Nic nie mam do pani S, ale Donna to na pewno nie jest.
0
@FCBKUBANO tez mi sie wydaje, chociaz Zverev lubi sie zamulic.
0
@FCBKUBANO znowu chyba przegra w tiebreaku
0
@FCBKUBANO chyba jednak nie
0
@FCBKUBANO no duza szkoda. zobaczymy, moze jakos w tym tie breaku da rade
0
Chyba Zverev ma racje.
1
Ale szybki set. Chorwat wygral 6-1.
1
@FCBKUBANO oby.
@budel17 no wlasnie nie widzialem tego meczu
4
Zverev vs Coric za moment na Eurosport 1.
2
@jacobFCB przesluchalem tylko raz i robie solidne, fajne pierwsze wrazenie.
Dodatkowo fajna okladka, taka mieszkanka Dead Can Cance i Penguin Cafe Orchestra.
0
@OsehShalom a to nie wiem kiedy.
0
@OsehShalom Fundacja na podstawie Ashimova.
0
@mekston na to sie niby zanosi, ale poczekajmy
0
@Encore nie badz niedzielny kibic, naprawde kilka swientych meczow bylo. Thiema, Shapovalova zle sie oglada?
0
Medvedev - niesamowity return servisowy
https://www.reddit.com/r/tennis/comments/ioqk5x/incredible_return_of_serve_by_medvedev/
Thiem - swietny backhand po linii konczacy spotkanie
https://www.reddit.com/r/tennis/comments/ioqmmc/this_backhand_winner_by_dominic_thiem_on_match/
1
@Ermitano o kurcze, trzeba jechac!
1
@Wilczeq to byl przecież "fińczyk" - Ko Pernik.
7
@kamilo0066 to niech se walna palcem czy czymkolwiek w jablko Adama i zobacza czy bedzie tak smiesznie. A tam ile bylo metrow? No wlasnie.
ps. Nowak ogolnie okazal sie slaby psychicznie. W pierwszym gemie zaskoczony wspanialym skrotem Hiszpana, jezcze mu pokazywal kciuj w gore, ale potem juz jego madra gra go frustrowala bardziej i bardziej.
0
@Misanthrope ja ich nie znam, ale faktycznie dobra ta blondyna.
0
US Open bedzie mialo nowego zwyciezce. Ankieta
https://strawpoll.com/rrfe8jc14
1
NIe wiem w sume czy mi sie podoba, ale chyba tak.
ARCH ENEMY - The Eagle Flies Alone (OFFICIAL VIDEO)
@Kajtek77
0
@wroclawskifan pozdro .
1
Kontrabasista Gary George Peacock, znany z pracy z Keithem Jarrettem, Albertem Aylerem, Billem Evansem i Markiem Coplandem, nie żyje. Muzyk zmarł 4 września w wieku 85 lat.
https://i.pinimg.com/474x/db/17/ff/db17ff1e52d5f75d4d0fa0dab0ce9799.jpg
1
Koncertowy drugi set Thiema
2
Brawo Sakkari za walke, ladnie napsula krwi Williamsowej.
0
@covidout Tobie tylko patelnie w glowie ;)