Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale "Pernambucano" gol dla Węgier!
0
Teraz jeszcze "napastnik żyje z podań" i zacznę się bać.
3
Thiago ma 35 lat, nam niepotrzebny.
1
@Coutinho007 on to nasza Barca w pigułce
3
Jögi Löw chyba mocno cierpi z powodu obostrzeń covidowych
2
@barcelonaLM bał się , że nie trafi ;)
0
Ale seta .
0
Nagal przegrywa pierwszego Seta!
0
@Esio ;-). .
1
@Bartunek ten gość z Twojego avatara grał w the Wire - zgadza się ?
2
Muzyczny wrzesień - September Sun. Typie o Negative
2
@Hummer ja jeszcze Bardzo lubię wokal nieżyjącego Scotta z Stone Temple Pilots
4
@Chakalaka u mnie wszyscy na Podium , ale skoro musze to 1 Alice/ Soundgarden
2 PJ
3 Nirvana
1
@Kvothe07 Walkway to Heaven
- Acid Drinkers
0
@AnnaMarianna ten @fortunate_son pan zna odpowiedź
3
Zverev jest przekonany, że ma rekord prędkości drugiego podania (237kmh; któryś z meczów przeciwko Federerowi).
Dzis duża wilgotność w NY , także była nawet zmiana przepoconego obuwia, które stworzyło niebezpieczeństwo na korcie .
0
@IronSanHybrid czyli kokaina matka chrzestna Messiego
0
@damianex10 jedna z lepiej tywalip w Europie
0
@Pasiak firma Brooks.
2
Nole przegrywa pierwszego po tie breaku (5-7) z Edmundem
0
@BarcaInfo przez Whatsapp załatwią
1
@Napoleon_I dokładnie, chociaż w Toruniu breaku było już 5-1 dla amerykańscy, ale skończylo się dopiero 10-8. Ten drugi dobrze momentami gra
Hurkacz zaczyna
1
Podwójny błąd serwisowy i Zverev przegrywa drugiego po tiebrraku.
1-1 z Nakashima
0
Studio el - muzyki - Grzeszne uczynki duetu z Pabianic
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2574502,Studio-el-muzyki-1-wrzesnia-godz-2205
#maszynaWyobrazni
1
@Barca1992 oni tacy pobozni, a jego fotki z fujarą zaakceptowali?
0
@Comentateiro a Denis Suarez i Sandro?
0
@kamilo0066 też już 34 , wow. Mentalnie 18, ale w pozytywnym znaczeniu
1
@Chakalaka potem obejrzeć
3
Meczowa przeciwko Murray owi
0
@MontelQ Flightradar24?