Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Don-Corleone na sluchaweczkach jedziesz?
0
Piekny gem Hiszpana - wyciagnal z 0-40. Piekny dropshot i Novak irytacja i walenie po reklamach
ps a teraz moze nawet kontuzja Serba
1
Carreno Busta (przeciwnik Novaka) caly w Jomie, dawno nie widzialem tej firmy w tenisie.
1
@Don-Corleone niezle, niezle
0
Djokovic zaczyna mecz.
1
@Don-Corleone U2 w prime to sztos. A w ktorym roku ten Cobain?
1
@Hushovt https://streamja.com/noR6M
0
@Kluivert_P no niby tak, ale akurat Bayern :;)
0
@Kluivert_P Znowu Bayern? daj spokoj juz
1
@GIGAKOKS jakas gierka online?
0
25 minut, szybki set.
0
Pogromca Hurkacza (Davidovich Fokina) gra zaraz z Sasza Zverevem.
0
Kerber odpada .
0
@Transu96 no dobra, czy to jest DragQueen ta facetka?
0
@13th Facetka to znaczy trans?
1
@Pogba jeszcze bawi, ale za chwile sie przeje.
0
Czy ktos z maniakow tenisa pamieta gracza o nazwisku Wayne Ferreira, ktory trenuje obecnie Tiafoe?
Zupelnie o Rudym zapomnialem.
@kamilo0066 @JimMorrisonFCB @mekston
0
@chavez a no .
0
@Barca_Big_Moment La Decision 2
0
Ma byc sucha!
Jedna z lepszych yerb - Canarias.
Cómo preparar Yerba Mate CANARIAS. Przygotowuje Andres, ale nie ten.
4
@Chakalaka o kurde, szybko leci. Za szybko.
1
@FCBchampions chyba po meczu. Zapowiadalo sie bardzo dobrze na poczatku.
0
co z tym serwisem dzis
0
Ktorym modelem Prince-a gra Iga?
0
Setowe . .
Edit , szkoda , prawie było 3-1 na początek
0
@FCBchampions fajnie młoda gra . Azarenka sama momentami w szoku
3
ale szkoda tej pilki Igi
2
IGA juz sie rozgrzewa.
0
@covidout no wlasnie, to o czym mowilem. A Bayern to zwierzeta, bo tyle biegaja.
1
@covidout ogolnie mielismi bardzo duzo pecha oraz sedzowanie tez nie stalo na najwyzszym poziomie. Bayern byl faworyzowany.