0

@Encore o ile mnie pamie nie myli, to nie.

0

Czesi niestety kończą ekspedycję na niezdobyty 7000 Muchu Chhish.
Osiągnęli wysokość 6300.
https://pbs.twimg.com/media/EhQ91uhXsAANV_8?format=jpg&name=large
https://rab.equipment/wp/uk/wp-content/uploads/2014/10/Photo-1-1440.jpg

0

@Encore a jak go oceniasz?

0

@Encore Tim Hardaway gra?

1

@MESSIah16 @JimMorrisonFCB na pewno chopokom otoworzyly sie nowe mozliwosci po wylocie Nole.
Zverev mial na niego w 1/2 trafic

0

Dobry meczyk Kvitovej i Rogers.
Poszyl w decydujacy tiebreak baby.

ed.
ale pech Kvitovej. ma meczowa, ale popelnia podwojny blad serwisowy. Potem 2 punkty Rogers i po meczu.

3

250.000 dolcow kary dla Serba? Rekord chyba 112000 dla Kyrgiosa.

0

@Rudi35 tak mysla, ze jest bardziej stabilna, a tu tylko karton.

4

Djokovic Djokovicem, ale Nalbandiana ciezko przebic. Kopniecie sedziego, ktore kosztowalo 70.000 dolcow.


0

@Szicek10 tak jak wyzej, tez tak mysle, ale jednak widzial jak madrze Hiszpan gra, stad ta frustracja.

0

@budel17 raczej na pewno Nole by wygral, prawda.

0

@kamilo0066 liniowa bez refleksu! ;)
zal jej, ale on na mega frustracji od dwoch gemow jechal

0

@budel17 trzeba powiedzie, ze Hiszpan swietnie gral i bardz spokojnie, dropshoty, to wyprowadzilo Novaka z rownowagi juz wczesniej

0

@blaugrana1980 ale jaja

0

@blaugrana1980 a znasz moze model Princa Igi?

0

@KuntaKinte @tadzik447 hehe no moze, bo sie wyraznie dusila

2

Novak w furii trafia w liniowa, ta ma problemy z oddychaniem

edit - troche przesadzilem z ta furia , bo wczesniej walil po bandach, ale caly czas po zlosci jedzie i to jest konsekwencja.
Nie patrzyl gdzie wali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Don-Corleone na sluchaweczkach jedziesz?

0

Piekny gem Hiszpana - wyciagnal z 0-40. Piekny dropshot i Novak irytacja i walenie po reklamach

ps a teraz moze nawet kontuzja Serba

1

Carreno Busta (przeciwnik Novaka) caly w Jomie, dawno nie widzialem tej firmy w tenisie.

1

@Don-Corleone niezle, niezle

0

Djokovic zaczyna mecz.

1

@Don-Corleone U2 w prime to sztos. A w ktorym roku ten Cobain?

1

0

@Kluivert_P no niby tak, ale akurat Bayern :;)

0

@Kluivert_P Znowu Bayern? daj spokoj juz

1

@GIGAKOKS jakas gierka online?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?