Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore o ile mnie pamie nie myli, to nie.
4
Podoba sie Wam ta nowa kolekcja tenisowa Nike nawiazujaca do przlomu lat 80 i 90 tych?
https://i.guim.co.uk/img/media/639dd1abef3bf24804b712c4e3ce669e7426a574/0_108_3248_1949/master/3248.jpg?width=1200&height=1200&quality=85&auto=format&fit=crop&s=15cb60f3a2719d80967ab42cd28fe62c
https://images.opoyi.net/opoyi_cFdrR_i4Wd.jpg?tr=w-345,q-70,dpr-2
0
Czesi niestety kończą ekspedycję na niezdobyty 7000 Muchu Chhish.
Osiągnęli wysokość 6300.
https://pbs.twimg.com/media/EhQ91uhXsAANV_8?format=jpg&name=large
https://rab.equipment/wp/uk/wp-content/uploads/2014/10/Photo-1-1440.jpg
0
@Encore a jak go oceniasz?
0
@Encore Tim Hardaway gra?
1
@MESSIah16 @JimMorrisonFCB na pewno chopokom otoworzyly sie nowe mozliwosci po wylocie Nole.
Zverev mial na niego w 1/2 trafic
0
Dobry meczyk Kvitovej i Rogers.
Poszyl w decydujacy tiebreak baby.
ed.
ale pech Kvitovej. ma meczowa, ale popelnia podwojny blad serwisowy. Potem 2 punkty Rogers i po meczu.
3
250.000 dolcow kary dla Serba? Rekord chyba 112000 dla Kyrgiosa.
0
@Rudi35 tak mysla, ze jest bardziej stabilna, a tu tylko karton.
4
Djokovic Djokovicem, ale Nalbandiana ciezko przebic. Kopniecie sedziego, ktore kosztowalo 70.000 dolcow.
0
@Szicek10 tak jak wyzej, tez tak mysle, ale jednak widzial jak madrze Hiszpan gra, stad ta frustracja.
0
@budel17 raczej na pewno Nole by wygral, prawda.
0
@kamilo0066 liniowa bez refleksu! ;)
zal jej, ale on na mega frustracji od dwoch gemow jechal
0
@budel17 trzeba powiedzie, ze Hiszpan swietnie gral i bardz spokojnie, dropshoty, to wyprowadzilo Novaka z rownowagi juz wczesniej
0
@blaugrana1980 ale jaja
0
@blaugrana1980 a znasz moze model Princa Igi?
0
@KuntaKinte @tadzik447 hehe no moze, bo sie wyraznie dusila
1
@Hushovt https://x.com/i/status/1302699861796630535
2
Novak w furii trafia w liniowa, ta ma problemy z oddychaniem
edit - troche przesadzilem z ta furia , bo wczesniej walil po bandach, ale caly czas po zlosci jedzie i to jest konsekwencja.
Nie patrzyl gdzie wali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Don-Corleone na sluchaweczkach jedziesz?
0
Piekny gem Hiszpana - wyciagnal z 0-40. Piekny dropshot i Novak irytacja i walenie po reklamach
ps a teraz moze nawet kontuzja Serba
1
Carreno Busta (przeciwnik Novaka) caly w Jomie, dawno nie widzialem tej firmy w tenisie.
1
@Don-Corleone niezle, niezle
0
Djokovic zaczyna mecz.
1
@Don-Corleone U2 w prime to sztos. A w ktorym roku ten Cobain?
1
@Hushovt https://streamja.com/noR6M
0
@Kluivert_P no niby tak, ale akurat Bayern :;)
0
@Kluivert_P Znowu Bayern? daj spokoj juz
1
@GIGAKOKS jakas gierka online?