10

@Zoker @NGTRX a co z długim noszeniem, np powyżej 45 min?

Pytam, bo pojawiają się głosy , że może to yć to niebezpieczne dla układu oddechowego

1

@kerouac to musisz mieć powodzenie u kobiet - one lubią dobrze wykształconych bad guys

0

Stacja benzynowa, serwetki i niekonczace sie tortury. 3 utwory zaczynajace Zoot Allures, ale za to jakie utowry.

wind up workin in a gas station


black napkins

torture never stops

4

Wczoraj byl Tuco vs Mike. Dzis kolejny GRUBY SPOJLER (tym razem) BREAKING BAD, ale i przypomnienie pieknej sceny.
Tuco vs Hank i skaczaca limuzyna.

"Jesse Pinkman?"


1

@MichalZZZ moza Isabella Titucci.

0

@MichalZZZ to co, dzika karta?

2

@NeroTFP oj trzeba gdzies ja wcisnac w ten zabawe, ktora prowadzi wodzirej @MichalZZZ
natura?

0

Opisz swoje zycie seksualne tytulem filmu lub serialu.

1

@Daviix7 Ja alkohol ogolnie pije ze wzgledow towarzyskich nie smakowych. No chyba, ze zimniutki browar po sporcie, to mega fajnie smakuje.

2

@fart a kurde mi teraz przypomiales, ze mam obejrzec.

Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri tez musze. Ogladales?

1

@Encore dokument o Chicago Bulls widzial?

0

@YoNoEntiendoNada Roddicka bardzo lubie. Czegos u niego jednak zabraklo. Pewnie obecnosc FedExa, metnalnie no i takie sobie (jak na te klase) backhand.

1

@MichalZZZ zblizamy sie do konca, potem wielki final i spotkanie w lauretka?

0

Steven Gerrard czy Michael Ballack?

0

@aras17_VeB i czesto tak robisz?

0

@aras17_VeB Mam Cie oznaczac, czy o co chodzi?

0

@Encore tego tez Arjen nie lubi.

1

@Hiacynk Robben nie lubi tego. ;)

8


@Hiacynk @kerouac

1

@Bobo25 Andres, maly Ronaldo, Laudrup :D

1

@Hiacynk widzialem, widzialem juz wczesniej.

0

@Hiacynk to z TYCH "fock.." Shelbych?

1

21

@TheMugShot usunięcie historii przeglądarki.

1

@MichalZZZ w takich statycznych dyscyplinach dużo od komentatora zależy.

2

@MichalZZZ golf to bardzo trudny techniczie sport - moze niezbyt wymagajacy fizycznie, ale wachlarz uderzen i kombinajci jest duzy.

2

@Hushovt swietny serial

0

@YoNoEntiendoNada Hewitta rzeczywiscie swietny. Roddick w sumie pasuje do tej epoki.

0

@Chakalaka odwaznie, ale w sumie czemu nie. U mnie chyba remis.
Tez nie zapraszam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?