Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CatalanVeBFCB alanVeBFCB anVeBFCB CB anVeBFCB B @Hawajczyk jczyk czyk wajczyk ajczyk zyk @tomek11tomek11 k11tomek11 k11tomek11 11 k11tomek11 1 @Stopa pa a pa a a @jacobFCB bFCB bFCB acobFCB CB B @fcbarcafan19 rcafan19 fan19 cbarcafan19 rcafan19 19 @boixos1944 xos1944 os1944 s1944 os1944 44 @AV0CAD0 AD0 D0 AD0 CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom hestInTheRoom heRoom #oom hestInTheRoom oom @kakusus
0
@bady48 y48 y48 48 8 y48 @Kapitan hawk tan hawk tan hawk an hawk itan hawk n hawk @joloskyy skyy skyy oskyy oskyy loskyy @SeeleyBooth eyBooth leyBooth th leyBooth yBooth @Jaca27 27 27 27 27 a27 @NeroTFP oTFP oTFP oTFP oTFP roTFP @krissu8 ssu8 ssu8 u8 ssu8 ssu8 @tadzik447 zik447 ik447 447 zik447 dzik447 @kazbychu ychu chu ychu ychu chu @Slazmi mi zmi zmi azmi
0
@MichalZZZ alZZZ alZZZ ZZ alZZZ chalZZZ @BlaseR9 eR9 seR9 eR9 eR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW SW SW SW SW itan_SW @Arkon n rkon rkon on kon @mahavishnu vishnu shnu avishnu vishnu avishnu @domin682 n682 n682 682 682 in682 @krzychu1526 ychu1526 chu1526 26 chu1526 ychu1526 @wlodek54 dek54 ek54 k54 dek54 odek54 @budas123023 as123023 s123023 23 123023 as123023 @Nigaki
6
Wdzieczna litera #U# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #T# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8440712#comment-8440712
@Kidd d dd @JimMorrisonFCB orrisonFCB orrisonFCB @Misanthrope anthrope anthrope @Lord_Vader rd_Vader rd_Vader @sebasek99 sek99 asek99 @Wichurek hurek churek @dontripe tripe ntripe @Chakalaka alaka akalaka @Walker lker lker @Ermitano Ermitano mitano
0
@FearTheBeard Rapoon widzialem kiedys nawet na zywo, o Roachu marze, ale to pewnie trzeba do Tuscon leciec.
Raison D'Etre sobie zapisalem, Rocket Empire tez,
0
@boixos1944 nie wiem niestety.
@FearTheBeard ja tez mam czesto problem z wokalem.
2
@FafitFCB pikantnego?
1
@krzychu1526 Teyana - fajna okladka ;)
@Draqulius z Waitsem czekalem na W, ale ok, The The fajnie, ze wspomniales. Tori Amos ale tam odzywa. 13th - fajne zappowsko gongowskie :)
@boixos1944 jak zwykel bardzo fajne jazzowe linki, tym razem wiekszosc znalem. Blanchard stworzyl min swietny soundtrack do "Do the Right Thing" (czy cos pomylilem?) . Dream Theater lubie, ale najlepiej bez wokalu, ktory mnie drazni bardzo czesto.
@Persyfl @boixos1944 Tony Levin - no wlasnie mial byc przy L. Legenda drugiego okresu King Crimson - jednego z moich ulubionych czyli czerownej, niebieskiej i zoltej plyty - swietny muzyk, rowniez sesyjny i solo albumy.
Tomahawk no jakby inaczej M.P.
@FearTheBeard wprawdzie the Future Sound of London bylo juz przy okazji F, ale albumu Lifeform nigdy nie za wiele. Z Twoim nickeim kojarzy mi sie zespol Spock's Beard. Pewnie znasz.
A Tom Breannan to jest cos wyjatkowego.
@Ermitano , @Misanthrope
zapomielismy o Throbbing Gristle
a przy #M# o Muslimgauze, a przy L : Laswell Bill, ale pojawil sie przy P jako Praxis :)
0
@lucas/catalan Miales juz chyba kiedys te panne. (w avatarze)
0
@TheNekro94 nawet jak na robota, to Captcha latwa byla.
#Arsenal
0
Ankieta - data narodzin
https://www.strawpoll.me/19838874
@KrystianR
0
@KrystianR zrób ankietę, sam ciekaw jestem
0
@IronSanHybrid No i człowiek jest trochę uzależniony od innych , tzn czego oni używają
0
@IronSanHybrid ja slucham jednego podcastu i tam wlasnie 2 prowadzacych uzywa Discorda, mozna sie tez z nimi wlasnie tak polaczyc i zadawac pytania. No wypada to czesto bardzo dobrze. Wiadomo, ze zalezy tez od polozenia i dostawcy, ale to oczywiste.
0
@klemens100
Whatsapp stal sie pierwszym wyborem, a gdy doszly rozmowy video, to po prostu ludzie zostali przy nim.
Rzadko komu chce sie instalowac kilka lub kilkanascie komunikatorow, gdy wiekszosc znajomych uzywa jednego max dwoch.
A roznice? To bym musial sie ktos wypowiedziec, kto czesto korzysta, ale na pewno chodzi o jakosc, niezawodnosc, przejrzystow i wielosc funkcji (lub dobra prostota). Serwery, protokoly i bezpieczenstwo tez sa wazne oraz na platfomrmach jest oferowany.
Discord jest polecany przez wielu, uzytkownicy LR grajacyw Haxball moze sie wypowiedzia @KamQiX czy @IronSanHybrid
tutaj na szybko cos znalazlem
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-38fd6c178ba55624b7647bf27ab3df24
ps. i tak jak napisal @CatalanVeBFCB - numer telefony. W wiekszosci chyba go trzeba podac, ale nie wszedzie.
0
@michal26 Tez mnie to zdziwilo.
A czy Discord posiada opcje video?
12
Najpopularniejsze komunikatory video w Europie w czasie pandemii.
https://gallery.dpcdn.pl/imgc/News/96700/g_-_-x-_2.0_-_x61f4de27-1ad0-4f1b-be92-906dc67b11ba.png
3
Tradycyjna angkielska herbatka z mlekiem ala @Danny Gaucho .
https://pbs.twimg.com/media/EWMRaFOUMAIzlh1?format=jpg&name=large
1
@PatrychoO nawet tez o tym, myslalem. Zobaczymy.
2
@Bykunn Mielismy szczesie, ze na Wolkan trafilismy, bo z Hirogenami, Borg czy Jem'Hadar raczej rozmowy by nie bylo :)
1
@Persyfl mozesz kogos przyTOOLić.
1
@fart @Bykunn Czy on bedzie jak Zefram Cochrane?
5 Kwietnia 2063 roku, Zefram Cochrane dokonał pierwszego udanego lotu z prędkością Warp i doszło do pierwszego kontaktu pomiędzy Ludźmi, a Wolkanami w Bozeman, Montana. Dzień ten był określany, jako punkt zwrotny w historii Ludzkości.
2
@Chwytliwy To wojna bedzie.
0
@Slazmi No tutaj akurat ta wolno snujaca sie melodia mi nie przszkadza i nawet wiecej niz to, ale wlasnie dlatego nie slucham kazdego albumu TD - na niektorych maja zbyt wiele banalnych melodii, ktore na dluzsza mete mecza - nie ze mialbym cos do ladnych melodii, ale wole wtedy wlaczc Tine Turner Czy Tears for Fears czy cos jeszcze innego.
2
@Ermitano materialu jest strasznie duzo i musze przyznac, ze nie jestem w stanie przesluchac wszystkiego.
Po prostu kto lubi muze i jej od dluzszego czasu uwaznie slucha, ma chyba wprawione ucho i juz dokladnie wie, co mu wejdzie i co nie, chociaz bywaja tez zaskakujace momenty... by nie bylo za nudno.
Mam juz zapisanych mase playlist i linkow, dla mnie duza kopalnia diamentow ten cykl, wiele rzeczy tez poznaje. Staram sie tez nie powtarzac linkow, jesli z kims wspoldziele sympatie do wykonawcy, ale czasem sie nie da ;)
0
@Slazmi bardzo lubie niepokojacy klimat Mandarynet jak w
lub filmowy, tajemniczy np. do S. Kinga.
2
@Arkon @Hiacynk Juve - to dla mnie super stroje oraz Nedved, Zidane, del Piero, Davids.
I niestety Zalayeta, a gralismy wtedy w przewadze
1
@kazbychu o widze, ze Tymona tez wstawiles, to dobrze, bo utwory inne :). Staram sie nie powtararzac.
Test - juz sobie wklepalem a tytul If the dead coud talk aka walking dead :)
@Hawajczyk Tiny tez bardzo lubie plyte
Foreign Affair
oraz oczywiscie Mad Max
2
@Walker @Slazmi Za Tangerine Dream oraz Type o Negative @Ermitano moge ozlocic, szczegolne miejsce w sercu. Bardzo brakuje Petera Steele, a i niektorzy z czlonkow Mandarynki rowniez nie zyja.
Tangerine to dla mnie to zespol legenda , chociaz ma pare okresow, ktorych w ogole nie slucham, bo mi sie nie podobaja - mimo wszystko wielka inspiracja dla wielu muzykow - min giganta Steve Roacha.
Therion tez swego czasu sie sluchalo.
Talking Heads rownie niesamowita ekipa. Ja bym tu wstawil
@Chakalaka - ale THE nadwyrezyles :D
@Avada Kedavra THe Bill - ladnie przypomnienie :) myslalem, ze znowu Smerfetka wjedzie :)
@Ermitano Truckfighters bardzo dobrze wchodza, A Tricky to wiadomo...
@Kapitan hawk @CatalanVeBFCB Tool - rowniez moj wybor, wole jedno narzedzie, a dobre
dodam:
Tymanski Tymon i jego liczne projekty, od samegu JaSsu po Milosc, Kury itd
Terra Ambient
Amon Tobin
Devin Townsend
TUU
Tears for Fears
Temple of The Dog
Tortoise
Three Fish
Tom Tom Club
Tuvan (jako styl gardlowy)
True Colour of Blood
Transatlantic
0
@FeloRPS PS PS PS PS @Misiekbd3 ekbd3 kbd3 bd3 kbd3 @El dominatore l dominatore El dominatore dominatore El dominatore @th@les les es les @PatrychoO oO choO oO oO @sebo939 39 939 39 39 @Fetta a a ta @nieprzysiadalnosc @Persyfl yfl yfl yfl @culedawid wid awid awid