1

@Persyfl wklejam tych, ktorzy byli w dyskujach. Jutro bedziesz.

2

@NeroTFP Figo ;)

0

@SeeleyBooth ale wyłudzanie :)
@ksobi no wlasnie kojarzylem , ze jest w nieustraszonej SZ.
mam nadzieje, ze daje rade.
@SeeleyBooth z inspektorem i tak nie wygram

0

@SeeleyBooth no gdyby np. (nie daj Boze) cos im sie stalo i bys o tym widzial, to bys chyba na priva napisal, bez handlowania sie? TAk bys zrobil, bo masz dobre serce po lewej stronie :)

1

Czy sa tu legendy, ktore zarzucily tematy na 3 gorace dyskusje jednoczesnie?

0

@SeeleyBooth i tak juz sie troche wygadales. Wazne, ze nic im nie jest. O to mi tylko chodzilo. Wiesz, LR, to wszyscy Polacy jak jedna rozdina, stary czy mlody, prawak czy dziewczyna.

ps. dalem Ci herba tak na krotko... liczy sie?

0

@SeeleyBooth a kasy ile bys chcial za tajne przez poufne?

0

@SeeleyBooth ale mnie podchodzisz, a nic nie wiesz (o nich) :9
Tylko krowa i Korwin nie zmieniaja pogladow.

0

@SeeleyBooth dobra masz herba.


0

@SeeleyBooth please

0

Kto przejal schede antyPis postow po @Odesseiron ?
gdzie sie podziali @Lamora oraz @lamoracamorra ?

1

@kazbychu @Draqulius wstawilismy ten sam utwor Prymusa :)

0

@kuz a to nie znam

0

@kuz ale jakie czasy?
H Blockx?

0

@boixos1944 Patton, Parker, Portnoy, Petrucci i kilku innych poklony.
@Slazmi nie wiem, czemu Kirk Hammett mi Ronaldinho przypomina.

dodam Jim Pepper:


4

@tristan87 @tadzik447 Az czlowiek zapomnial, ze Kukiz to muzyk. Bardzo lubie ten utwor, jest taki the residentowski...
@Walker Prince faktycznei swietny, uwielbiam muze i tekst w utworze Sign 'O' the Times, a Pet Shop Boys to "West Ens Girls"
@Ermitano Jeżozwierz oczywiscie, @RichardWinters Pearl Jam :)
@Misanthrope @sebo939 @El dominatore (Propeller i Prodigy przyponiales) fajnie tu widziec tylu fanow Panterki
@Kapitan hawk Paradise Lost , moze nie ulubiony, ale pare fajnych kawalkow maja, natomiast ten Quantic zrobil wrazenie
@CatalanVeBFCB PJ H i Portishead, lapka w gore.

Dodam:
Jaco Pastorius!!!
1)


2)

Praxis (nie wymienic Laswella przy L :()
3)

Popol Vuh
4)

Passport
5)

Penguin Cafe Orchestra
6)

Platypus
7)

Primus
8)

ProjeKct
9)

PsApp
10)

Primal Scream
11)



ps ktos kojarzy? Queensrÿche

0

@FeloRPS PS @Misiekbd3 kbd3 @El dominatore El dominatore @th@les les @PatrychoO oO @sebo939 39 @Fetta ta

0

0

@bady48 y48 @Kapitan hawk n hawk @joloskyy loskyy @SeeleyBooth yBooth @Jaca27 a27 @NeroTFP roTFP @krissu8 ssu8 @tadzik447 dzik447 @kazbychu chu @Slazmi

0

@MichalZZZ chalZZZ @BlaseR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW itan_SW @Arkon kon @mahavishnu avishnu @domin682 in682 @krzychu1526 ychu1526 @wlodek54 odek54 @budas123023 as123023 @Nigaki

5

Dzis na tapetę (tapet) bierzemy litery #Q# oraz #P# - ulubieni wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®

Litera #O# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8430469#comment-8430469

@Kidd Kidd @JimMorrisonFCB JimMorrisonFCB @Misanthrope Misanthrope @Lord_Vader Lord_Vader @sebasek99 ebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka akalaka @Walker @Ermitano

1

@Jacu327 Wiele ma fajnych. W Gilbert Grape na pewno, Departed, Shutter Island, The Revenant (chetnie bym zobaczyl tez ten film gdyby sie zamienili rolami),

0

@Janiama A jakiego sportu nigdy chetnie nie ogladales?

0

@sendesara to byl gosc, ktorego bardzo nie lubilem.

1

@AmigoBlancos i Swiata Mistrz

1

@AV0CAD0 wspominal go przy okazji litery "J" - Jason Becker (gitarzysta)
Najdluzej zyjacy czlowiek (po smierci Stephena Hawkinga) ze stwardnieniem zanikowym bocznym.

"He cannot move, but he moves others".


1

@kerouac nie lubilem go za te piekna bramke przeciwko Argentynie.

0

@Cochise Tak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?