Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto pamieta?
Sikor--- https://hiro.pl/wp-content/uploads/2018/10/Desktop475.jpg
Cinek---https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTY3OTgwYWMtMTU1Yy00OTY3LTg0YzMtN2FmZGVjYTYzMGJkXkEyXkFqcGdeQXVyNjgxMDgyNzA@._V1_.jpg
1
@Danny Gaucho udalo sie. Retro wyrzucilo aborcje z goracych.
0
@Janiama jesczcze byla przeciez inna HOL - GER rywalizacja
Niemiecki Inter vs holenderski Milan.
1
@Janiama Oliver Neuville tez goscia nie lubilem. On chyba nam bramke strzelil.
0
@Janiama A Basler? Twoj idol, w reprezentacji chyba srednia role odegral?
1
@JimMorrisonFCB @Danny Gaucho jest jeszcze ktos, kto bardziej nie lubi Niemcow - Holendrzy.
slynne plucie Lamy w wykonaniu naszego bylego trenera
2
@JimMorrisonFCB Pamietasz wejscie smoka Rickena w LM?
@Danny Gaucho byl taki sympatyczny Niemiec - Marco Bode - na treningi zawsze rowerkiem.
@Hiacynk Ballack chyba mial kiedys przydomek - zawsze drugi czy cos takiego
1
@ksobi o z ulubiona aktorka @AnnaMarianna
1
@Danny Gaucho nic nie napisze, nie chce sie denerwowac.. chociaz pozywne momenty tez byly: Jarni, lysy Letchkov itd..
ps. trzeba im oddac, ze ze wszystkich topowych druzyn u nich najbardziej widziano zespol, a nie jednostki.
1
Once in a Lifetime - wersja Trumpa.
1
@AduŚ07 do dzis ten mecz boli
0
@Janiama a co dam zadecydowalo w tym meczu?
0
@Janiama o pilce cos napisz w koncu, a nie tylko korona, korona.
Stad pytanie - Czy Brazylia 1982 to jedna z trzech najlepszych reprezentacji w historii?
1
@NeroTFP niezle
1
@mateuszdabski tak.
5
Ale to sie ogladalo:
ARG vs FRA 2018
#Szpakowski
5
Kazuar, jeden z najbardziej niebezpiecznych dla ludzi ptak na świecie. Zdjęcie w obiektywnie Porta Douglasa z Papui Nowej Gwinei.
https://pbs.twimg.com/media/EVAOY2kXgAA_5zh?format=jpg&name=medium
-----------------------------------------------------------------------------------------
Kary
https://pbs.twimg.com/media/EVAfbGLU0AUa0jV?format=png&name=900x900
0
@dawo17 a ok, bo wsumie pozostaje kwestia wlasnie cateringu itd. wiem , ze normalnei ten lot ma miedzyladowanie np. w Hong Kongu lu Singapurze, tam wymieniaja zaloge i dostaja nowe wozki cateringowe.
0
@mateuszdabski jest dosyc dobry i imie na L.
@Chakalaka dobrze kombinujesz
1
Szukamy pilkarza.
W 2005 roku X z sześcioma golami na koncie został królem strzelców Młodzieżowych Mistrzostw Świata. W 2006 roku został najmłodszym Argentyńczykiem, który zagrał na mistrzostwach świata, a rok później doszedł z kadrą do finału Copa América. X został wybrany najlepszym piłkarzem młodego pokolenia tego turnieju. W 2008 roku z reprezentacją olimpijską zdobył złoty medal na turnieju w Pekinie. 9 grudnia 2012 roku X strzelając 91 bramek w roku kalendarzowym pobił rekord, który należał wcześniej do Gerda Müllera, który zdobył w 1972 roku 85 bramek.
Po finałowym meczu Copa América 2016 z Chile (0:0, k: 2:4) ogłosił zakończenie reprezentacyjnej kariery. Jednak po dwóch miesiącach od tej decyzji zdecydował się wrócić do reprezentacji. Na mundialu w Rosji wystąpił w trzech meczach fazy grupowej z Islandią (1:1), z Chorwacją (0:3) i Nigerią (2:1-gol X). Jego drużyna awansowała z drugiego miejsca po Chorwacji, ale już w 1/8 uległa Francji 3:4 (w tym meczu X zaliczył 2 asysty).
0
@dawo17 Czy na pokladzie byli pasazerowie, bo chodzi mi o kwestie cateringu oraz godziny pracy stewardess.
3
@zadafcb "nie dowiezli taczkami tych ustaw, ktore nam tu nam w ostatniej chwili wrzucicie" :)
cytat z wczoraj
3
Chcialem Wam przedstawic mniej znane oblicza Roberta Frippa.
Zalozyl on mianowicie Lige Przebieglych (zrecznych) Gitarzystow i nagral z nia bardzo fajne albumy.
O ile pamietam bylo to 17 muzykow.
Ten utwor spokojnie przeszedlby jako muzyka filmowa.
Robert Fripp Robert Fripp & The League of Crafty Guitarists - "Asturias"
A tu muzyka juz gitarowo - elektroniczna fajna do rozkminek
Robert Fripp "Sky" (live in Argentina)
Jeden z wpisow:
Rob Fripp is my depression companion, his music looks like this friend who understands what you went through and pat you on the shoulders, his music is like empathy
0
@Danny Gaucho tylko jedno slowo - Czechy. No ale w finale bylem za Grekami, mimo tego toporny futbol. Otto byl trenerm?
1
@macio_944 gramy od lat w dobrego i złego policjanta
3
@IAmBackCules to już skończ z tą przekornoscia i wstaw porządny avatar.
Ps Tusk na pewno początku też miał poglądy wolnościowe ale "zmądrzał"
4
@IAmBackCules Ostatnio z Braunen sie zgadzal, teraz Korwina cytuje.
Czy to ironia?
2
Latacie na Marsa?
https://pbs.twimg.com/media/EU_xRwjWkAE-O4g?format=jpg&name=900x900
0
@barcelonaLM
0
Ale piękny odcinek TWD z Eastmanem i Morganem.
"Here's Not Here"