1

@Bykunn nie wiem, czy to nie jest jakichs mit internetu, bo czesto takie cytaty nie maja pokrycia, ale fakt , ze jest bardzo trafny.

0

3

@Bykunn No wlasnie , bo moj cytat to podobno wypowiedz Sokratesa i nie chodzi mi tu o brazylijskiego pilkarza.

Wszystko bylo, wszystko powtarza sie w cyklach. kazdy wiek ma swoje prawa, a i tak nie mozna wszyskich wsadzac do jednego wora.

2

@Mns21 "Nasza młodzież ma dziś silne pragnienie luksusu, ma złe maniery, pogardza władzą i autorytetem, brak im poszanowania dla starszych. Wolą zajmować się bzdurami zamiast nauki. Młodzież nie wstaje z szacunkiem gdy starszy wchodzi do pokoju. Sprzeciwiają się rodzicom i zabierają głos w towarzystwie starszych. Tyranizują swoich nauczycieli"

0

@jark3 Sol Klodawka chyba datuje sie na ten sam okres co himalajska. Niekotre zrodla mowia, ze nie rozni sie ona od normelej soli, inne znowu , ze tak.
Faktem jeste, ze ma duzo nizsza cena niz himalajska

@Pitbullx98 no ja wlasnie sobie taki plan ukladam, ale raczej szukam wskazowek (np na YT) gdzie ludzie nie podchodza restrykcjynke do kalorii itd. Bardziej na czuja (lub przy pomocy formjly dloni , podzialu talerza itd) i zdrorwy rozsadek.
Ale ja nie jestem zawodowcem tylko chce kolo 5 kg zrzucic nie tracac miesni.

Z tego co tutaj ludzie pytali - bialko, trening silowy i interwalowy.

0

"O glupim Tomku, wilku i niedzwiedziu"
"Wyprawa na Szklana Gore"
"Drzewko Aby Baby"
"Opowiesc o Pra Pra Sloniu"

Jakie jeszcze bajki muzyczne znacie?

0

@Pitbullx98 Pewnie trenujesz zawodowo to rozumiem takie bawie sie z waga kuchenna lub miarkami.
Ale co, jesli ktos nie chce sie bawic w liczenie kalorii na komorce czy inne podobne miarkowanie jedzenia? Miesiac to mozna robic, ale potem to chyba dramat i strasznie meczace sie robi?

1

@krzychu1526 fajny ten Lenoir
@boixos1944 dobre! Nguyen tez!
to ja tez naciagne

milosc & lester bowie - live in wroclaw96 cz.1


1

@Nigaki Ten drugi teledysk mily dla oka ;)
@Misanthrope jako dziecko nie moglem sluchac Leonarda, balem sie. Teraz mi troche przeszlo
dodam jeszcze
Laurie Anderson


Liv Cristine, Lacrimosa czy Lake of Tears, Lokomotive GT - ale to scislych ulubionych nie naleza.

5

@Ermitano fajnie ze Lise i Layne wstawiles.
@Chakalaka @BlaseR9 @CatalanVeBFCB @Slazmi @fcbarcafan19 @wlodek54@kazbychu @Hawajczyk @JimMorrisonFCB (fajnie, ze pamietaleso LPD)
u mnie tez LZ bardzo wysoko - szczegolnie pierwsze 4 albumu oraz perelki z innych jak the Song remains the Same, Rain Song, No Quater, Tea for One, Kashmir.

dodam jeszcze
Tadeusza Luczejko z Gorlic ukrywajacym sie pod pseud. Aquavoice.


Lockwood Didier

Living Colour

Lights out of Asia

Liquid Tension Experiment



0

@jacobFCB wszystkiego probowalem, ale raczej antytalent, chociaz sluch mam.
na Didgeridoo troche gram.

0

@contowsky -
ale szkoda, ze nie mozna oznaczac wiecej niz 10 @Robertinho
ps jest jeszcze przypadlosc, ze musze, by oznaczac kolejna dziesiatke, otwierac nowa karte.

6

Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #L# oraz #Ł#. (zdradze, ze jutro prawdopodobnie lietera M).

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow
---------------------------------------------

Litera #K# (ktora miala niesamowitych i nowych dla mnie wykonawcow) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8418360#comment-8418360

@Kidd @JimMorrisonFCB B @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@Janiama mega brama
@Danny Gaucho no wlasnie

0

@JimMorrisonFCB jeden z niewielu zespolow, gdzie w moim przekonaniu nie ma slabych plyt . mimo, ze okresy bardzo sie od siebie roznily.

1

@Danny Gaucho Meksyk kojarzy mi sie walczakami, czasami swietna gra, ale jednak przewaznie gdzie szybko po wysjciu z grupy sie konczy.

1

@Danny Gaucho Jakos niby taka potega, a w pilke tylko moment mieli.

2

@Danny Gaucho spozniam sie na te dyskuje. Ze wszystkich reprezentacji chyba zabieraja ze soba najwieksza ilosc yerba mate na turnieje.

4

@boixos1944 boskie
@Chakalaka Kyuss rewelacja
@AV0CAD0 no w koncu ktos ten gigatyczny zespol wymienil. Ktory z okresow lubisz najbardziej?
@Misanthrope dobra ta okladka
@JimMorrisonFCB Kauen mega zaciekawil, a King Crimson lubisz tylko poczatkowe albumy?
@BlaseR9 Krzak fajny moze byc dla mnie.

dodam jeszcze
Konrad Kucz


Krons Quartet

Kury

Kraftwerk

polski Klandestein

Kraan

Khan


uff obfita byla ta litera

1

@Ermitano ale to jest dobre: Kamни

1

@Arkon uff, ciezki temat. Ja lubie silny Real, bo wtedy jest ciekawiej. Ulubieni zawodnicy? Redondo, Zamorano, R9, .
I to chyba tyle ;)

1

Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #K#.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow.
-------------------------------------------------------------------------------------

Litera #J# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8416147#comment-8416147

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@eckov no ok masz prawo sie nie znac ;)
zartuje - oczywiscie nie kazdy musi to zagranie uwazac za szczegolne.

pozdr

1

@Danny Gaucho o nich to za duzo nie powiem, ale to reprezentacja, ktora potrafi napsuc krwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?