0

@Bykunn a co sadzisz o wypowiedzi Lema?

1

@Bykunn Naprawde lajki sa dla Ciebie miara, ale czego?

MOzesz walczyc, ale czy to jest naukowe podejscie, to jest juz inny temat, potem jednak nie mozesz sie obruszac, gdy ktos nazwie Ciebie "zolnierzykiem".

Wielu uwaza, ze brak religii zmienilby siwat na lepsze (tematu wiary nawet nie zaczynam) , ale sa to tylko przypuszczenia.

God does not exist"! And I hate him!

4

@Bykunn Zarzucasz Reaganowi populizm - co oczywsicie jest czescia gry poliycznej.
Jednak czesto obserwujac Twoje wypowiedzi, nie jestes od populizmu wolny, a nauke traktujesz jakby byla jedna i niepodzielna (oczywiscie nie w kazdym przypadku)
Dla mnie nauka jest bardzo istotnym elementem zycia, a stwierdzasz, ze to zdanie (o zmartwychwstaniu) obrazalo kazdego, dla kogo nauka jest wazna.

ja wypowiedzi Reagana trakutje jako pewna inna perspektywe, a spor o aborcje to spor o prawa nienarodzonych z tymi , ktorzy chca miec wybor. Na koncu chodzi i tak o czlowieczenstwo.
@Bykunn @Shapiro tak pamietam to


1

@Bykunn No dobrze, nawet jesli zalozymy, ze wiele cytatow, daja tylko pewien punkt widzenia na rozne zagadnienia, to jak w taki sposob wytlumaczysz swoje slowa?
"Droga @Moderacja dlaczego Oni ze swojego katolickiego punktu widzenia mogą sobie tutaj pisać o "zmartwychwstaniu", a ja nie mogę ze swojego punktu widzenia napisać, że to bajki dla dzieci? :D"i dalej:"Oni obrażają mnie i każdego dla kogo ważna jest nauka. Nie wiem dlaczego jedno jest ważniejsze od drugiego w czyjejś arbitralnej opinii"

Szczegolnie chodzi mi o fragment "Oni obrażają mnie i każdego dla kogo ważna jest nauka" Czy to nie jest czysty populizm i chec przypodobania sie?

0

@sebasek99 Po co ta nadinterpretacja z "tylko" . Wladza to koniecznosc, ale mamy rozne stopnie okrucienstwa. Wiadomo, ze wladzy najblizej do strukruch mafijnych - nie tylko dzisiejszej wladzy.

5

Kilka fajnych cytatow.

---Praktykowana dzisiaj demokracja to coraz bardziej synonim przekupstw za głosy oraz napędzania i nagradzania partykularnych interesów.

---Planowanie gospodarcze, regulacje i interwencje otwierają drogę do totalitaryzmu, budując strukturę władzy, którą nieuchronnie zdobędą najbardziej żądni władzy i pozbawieni skrupułów.

---Nieprzypadkowo w krajach totalitarnych, czy to w Rosji, Niemczech, czy Włoszech, zagadnienie organizowania czasu wolnego obywateli stało się jednym z problemów objętych planowaniem. Niemcy wynaleźli nawet dla tego zagadnienia okropną, wewnętrznie sprzeczną nazwę Freizeitgestaltung (dosłownie: kształtowanie sposobów wykorzystania wolnego czasu przez ludzi), jak gdyby mógł jeszcze istnieć czas wolny, gdy musi się go wykorzystać w sposób zalecany przez władze”
(von Hayek)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ci, którzy potępiają „kult pieniądza”, są na ogół pierwsi w sięganiu po cudze portfele.
(Jakub Bożydar Wiśniewski)

0

@Danny Gaucho sympatyczna reprezentacja.

1

@AV0CAD0 nawet nie wiedzialem o tym, ze z Zappa wspolpracowal

1

Lekcja angielskiego.

"Mohair berets" is a tongue-in-cheek expression that stands for people who support the views expressed by the Polish conservative-nationalistic Catholic movement, whose main representative is Father Tadeusz Rydzyk. This expression originated from the characteristic headgear worn by the stereotypical representatives of this circle. The term “mohair berets” alludes to the colloquial name "Green berets" for military units such as special forces (in Polish, "red and green berets").
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/05/Moherowe_berety.jpg

0

@SeeleyBooth Walt Disney?

0

@SeeleyBooth jakiś skoczek ?

0

@Ronin47 tak, obnizal.
O teraz Dzema na zakupach ;)

0

@MesQueUnClub_87 ta .
@Ronin47 a serial jeszcze lepszy

0

@MesQueUnClub_87 mega ten film jest, az musialem post na gorze napisac, ale i tak ruch maly, to nie ma problemu :)

0

Ale ten soundtrack z Pitbulla jest dobry, robi klimat.
do tego Metyl, Gebels, Despero, Nielat i Dzema....
top topow

1

@kerouac Diuna? oczywiscie

0

@MesQueUnClub_87 chyba reklamy przerywany filmem Pitbull

0

@jark3 no wlasnie, tej himalajskiej, to jest duzo podrobek.

0

@kerouac nie no zartuje, kazdy chyba chodzil. Winogrona, czeresnie...
a to powiedzenie dobre.

1

@kerouac to by sie zgadzalo. Moj kuzaj z Pily i zawsze pachta mowil. Nie zeby chodzil, ale mowil ;D

1

@Hiacynk toporny chyba okropnie byl, co?

0

@kerouac to Ty jestes gdzies ze starego pilskiego?

0

@MarioVeB! a po co od razu w to Boga mieszasz?

taki maly Strasburgerek.

2

@kerouac haryndy, nie pachty.

2

@Hiacynk ten obok Conte, najbardziej na lewo wysuniety, jak on sie nazywa? To byla jakasz maszyna.
Ogolnie oprocz Portugalczyka, to reprezentacja bez wirtuozow, ale bardzo pracowity i solidna.

13

@NeroTFP O aborcja, fajnie. Dawno nie bylo na LR ;)

1

@Arkon nie no cenie, nawet trzeba przyznac, ze Bayern gra czasem fajna dla oka pilke.
Jorginho, Paolo Sergio i Basler no i Lewy oczywiscie.

8

@Arkon Bayern to ja lubie, ale gdy przegrywaja. Jena z moich najbardziej nielubianych ekip.

0

@jacobFCB tak, @Misanthrope juz go zapodawal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?