Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kolo123 warto .
1
@Arteek87 Jeden z lepszych seriali na rynku.
1
@msmsms to jest kosmos na zywo
1
@barcafan9512 jeszcze Invisible Man.
2
@barcafan9512 wielkim fanem nie jestem ale bardzo lubie:
Innuendo,
A Kind of Magic,
I'm Going Slightly Mad,
Breakthru,
A Winter's Tale,
5
@barcelonaLM Beenhakker?
0
Reka Boga, kazdy ja pamieta, ale byla tez ta mniejsza - Henriego.
Gary i Alan nie zapomnieli.
2
@Hiacynk ojojoj lubił pocisnąć
@kerouac uuuuu
Sorin Sorin ... Maxi
1
@Hiacynk i Neuera :)
2
05.04.2011 roku D.Stankovic strzelil tego pieknego gola dla Interu. W bramce przeciwnikow stal M. Neuer.
0
A co TVN 24 taki multikulturalny sie zrobil? Tomasz Terlikowski w Lozy Prasowej u pani Anity Werner?
0
@Janiama one zawsze pomagaja
1
Ciekawe jakby nocny wrestling wygladal z dzwiekiem publicznosci puszczonym z glosnikow - cos jak w sitkomach.
1
@MichalZZZ Eric Stolz (ten od strzykawki w Pulp Fiction) mial zagrac Martiego w Powrocie do Przyszlosci.
1
@Chaoss Hehe. Anioł - oskarowa rola
14
Niby zna się każdy cytat z Alternartyw, a zapomnialo się jak pięknie rozpoczyna się ten serial . Bareja wiecznie żywy:
"Dawno, dawno temu... W czasach propagandy sukcesu..."
--------------------------------------------------
I potem :
Redaktor tv do Cichockiego podczas nagrania:
– Przepraszam bardzo, czy pan jest zadowolony?
– Nie.
– STOP! Dlaczego? Co się stało?
– No bo nie ma mnie na liście…
– A cóż to panu szkodzi powiedzieć, że jest pan zadowolony?
0
@JimMorrisonFCB ze sklepu Benedyktynów
0
@Cochise kapelusz Clinta Eastwooda?
Witam
0
@JimMorrisonFCB spirytystyczny brzmi dobrze .
Ja miałem ochotę na coś z chili - kakao lub sok pomidorowy , a wyszło inaczej bo piję dwójniaka bez czili.
0
@tristan87 Ktory ze skoczkow nosil przydomek "Happy"?
0
@Kajtek77 mozliwe. on chyba nawet figurki zbieral, nie wiem czy jeszcze je ma.
0
@barcowy1899 norweski srial Przybysze to chyba nie o tym, ale sam sobie sprawdz.
0
Zostan w domu - poleca A.H.
https://images2.minutemediacdn.com/image/upload/c_crop,h_1455,w_2164,x_0,y_38/v1554745007/shape/mentalfloss/84880-universal_pictures_home_ent.jpg?itok=6hS221-J
1
@Kajtek77 Goldberg, Big Show - takie klimaty.
0
Czy ta muzy sie kiedys zestarzeje? Nie.
Masywni z Barcelony.
@NeroTFP dzis na liscie tez to mialo byc
0
@Kajtek77 kiedys ogladalem razem z kuzynem. On byl maniakiem, ja tylko troche rykoszetem dostalem. Dobre czasy i duzo pizzy.
0
@RichardWinters @Peniu tak, ona.
A ten , ktory pilnowal to gral w Dexterze, bylego meza Rity.
1
@NaFazieHitman @Peniu @Jacu327 @RichardWinters dobry serial. Sawyer wymiatal, ale kilku innych tez. Ta blondyn fajna i taka Ruska, ktora potem sie pojawila.
Mr Eco tez dobry, no i Desmond
nawet Peg Bundy sie pojawila
ps. jak ta Ruska sie nazywala, to byla chyba agentka czy ktos taki
3
Jeden z lepiej zagranych czarnch charakterow.
https://amyyen.files.wordpress.com/2010/03/ben-lost.jpeg
0
@RichardWinters ;)