Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jaras121 a ten po prawej na dole?
0
@dominik127pl @Transu96 @tristan87 @kuz @pt9
zmienilem troche pytanie ;)
0
@kuz cieniasy z was.
0
@Arkon moze ulubionych
0
@dominik127pl Egzamin. Mozesz miec bana za nieznajomosc ulubnionego klubu.
0
Ilu pilkarzy z tego skladu Barcy potraficie wymienic?
https://pbs.twimg.com/media/EU-9jhXXYAAwhIw?format=jpg&name=medium
0
@Wichurek to chyba @Nigaki lubi
0
@Janiama Prawidlowo byloby gdybys napisal: Bardzo podobal mi sie rowniez Jan Tomaszewski. Dlaczego? Dlatego... :)
0
@wlodek54 tak, kilka lubie, ale calej diskografii nie znam.
0
@Misanthrope Ja skupiam sie u nich na albumie Demanufacture, a szczgolnie utworze H-K. Hunter Killer.
2
Christian Vieri i jego oblicza. Troche jak Clive Owen, ktora nie gral w serialu Dom z Papieru.
https://pbs.twimg.com/media/EU-9rmkXgAI4zb9?format=jpg&name=small
0
@Misanthrope Faith no More - jeden z moich ulubionych zespolow okolo-rockowych.
a Fear Factory?
dodam Frank Zappa - chociaz podciagne tez pod Z, Fred Frith, Fripp Robert, Future Sound of London
@domin682 @Kidd @JimMorrisonFCB
0
@JimMorrisonFCB Podpowiem tylko, ze ten cykl prowadzil Larry Bird.
0
Trzeba ten cykl dalej pociagnac.
Ulubione zespoly muzyczne.
Litera F (chyba mniej wiecej tam sie konczylo).
0
@kazbychu :) .
1
@Hiacynk Madre mia !
1
@NeroTFP swietny utwor
1
@Danny Gaucho Kolumbia byla jednym z faworytow do wygrania mundialu w USA. Jak to sie tragicznie skonczylo, kazdy chyba pamieta.
0
@Geble Lindrosa bardzo lubilem.
@Kidd @MichalZZZ @kerouac @Jaca27 @Geble Pamietacie braci Bure?
0
@kerouac Ja Kanda, Czechy, Slowacja.
0
Wasza ulubiona druzyna hokeja na lodzie? Glownie chodzi o reprezentacje krajowe, ale kluby tez moga byc.
0
@Stoiczkow Czytales moze ten wywiad?
https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.tagesschau.de%2Finland%2Fcorona-entwicklung-interview-101.html
1
@Hiacynk nie no oczywiscie, szczegolnie jak sie wyciaga niemozliwe oraz karniaki najlepszej 9 Holandii.
17
Malo uzywane slowo:
Ochlokracja.
To rządy motłochu, tłumu ciemnego pospólstwa, zwyrodniała forma demokracji, w której władza jest sprawowana bez żadnych struktur i zasad prawnych, bezpośrednio przez niezorganizowany i ulegający emocjom tłum;
Ochlokrację charakteryzuje takze rozdawnictwo.
0
@Danny Gaucho Bardzo pozytywna reprezentacja. W 92 roku to byl jednak inny przypadek niz Grecja, grali duzo ladniej, ale nie mialo ich tam przeciez byc. Dodatkowy smaczek byl taki, ze Euro odbywalo sie w Szwecji, a oba naordy za soba nie przepadaja.
Pamietny mecz z Holandia i zmarnowany karny van Bastena - broni Schmeichel.
W 1998 roku jeden z najlepszych meczow tych MS przeciwko BRA (2-3).
Piekielna kontuzja Henrik Andersen. Michael Laudrup byl jednym z najlepszych technikow w historii, ale jego brat Brain to tez swieny gracz.
Kim Vilfort, Elstrup, Christofte.
@Hiacynk@Danny Gaucho Schmeichel to legenda, ale tez go pamietam z lobikow.
1.
2.
2
@darek60 no jeszcze byly kasety z grami, gdzie trzeba bylo glowice ustawic.
0
@kazbychu ogolnie fajny zespol.
0
Ale z ta Trojka sie porobilo.
Juz 3 raz z rzedu jest audycja elektroniczna, ale jej nie ma. Prowadzacego Kordowicza tez nie.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2488767,Studio-el-muzyki-7-kwietnia-godz-2206
1
@Chakalaka kurde jak ja lubie Jar of flies, zreszta cala dyskografia Alicji jest mega.
4
@Kamiloza91
Temple of the Dog "hunger strike"
Mad Season "river of deceit"
Stone Temple Pilots "plush"
Screeming Trees "gospel plow"
Mother Love Bone "crown of thorns"
Soundgarden "jesus christ pose"
Melvins
Alice in Chains
Pearl Jam "oceans"