0

@eckov Zobacz może filmik w lepszej jakości i w zwolnionym tempie --- chyba trochę kokietujesz , że nie widzisz tam niczego fenomenalnego

0

@eckov slucham?

7

Zabójcza kontra (min Iniesta , Suarez, Neymar) oraz fenomenalne przyjęcie piłki podeszwą przez Messiego.


0

@Pablopicasso27 a gdybym mial np. w tygodniu pograc w tenisa czy pilke, to liczy sie jako interwal?

ps. masz jakies kanaly yt, na ktorych polegasz?

0

@Pablopicasso27 np sila 3 razy w tygodniu i interwaly tez 3, tylko w inne dni?

0

@Cochise chyba Cie pamiec nie myli.

0

@Repcak22 Multikonto? i bez cwiczen?
@Walker tzn ja zawsze mialem dosc duzo miesni bez jakiegos wiekszego treningu, ale od jakiegos czasu widze, ze na brzuchu jest troche tluszczu, ktorego nie bylo.

0

@Sawik_10 czyli na fastfoodach tez moge przy dobrym treningu robic miesnie lub/i zrzucac?

1

@Chakalaka za Jaco szanuje dozywotnio.

0

Czy polska kuchnia oraz zrzucenie paru kilogramow tluszczu mozna pogodzic?
Nigdy nie robilem zadnej diety, bo denerwuje mnie licznie kalorii, tzn nie wiem nawet jak liczyc:
powiedzmy np. 2 talerze fasolowki plus kapusta kiszona i 3 kromki chleba.

mam 190 cm, 92 kg (wazylem zawsze kolo 85) i chcialbym do tej wagi wrocic, bo bylem szybszy i sie wolniej meczylem podczas tenisa czy pilki.

ps. slyszalem, ze lepszy jest trening silowy niz cardio.

0

@maroon Majchrzak mistrz.

0

@Adamski69 chyba dlatego nigdy nie mialem odwagi by obejrzec ten film.

0

@maroon A co WY ksiazki czytacie?


2

@Kapitan hawk a co bylo stoliczku nakryj sie?

0

0

@Peniu @RichardWinters no wlasnie o to mi chodzilo, @Cochise dodalby jeszcze piosenke "Venus" i Trojkowego zabojce z Dextera.


1

@JimMorrisonFCB ostatnie ogladalem fajny dok. o Woodstock - i wlasnie to pokazywali.

2

@CatalanVeBFCB
John Paul Jones i "Zooma" cos pieknego



0

@Walker u mnie JMJ bardzo wysoko, szczegolnie album Zoolook


@Arkon @Wichurek Thick as a Brick pasuje idealnie jako wporwadzenie do Jethro Tull
@tadzik447 mozna czasem naciaga, czemu nie, ale Q jako I nie przejdzie ;)
@BlaseR9 John Mayall - usa union jedna z lepszych plyt jakie slyszalem w tym klimacie i nagrana bez perkusji

@boixos1944 ale mi na ten zespol apetytu narobiles

2

1

Milutka piosenka, ktora wcale nie zwiastuje nic dobrego. Znacie takie przyklady z filmow lub seriali?
---Lost i postac Desmonda oraz piosenka "Make Your Own Kind of Music"



---The Walking Dead "Easy Street" i uwieziony Daryl.

1

7

Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #J#.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow danego wykonawcy.

Litera "I" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8413363#comment-8413363

------Przy okazji Spokojnych i Zdrowych Swiat (zdrowych Dni jak kto woli) dla kazdego z Was - obojetnie czy ateisty, wierzacego, pisowca, peowca czy konfederate, czarnego, bladego. psa czy kota itd.----------

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@Cochise piekne to jest, ciary

0

Mozliwy SPOJLER TWD - do konca sezonu 7
-----------------------------------------------------------------------------------
Wasi ulubieni i mniej ulubieni bohaterowie z The Walking Dead (pytam tylko o postaci do 7 sezonu)?

1

@Danny Gaucho Jedna z bardziej utalentowanych nacji pod wzgledem sportu.

0

@Nigaki liczy sie, czemu nie. litery D nie bylo, bo kontynuuje cykl uzytkownika, ktorego juz nie ma, a on mniej wiecje na F skonczyl. Mozemy wrocic pod koniec do A,B,C,D jak bonusy.

1

@Arkon tak na szybko wstawilem do szerszego wyboru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?