5

W Polsce pociaga za sznurki maly, zawziety, zawistny megaloman, ktorego glownym przeciwnikiem byl /jest inny zawistny megaloman z diabelskim usmieszkiem. Ten drugi wyjechal w waznej sprawie do Brukseli, ale chyba nie wroci by nas ratowac.
Mamy dobrze dzialajace przedsiebiorstwa jak Radio MaRyja.
Przekupywanie obywateli ich wlasnymi pieniedzmi, redystrybucja, interwecjonizm oraz nepotyzm tez mamy.
Biurokracja dziala bardzo dobrze, a telewizja i inne media to glownie dez-informacja.

#PrimaAprilis

1

@Zoker Boje sie ludzi, ktorzy nie rozumieja tego humoru :)
Moze Sens Zycia?

0

@FCB24 I jeszcze The Big Sleep mi się przypomniał oraz James Bond-y

1

@FCB24 Avatar, Wladca Pierścieni (tylko walki tam mi się bardzo podobają ) . Nie lubię Lindy w Psach (sorry @FranzMaurer )
@Zoker no nie gadaj - a inne filmy Pythonow?

0

@Colon Ktos się nabrał?

1

Ok to zaczne prima aprilis -
Barcelona kupila w nocy Neymara za 5 baniek.

1

@AnnaMarianna nie :)

0

@puyol_presidend5 Jean Luc Picard

0

Róbmy swoje


0

@puyol_presidend5 Może nawet partia surykatek rządzić , byleby robila to dobrze -nie jestem za partyjniactwem

1

@Vahn Cos że starożytnymi kosmitami

1

@Jaca27 Lauren Cohnan z the Walking Dead

0

@puyol_presidend5 Jesli byś chciał na mnie zrzucić 10 t ołowiu to Bosak.
Po dobroci też Bosak - Chociaż nie zgadzam się z nim w wielu kwestiach i do narodowców mi daleko

0

@Witekk10 Ja widziałem , ale wynudzil

0

0

@pax Nie będzie bo dzieciaki na faszystów/ utopistów z Konfy będą głosowały i Konfa wygra

0

@Janiama teraz codziennie o 2245?

0

@Danny Gaucho Gigant - zelazne płuca . Pamiętasz gol vs ENG i cały ten mecz?
Niżej wstawiałem Owena

0

Anatomia bramki. Michael Owen vs Argentina.


0

@Danny Gaucho @Barca1992 @ściah @Mns21 to co pilka wyraznie bardziej ewoluowala niz kosz?

ps. @ściah wiesz jak sie dlugo Ciebie oznacza nie majac polskich znakow???
obojetnie, moga byc ze srodka - to i tak zabawa

2

Era poinformowała o planowanym zamknięciu dotychczasowej internetowej bramki SMS. W zamian oferowane będą trzy rozwiązania:

Bramka Omnix - ma najpełniejszą funkcjonalność, udaje telefon GSM; przeznaczona tylko dla zarejestrowanych użytkowników Era Omnix;

Bramka Płatna - przeznaczona głównie dla osób nie mających telefonu GSM;

Bramka Podstawowa - bramka umożliwia wysyłanie SMS tylko do osób w sieci Era, które zgodziły się na otrzymywanie wiadomości z tej bramki; serwis zawiera dołączanie komunikatu dodatkowego do wysyłanej wiadomości; dzienna ilość SMS z tej bramki jest ograniczona;

0

@Evrile Bym sie musial za duzo rozpisac. Powiem tylko - Armstrong, Coltrane, Pastorious - jazz

0

Jaki wynik meczu?
1995-96 Chicago Bulls vs 2016-17 Golden State Warriors

1

@Pablo83lbn Ten nr 8 robi wrażenie. Masz Romario z długim rękawem?

0

@Kajtek77 Zeby nie było , że taki tendencyjny jestem :
Fábio Coentrão

0

@Kajtek77 No aż tylu nie było ;)
Ale mogę dalej wymieniać .
Götze ...

1

@Kajtek77 Neuer, Müller, Khedira, Lahm, Matthäus, Klinsmann, Hummels, Lucio, Löw, Beckenbauer, Zidane

0

@NeroTFP wstydzą się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?