Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przy stuletniej mogile
Prostak pewien i cham
Dla zmarłego zaśpiewał:
"Sto lat nie żyje nam".
Słysząc to starowinka
Laską swą w łeb go trzasła
Teraz śpiewa pod nosem,
Że mu gwiazda już zgasła.
Tłum fetował staruszkę,
Bo jej czyn był wspaniały,
Poszedł za nią do domu
I jej przepił dom cały.
Potem była żałoba
I w parafii, i w szkole,
Bo ten domek przepili
Do cna, lecz metanolem.
Babcia siedzi za bimber
I za chama pieśniarza,
Reszta ziemię dziś gryzie,
Tak czasami się zdarza.
Morał z całej tej bajki
Jest już jasny dla Ciebie?
Na cmentarzu nie śpiewaj,
Chyba że na pogrzebie
I choć zmarli umarli,
Wiele miej ostrożności,
Bo się dziwne zdarzają
Zbiegi okoliczności.
Parlicki
3
Gdyby ktoś tego nie nagral, byloby trudno w to uwierzyć.
Roger Federer
2
Jeśli szukacie świetnie dobranej , często nie oklepanej muzy , to polecam Wam Radio Soma FM i różne półeczki gatunkowe lub nastrojowe - jest w czym wybierać .
https://somafm.com/player/#/all-stations
0
Czy prawdziwy mężczyzna moze używać autouzupelniania w telefonie?
2
A przy tym się można pobawić
De La Soul
Deee Lite
0
@BlaseR9 chyba najbardziej zależy od ekipy , która jest na imprezie .
My ostatnio tańczyliśmy do 4′33″ Johna Cage ;)
0
@NGTRX zlego człowieka z fajerwerkami może powstrzymać tylko dobry człowiek z fajerwerkami.
0
@emeu zastanawiał się nad Jomami.
3
@emeu trzeba dodać , ze kupił po przecenie u @Janiama na Półwiejskiej.
0
@itmustbejoke kiedyś to byli trenerzy , teraz to tylko się wypalają . :)
0
@Transu96 ważne by śledź nie był w śmietanie.
0
@SeeleyBooth wstydzę się trochę
0
@SeeleyBooth Memy z Sylwestrem Stallone jeszcze nie wjechaly?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Avada Kedavra ale nawet te puszkowe, dzieki min widgetowi, smakuje bardzo dobrze (trzeba oczywiście przelac !)
Ciekawe piwo , o ile pamiętam , górnej fermentacji.
Mimo , że pyszne to jeden zimniutki kufel starczy.
0
@Colon
@damianex10 Ty chyba wtedy wspominales o coach wokalu, o takiej starszej blondynie?
0
@viscajasiek Moze lawka?
0
Wysypalo tych klipow jak grzybow po deszcu, a niedawno jeszcze o tym rozmawialismy. Caly czas mieszane uczucia, ale oczywiscie zalezy od tego, kto i jak reaguje na....
No wlasnie mowa o "reacts to", "reaction to"--- tutaj tytul utworu.
Pani od wokalu trenerka, omawia Mike Pattona (Faith no More, Mr Bungle, Fantomas, Tomahawk, Naked City itd.), czyli jeden z najeciekawszych glosow meskich w muzyce.
na deser Temple of the Dog "Hunger Strike"
dobra jescze Plush od Stone Temple Pilots
1
@Hushovt tutaj https://natemat.pl/293183,prawica-ma-swoja-grete-thunberg-kim-jest-izabella-nilsson-jarvandi
0
Elftal van het Jaar.
https://preview.redd.it/hiy33zgoju741.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=567778e564dfc5ebffb63f4d73d7e752478c6644
1
@Hushovt Ale z Robertem McCallem moglby miec problemy.
0
Nie na kase chorych.
Coutinho, Bayern i kulisy zaplecza medyczengo.
6
Golden Boy 2010
https://preview.redd.it/efig2lsoqr741.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=719ea67af94b7f83a9fedca81d8c2411008f1a09
0
@PrinceDamon yep.
3
Jesli jest zbyt duzy S.Y.F. to zamknac te La Ramble w olere, nie patyczkowac sie. Tylko wypuscic zbanowanch przedtem.
3
Skandal, hanba, cenzura! :-)
#Niedogodzisz
0
@Katalończyk 99 juz na sama mysl mam ciary, a co dopiero przeciwnicy, zimnych strach by ich oblecial..
11
@qbuteq To moze Arda wroci. A gdybysmy sie mocno postarali, to kto wie, Prince Kevin Boateng?
0
@Mistrz_Areny tak .wiele utworów , których nawet nie podejrzewamy to covery .
0
@HassanMubarak wlasnie, wlasnie.