3

Przy stuletniej mogile
Prostak pewien i cham
Dla zmarłego zaśpiewał:
"Sto lat nie żyje nam".

Słysząc to starowinka
Laską swą w łeb go trzasła
Teraz śpiewa pod nosem,
Że mu gwiazda już zgasła.

Tłum fetował staruszkę,
Bo jej czyn był wspaniały,
Poszedł za nią do domu
I jej przepił dom cały.

Potem była żałoba
I w parafii, i w szkole,
Bo ten domek przepili
Do cna, lecz metanolem.

Babcia siedzi za bimber
I za chama pieśniarza,
Reszta ziemię dziś gryzie,
Tak czasami się zdarza.

Morał z całej tej bajki
Jest już jasny dla Ciebie?

Na cmentarzu nie śpiewaj,
Chyba że na pogrzebie
I choć zmarli umarli,
Wiele miej ostrożności,
Bo się dziwne zdarzają
Zbiegi okoliczności.

Parlicki

3

Gdyby ktoś tego nie nagral, byloby trudno w to uwierzyć.
Roger Federer


2

Jeśli szukacie świetnie dobranej , często nie oklepanej muzy , to polecam Wam Radio Soma FM i różne półeczki gatunkowe lub nastrojowe - jest w czym wybierać .

https://somafm.com/player/#/all-stations

0

Czy prawdziwy mężczyzna moze używać autouzupelniania w telefonie?

2

A przy tym się można pobawić

De La Soul



Deee Lite

0

@BlaseR9 chyba najbardziej zależy od ekipy , która jest na imprezie .
My ostatnio tańczyliśmy do 4′33″ Johna Cage ;)

0

@NGTRX zlego człowieka z fajerwerkami może powstrzymać tylko dobry człowiek z fajerwerkami.

0

@emeu zastanawiał się nad Jomami.

3

@emeu trzeba dodać , ze kupił po przecenie u @Janiama na Półwiejskiej.

0

@itmustbejoke kiedyś to byli trenerzy , teraz to tylko się wypalają . :)

0

@Transu96 ważne by śledź nie był w śmietanie.

0

@SeeleyBooth wstydzę się trochę

0

@SeeleyBooth Memy z Sylwestrem Stallone jeszcze nie wjechaly?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Avada Kedavra ale nawet te puszkowe, dzieki min widgetowi, smakuje bardzo dobrze (trzeba oczywiście przelac !)
Ciekawe piwo , o ile pamiętam , górnej fermentacji.
Mimo , że pyszne to jeden zimniutki kufel starczy.

0

@Colon
@damianex10 Ty chyba wtedy wspominales o coach wokalu, o takiej starszej blondynie?

0

@viscajasiek Moze lawka?

0

Wysypalo tych klipow jak grzybow po deszcu, a niedawno jeszcze o tym rozmawialismy. Caly czas mieszane uczucia, ale oczywiscie zalezy od tego, kto i jak reaguje na....
No wlasnie mowa o "reacts to", "reaction to"--- tutaj tytul utworu.

Pani od wokalu trenerka, omawia Mike Pattona (Faith no More, Mr Bungle, Fantomas, Tomahawk, Naked City itd.), czyli jeden z najeciekawszych glosow meskich w muzyce.



na deser Temple of the Dog "Hunger Strike"


dobra jescze Plush od Stone Temple Pilots

1

@Hushovt Ale z Robertem McCallem moglby miec problemy.

0

Nie na kase chorych.
Coutinho, Bayern i kulisy zaplecza medyczengo.


0

3

Jesli jest zbyt duzy S.Y.F. to zamknac te La Ramble w olere, nie patyczkowac sie. Tylko wypuscic zbanowanch przedtem.

3

Skandal, hanba, cenzura! :-)

#Niedogodzisz

0

@Katalończyk 99 juz na sama mysl mam ciary, a co dopiero przeciwnicy, zimnych strach by ich oblecial..

11

@qbuteq To moze Arda wroci. A gdybysmy sie mocno postarali, to kto wie, Prince Kevin Boateng?

0

@Mistrz_Areny tak .wiele utworów , których nawet nie podejrzewamy to covery .

0

@HassanMubarak wlasnie, wlasnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?