6

Barca zrobiła jeden błąd: nie poszukała intensywniej 2 gola przy bardzo słabym Juve. Żeby tego nie pożałowali w 2 połowie.

14

@Survier Kolejny? Najsłabszy? Albo tankujesz, albo szkieł nie założyłeś

4

@Bobo25 Niestety jeśli odchodzą tacy użytkownicy jak Ty, a moderacji to nie obchodzi, to widać, że dla ferajny ze strony fcbarca.com jesteśmy tylko statystyką, która robi im liczby. Machnij na to ręką

0

Kącik poetycki dla maturzystów. Co autor miał na myśli?

Czy Koeman,
To taktyczny tuman?

0

@Stanio87 Może być też ssanie

3

@Roobo Ja nie mogę przeżyć tylu zmarnowanych cykli owulacyjnych rodaczek, a tyle milionów plemników idzie w piz*u. Tyle dzieci nienarodzonych.

To sarkastycznie, a tak naprawdę nie płacz nad 1000 przypadków, bo gdybyś wiedział ile aborcji robi się nielegalnie to byś chyba zasłabł.

0

@AV0CAD0 Akurat tę część dziedzictwa kulturowego Polski mam w baaaaaaaaaaaardzo głębokim poważaniu. Jest to przeszczep z Bliskiego Wschodu, narzucony na drodze politycznej przez onegdajszych władców Polski. Zwyczaje się zmieniają, tradycja również. Mam cichą nadzieję, że obecnie mamy do czynienia z wypieraniem Kościoła Katolickiego z Polski, poprzez uświadomienie sobie patologi tej instytucji przez tzw. wiernych.
Co prawda, na Zachodzie wierzący są uczciwsi i wystawili rachunek za gwałcenie własnych małych obywateli. W Polsce wygrywa zakorzeniona zgnilizna moralna i udawanie, że nic się nie dzieje. Ważniejsze, że jest, że na podwalinie rzekomej religijności można zorganizować komercyjne Boże Narodzenie, Komunię itp.

Docelowo chciałbym żeby ostała się jeno ta garstka, która ma cokolwiek wspólnego z religią. Nieduża ale prężna i wierząca, a nie dojąca tradycję na modłę finansową.

I nie wiem dlaczego państwo polskie dla chorej tradycji ma ustępować temu przeszczepowi na tylu polach, również czyniąc ustępstwa finansowe i majątkowe.

Jak widzisz, wiele nas tu dzieli i raczej trudno o wspólny mianownik

16

Julio, dziś o 2 w nocy wrzuciłaś poranny przegląd prasy.
Jak się czujesz? Nie muli Cię? Czy czujesz się wypoczęta? Czy nie obawiasz się konsekwencji zdrowotnych takiego hulaszczego trybu pracy? Czy to przełożeni wyznaczają tak brutalne pory pracy?
Dbaj o siebie. Sen jest bardzo ważny

1

@SiSenior Pod tym wpisem się podpisuję w 100%.

0

@SiSenior Twoja empatia mnie wzrusza, dokładnie tak jak empatia kibola. Poddaję w wątpliwość motywację tego kibola, bo jego dyrektywą jest raczej napier**ać, a nie bronić świętości kościołów

0

@ShinobiQWE No nie mówię, że nie masz racji. Ale czasami coś w człowieku pęka

2

@Keson Wspaniale to rozwikłałeś!

1

@klemens100 Nie znajdziesz, bo nie ma takiego. Ostatnio czytałem obszerny artykuł na ten temat i sami teologowie kościelni nie twierdzili, że płód ludzki jest z automatu istotą duchową, której nie można usunąć. PiS-owcy i ich akolici są jak zawsze świętsi od świętych i teologów, którzy tworzyli doktryny.

Zatem jeśli ktoś mówi o Godek i spółce, że są oszołomami, mają wiele racji.

11

Ciekawe ile z tych osób, które tak dzielnie bronią kościołów było w ostatnią niedzielę u komunii świętej? Na przykład ciekawe czy taki typowy kibol z kotła Lecha, który przed chwilą opylał narkotyki, albo śpiewał "j*bać Legię j*bać" pewnie przystąpił do sakramentu eucharystii? Jak sądzicie?

0

@ArterkHD Beryl 102

9

I słusznie. Nigdy nie rozumiem dlaczego nie można reklamować wódki a można inne zabawy prowadzące do uzależnień. Tym bardziej, że bukmacherka uderza często w bardzo młode osoby.
A fakt, że czynność prowadzącą do nałogu reklamuje się przez sport to jakaś perwersja.

0

@arasz1819 Młodsi pisowcy jak Ziobro? A czy słowa olej i pisowiec może zaistnieć na poważnie w jednym zdaniu?

10

@NaFazieHitman Obwinianie Messiego za słabych trenerów mija się z celem

4

Ale w gównianym miejscu zdaje się być Barca. Najpierw ledwo uciułany remis z Sevillą, która potem notuje remis i 2 porażki, nie strzelając bramki. Potem porażka z Realem, który nie umie z nikim wygrać meczu.
Można się zasłaniać markami, ale to szukanie alibi na siłę. Poza pierwszymi 2 meczami gdy Barca grała bardzo prostopadle i kreowała szanse, obecnie niemiłosiernie męczymy bułę i nie wiadomo, czy za chwilę jakieś pomysły Koemana objawią się z całą mocą, czy to wszystko czego możemy się spodziewać.
I fakt, że to się dzieje przy tak byle jakim Realu dołuje jeszcze bardziej. A już rezygnowanie ze skrzydłowych na skrzydłach, czy rzucanie Messiego po całym boisku pokazuje chyba desperację wynikającą z braku pomysłów. No bo jeśli widzę, że Messi wchodzi w dryblingi z 4 rywalami w wieku 33 lat, to chyba coś jest nie tak z konstruowaniem akcji w zespole?

8

Ponieważ nie ma czasu do stracenia, przedstawiam jedyny słuszny wniosek dot. przejęcia schedy po odeszłym Bartomeu.
Nowym Prezesem Barcy powinien zostać Jarosław Kaczomeu:

Plan naprawy sytuacji w Barcy:
- przejęcie sterów organizacji sędziowskiej (Zbigniew Ziobromeu)
- przejęcie kontroli nad systemem VAR (Antoni Maciereu)
- przejęcie kontroli nad Komitetem Rozgrywek (Jarosław Gowineu)
- rzeczniczką prasową zostanie Kaja Godeu
- codzienna modlitwa w Sagrada Familia (prowadzona przez Tadeusza Rydzeu)
- odnowa biologiczna pod batutą Łukasza Szumeu
- nadzór nad treningami (Ryszard Terleceu)

Styl gry: bezkompromisowy, przywrócenie godności wartościom barcelońskim, powstanie z kolan i stawianie na wychowanków La Masii w miejsce imigrantów .

4

Ostatnio Koeman udowadnia, że każdy nasz rywal to potęga. Oby się nie okazało, że po potężnym Realu, jutro gramy z potężnym Juve.

0

Na razie gracze Realu w niebieskich koszulkach poniżej oczekiwań

3

No to jeszcze kompetentnego trenera zatrudnić i zaczynamy nowy rozdział

2

@Arkon Nie dziwię się, nigdy za nim nie głosowałem, bo by mi ręka uschła gdybym poparł komucha. Ale jak porównam ten spokój, klasę i umiarkowanie Kwaśniewskiego nawet z jego aferą filipińską do tej wydmuszki pomiatanej przez prezesa i poziom antagonizmów i szmacenie prawa i obyczajów w życiu publicznym, to aż łezka się kręci w oku.
Przepaść

2

Komentarz usunięty

2

Jeśli to prawda z sędzią liniowym, to każdy wpis chwalący karny po faulu Lengleta staje się z automatu bzdurą. Co więcej oznaczałoby to, że sędzia główny zdecydowanie chciał wpłynąć na wynik. Zresztą kontekstem jest nieodgwizdany faul na Messim i poprzednie mecze Barcy, więc wzór jest ewidentny. Sędzia liniowy najzwyczajniej odbiera argumenty tym, którzy oskarżają innych o wietrzenie spisków.
Zobaczymy czy to koniec wałków, bo o zgrozo ta kpina może mieć swoją kontynuację.

15

Popieram ten komunikat, sędziowanie w el Clasico było pod Real. Pierwszy raz widziałem przykład wycięcia zawodnika przez piłkę bez odgwizdania faulu. Coś oczywistego stało się nagle nieoczywiste, ponieważ wycinającym był gracz Realu.

56

Facet łączy w sobie dwa rodzaje kleju: odklejenie się od rzeczywistości i przyklejenie się do stołka. On ma chyba mentalność prezydenta Wenezueli, tzn. wszystko może się sypać, ale problemy leżą wszędzie tylko nie u źródła. Dramatyczny człowiek.

1

@juliacicha Twój rozkaz jest dla mnie prośbą, czy jakoś tak. Ale idź już spać. Co Ci po tym jak przeczytamy artykuły jeśli będziesz miała worki pod oczami rankiem?

11

@lucas/catalan Twój komentarz świadczy, że to ty jesteś oderwany od rzeczywistości. Co się nie zgadza we wpisie Janiamy, konkretnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?