Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie jest dobrze. Jest niedobrze.
0
Jak Barca nie wyrówna to Real co najmniej potroi przewagę nad nami. Katastrofa.
3
Jestem zbulwersowany, kto mnie przeprosi za pierwsze 45 minut?
Żądam przeprosin.
0
@GeneralXavi Dla mnie to też koniec złudzeń. Idę zmywać naczynia
2
Rashfordzie - daj Oviedo po mordzie
1
To już coraz bardziej Rahfordinho
2
Daje Flickowi jeszcze 20 minut, bo to co widzę to się w pale nie mieści.
1
Cytując klasyka, dzisiaj tragedia
21
Jak mnie wzrusza, gdy 85-latek mówi mi pierwszy "Dzień dobry"
A niby ta młodzież tak niewychowana. Dementuję.
0
@AxelF Dzięki za słowa poparcia - jak wygram ZP będę nie do powstrzymania.
0
@michal26 Ja bym się nie zdziwił, gdyby nie wiedziała. Alkoholicy przecież we własnym mniemaniu nie są nimi. Doceńmy, jakie wyparcie mają niektórzy.
1
@MadafakinGuy Ja uważam tę część Polaków, którzy dyskredytowali ten przedmiot za ostoję ciemnoty.
Dziewczyny, psia mać, pierwsze miesiączki w wieku 11 lat, a zeschizowana konserwa, przez swoje tępe uprzedzenia, zniechęciła do wiedzy osobie przez jakiś rozdział, który nawiązuje do seksualności.
No i z tym utopiono odżywianie i inne oczywiście.
0
Idzie sobie taka młoda dziewczyna o wyglądzie pączuszka, w jednej ręce dwie torebki z cukierni, w drugiej drożdżówka z budyniem albo serem, którą właśnie pałaszuje.
Widzę, że w tych torebkach spore zapasy.
A potem wielkie zdziwienie, że cukrzyca, otyłość. I jeszcze taka powie, że ona dużo nie je.
0
@ShawnC Nie wiem o kim mówisz.
0
@ShawnC A co faza grupowa jest ważniejsza od finału?
1
@draxidox Ja czytam wszystko, każdy kącik przerobię
1
@draxidox Ja będziesz miał kaszojada, sam pierwszy wyślę Wam kwiaty i czekoladki. Ale na razie będę cisnął. Rzeczywiście materiał dowodowy jest obfity i bardzo obciążający : )
0
@ShawnC A na ch..j komu faza grupowa? Trofea wygrywa się w finałach a nie fazach grupowych.
2
@Eklerek Pewnie 2 miejsce Raphy najlpiejj oddaje rozkład sił w zeszłym sezonie, ale Vitinha był wybitny. Rozkwitł niesamowicie.
16
@draxidox Tak się zastanawiałem, co robicie z psieckiem gdy z instruktorką fitness idziecie do pracy?
Oddajecie psiecko do psieczkola? I jeszcze dodatkowe pytanie, czy do psieczkola z angielskim i edukacją muzyczną?
2
@gumaz Jest tam parę absurdalnych propozycji, typu Vinicius, czy CR w 2018.
Podważanie Modricia każe pytać co dany delikwent widzi na ekranie kiedy ogląda mecze. Moim zdaniem nie za wiele. Genialny i niedoceniany zawodnik, jak Kroos.
Moje 2 kradzieże i tak je nazywam to Ribery i Sneider względnie Iniesta. Najlepsi gracze najlepszych wówczas drużyn (Iniesta w repce), prowadzący swoje teamy do wielkich sukcesów.
Sneider miał mnóstwo kluczowych zagrań w LM i MŚ, tak jak Dembele w tym sezonie.
Niedoceniony. A Ribery najlepszy zawodnik teamu, który wygrał wszystko.
1
@blakkudium To potężnie oczywiste.
@Irmscher10 Jeszcze jeden remis i wylot. Nie ma na co czekać.
2
Real jest nie do dogonienia, a grają na razie zmęczeni po tym towarzyskim KMŚ, na 36% możliwości.
Trzeba rzucić biały ręcznik w lidze, a ponieważ LM to rozgrywki Realu możemy się skupić na Pucharze Króla.
Dopóki Alonso jest trenerem, mamy wieki ciemne w Barcelonie.
8
Słuchajcie, chciałbym zacząć zupełnie unikatowy wątek:
czy Dembele zasłużenie wygrał Złotą Piłkę - zapraszam do nowej dyskusji.
0
@Kozinho. No nie przeszedł - miał być mecz o Złotą Gałę w finale, ale imprezę z udziałem Barcy odwołano.
0
@Ghandi Rapha jest za nisko, powinien być 2.
A masz może liczbę minut, bo bez tego statystyki są nieuczciwe?
2
@Stinger_ Ja już nie chcę dalej się spierać, bo mi się podoba jedno Twoje zdanie, które potraktujmy jako podsumowanie "Patrząc na umiejętności czysto piłkarskie, statystyki i liczby to jest to bardzo podobny poziom"
Nic dodać, nic ująć. My z Michałem doceniamy coś nieco innego (bliżej wytycznych nagrody, bo sukces drużynowy w finale i wybitny występ tam Dembele), a Ty doceniasz Raphe przekrojowo ( w LM w fazie pucharowej staty ma wybitne.)
Oceniam to, że obie strony mają amunicję. I to ostrą.
0
@Stinger_ Sprawdzam Złotego Buta i waga goli jest ta sama w La Liga i Ligue 1.
Znowu pudło.
Sorry, chciałbym się zgodzić, ale uczciwość nie pozwala. Zatem zostały Ci łyse staty z LM. I nic więcej.
2
@ShawnC Wreszcie głos rozsądku
1
@Kengo Kimmich, Goretzka, Upamecano, Neuer, Olise.