Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Sprawdzam Złotego Buta i waga goli jest ta sama w La Liga i Ligue 1.
Znowu pudło.
Sorry, chciałbym się zgodzić, ale uczciwość nie pozwala. Zatem zostały Ci łyse staty z LM. I nic więcej.
2
@ShawnC Wreszcie głos rozsądku
1
@Kengo Kimmich, Goretzka, Upamecano, Neuer, Olise.
1
@kuz Patrz nasi redaktorzy - rozsądni, argumentujący, do porozmawiania.
0
@RoberDzik 7 meczów w LM od 1/8, Dembele w każdym meczu poza pierwszym z silnym Liverpoolem, gole albo asysty, w tym 2 asysty w finale i preasysta, zatem KOLOSALNY występ w finale, a Ty piszesz o najsłabszym zwycięzcy ZP.
Na dodatek w barażach LM, w pierwszym meczu 3:0 i 2 gole Dembele.
Kluczowy do bólu, a w lidze staty Raphy zrobił grając o 1100 minut krócej - nie kupuję tego co napisałeś.
0
@Stinger_ Naprawdę? Miej zdanie, ale nie mijaj się z prawdą.
Patrzę na ligi i Dembuś zrobił 27 g+a w 1737 min, Rapha 27 w 2845 min. MI nijak nie wychodzi, że Rapha jest tu lepszy. Ba jest zdecydowanie a wręcz miażdżąco gorszy. Na dodatek Barca strzeliła więcej goli, co jeszcze zmniejsza całościowy udział Raphy. Zatem całkowite pudło z Twojej strony.
Więc dla nas rzekomo się liczy tylko LM? To po poznaniu tych danych z lig pozostaje Ci tylko LM jako linia argumentacji, czyli coś co nam zarzucasz. I to tylko pomijając wagę danych goli/asyst z finału.
A każdy gol i asysta tam ma wagę niepomiernie większą niż statystyki zrobione na jesień w grupie.
Czyli zarzuciłeś nam to co de facto powinieneś zarzucić sobie. Mylę się?
0
@prokofiew Ale to Ty sapiesz.
0
@Bulbazaur17 To ja odwrócę pytanie - to dlaczego nie nagrodzić gracza za wygranie najważniejszych rozgrywek, w finale których błyszczał?
0
@Baros1990 Np. w jakości zaprezentowanej w finale LM. Chyba nie stwierdzisz, że Rapha zagrał lepiej w finale od Dembele?
0
@Bulbazaur17 Bo żadne 10 goli w lidze nie równa się wagowo np. asyście w finale LM, czy MŚ. Są zagrania takiej wagi a są innej.
0
@prokofiew Twój komentarz to smutny żart. Dembele najlepiej spełniał wytyczne do wygrania Złotej Gały.
1
Ten nieobiektywny plebiscyt popularności znowu wybrał za najlepszego kogoś kto był najlepszy.
Co za wstrętny plebiscyt. I tak niemal co roku z nielicznymi wyjątkami.
2
@Stinger_ No popatrz, a ja uważam ten na siłę obiektywny komentarz za rozsądny, z kolei forsowanie Raphinhi, który nawet nie powąchał finału LM za nieobiektywne i flashscorowe.
Dla mnie dojrzałe podejście do tematu łączy u zawodnika jego wkład w sukcesy i wielkość sukcesów.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Rapha był imponujący, jednak kiedy to było najważniejsze, forma spadła, mimo liczb i nawet rozczarowywał (po reprezentacjach). Dembele zachował równą wysoką formę do końca ze zwieńczeniem w finale.
Cieszę się, że to nie umknęło głosującym.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Z przyjemnością mogę napisać, że wypisujesz bzdury. Dembele był kluczowy w fazie pucharowej LM na każdym etapie, włącznie z ukoronowaniem czyli finałem.
Grał w najlepszym zespole, będąc jego najlepszym zawodnikiem, z wielkim wpływem na wyniki rywalizacji
3
Dla mnie numerem 1 był Kimmich, więc ta edycja jest niepoważna.
2. Neuer
3. Olise
Trener: Kompany
1
Czytam, że współczynnik nieprawidłowości w przyznawaniu środków KPO wyniósł 0,005%, ale co sobie chłopcy Mentzenowcy o chłopcy pisowcy pokrzyczeli, to ich.
Tak właśnie powstają "przekręty", które potem wspomniani chłopcy wyliczają, jako kolosalne afery przeciwników politycznych. Skala szoku jak z jedzeniem ośmiorniczki za 80 złotych, albo inwazją Agnieszki Holland na Straż Graniczną.
1
Blues Brothers i wszystko jasne:
0
Wrzucać wszystko na Rashforda, on z tego ukręci kolejne gole.
2
Rashford - zdecydowany numer 1 w Barcelonie. Odkrycie sezonu w Europie.
0
Tylko Marcus "Złota Piłka Ligi Mistrzów Obecnej Edycji" Rashford może nas dzisiaj uratować.
7
Getafe tylko odpowiada na zaczepki - otwórzcie oczy, włączcie myślenie
0
Sędzia nam pomaga - Rapha powinien mieć już krwistą czerwień. To się w pale nie mieści, że można być tak brutalnym, o mało nie połamał tego żółtego
0
@Kreegen Negreira
8
Yamal z wozu, Barcy lżej!
1
Nie wiem czy gol zmienia coś w ocenie fatalnej postawy Barcelony.
1
Lewy słabo, oddaje hołd @AlexDark00
6
Tragedia, nic z tego nie będzie, trzeba poddać mecz przez poddanie.
2
Nie lubię meczów z Getafe. Barca zamiast uderzyć się w pierś, że jest za cienka narzeka na rywali, sędziów, murawę, pogodę.
Dość tego.
0
Szybko Marcusowi uderzyła sodóweczka.