Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdyby nie Garcia byłaby tragedia. Garcia daje nam tlen, ale Anglicy o 3 klasy lepsi.
0
Makabra, nie istniejemy
1
Tragedia, to się źle skończy
3
Fatalnie, bardzo źle na razie
1
@Pawel13sz Będę optymistą - daję remis. A Ty
0
@lucca87 Dlatego ogląda się mecze a nie statystyki. Fragmentami Liverpool nie wiedział co się dzieje w 1 połowie, a Newcastle powinno prowadzić min 2 bramkami.
Ciekawe czy tak docisną Barcę?
1
@gumaz Kes i Luc są zbyt mało niemieccy
1
Jak Newcastle siądzie na Barcę jak na Liverpool w lidze, to będzie 0:3 do przerwy.
Liverpool obronił się niezłą organizacją defensywy, ale te dziury w obronie Barcy nie wybaczą.
Ale może w 2 połowie Barca strzeli 4 gole, więc nie ma się co martwić przesadnie.
0
I co tam Barceloniarze, ja siedzę z kubańskim cygarem po imponującym 3-1 potężnego Bayernu z niepokonanym w lidze Chelsea.
A Wy pewnie czekacie zestresowani, żeby uniknąć łomotu.
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Nein nein. Hende hoch, Katalonische!!!
2
Einishe Potężnische Bawarishe Machinische - FC Bayern Munchen.
Nikt nie ma do tej potężnej maszyny podjazdu.
2
@OBSERWATOR2021 Konfederacja - kwintesencja polskości inaczej.
1
@macio_944 Nie mam pojęcia. To ktoś inny napisał
3
@Luciano99 Zwycięstwo Chelsea nad potężnym Bayernem? Lucek, daj sobie szansę wytrzeźwieć. No nie mogię.
5
@draxidox Nie rozumiem trzymania tej Wysockiej w TVP. Przecież ona jednoosobowo robi koszmarny PR, a nie wiem Tuskowi wydaje się, że wyborcy liberalni lubią słuchać tego babiszona?
Niepojęte.
1
@Roobo Tak coś czułem. Dzięki za słowa prawdy.
18
Czy tam prezesem jest Kurski, bo te obłąkańcze, propagandowe narracje brzmią znajomo?
6
Co to za strona? Co ja tu robię? O czym tu się pisze?
2
@Kgorecki2500 @blakkudium Sam bym lepiej nie wybrał.
3
@YeastMoss Jeśli to jedyna ewentualność, którą przyjmujesz, to chyba muszę założyć, że masz więcej kiepskich dni ostatnio.
Czyli Jackowski jednak. Teraz ewidentnie widzę, że uważasz swoje domniemania i niedopuszczalne w poważnej dyskusji psychologizowanie, za pełnoprawną broń w rozmowie.
Jesteś na tyle inteligentny, że zdajesz sobie sprawę, że to oznacza zupełną bezradność. Syndrom oblężonej twierdzy najwyraźniej wygrywa z rozsądkiem. Chciałoby się powiedzieć, gdzie ten YM z tamtych dyskusji?
4
@YeastMoss Ty już ostatnio dałeś popis - jak nie idzie perfekcyjnie w merytoryce, choć jak zauważyłeś nasza różnica w zdaniu była niewielka, to zacząłeś robić studium psychologiczne moich emocji online, dodam o zerowej wartości.
Nie rób więc z siebie świętszego od papieża, bo sam niezadowolony z nieuznania swojego zdania za święte i objawione, zdradziłeś paskudne cechy, robiąc z siebie Jackowskiego La Rambli.
Sam podałeś ostatnio argument oparty o nic (dokładnie o nic poza własnym przekonaniem), a wymagasz od innych rzetelności. Sam lubisz czasem podyrdymalić, daj podyrdymalić innym.
13
@Danny Gaucho Ale zanim czepek zaczął działać, wielu kibiców pewnie było zrozpaczonych, albo mających potężny niedosyt, tak jak ja.
Mnie jeszcze notorycznie wkurza, że Messi trafił na miernotę w postaci Bartomeu, który nie potrafił zbudować zwycięskiego składu na LM przez wiele lat po 2015 roku i jeszcze zadłużył klub. Messi powinien mieć ze 2,3 LM więcej.
Jednocześnie w federacji argentyńskiej był taki burdel, ze Leo wykładał własną kasę na pensje dla pracowników, a na trenera zatrudniali tragicznego Maradonę, który przeputał potencjał Albicelestes.
W 2018 to samo, burdel w federacji, zmiana trenera na ostatnią chwilę i totalna improwizacja.
I w tych okolicznościach, Leo mimo wszystko, wygrał wszystko.
20
Dla mnie niesłychane jest 3 lata po wygraniu MŚ przez Leo, jaki jest wielki ruch na necie podważający uczciwość tego tytułu i sugerujący wałki i drukowanie pod Argentyńczyków. Co wideo to zatrzęsienie wpisów o przekrętach.
A już Holendrzy przechodzą samych siebie w chorych teoriach. Oni nie dyskutują, oni TO wiedzą.
Generalnie chyba nie ma tematu, gdzie nie pojawiliby się odpowiednicy płaskoziemców, antycovidowców, którzy wiedzą lepiej, że wszystko jest ustawione albo jest mystyfikacją.
2
Kopernik była kobietą, Dobrawa była księciem.
Nie ma tu chyba większych kontrowersji?
6
@Popitek12 Żonę miewasz przy wypłacie, potem żyjesz w celibacie?
1
@JimMorrisonFCB Wiem, i nawet jedna znajoma w zeszłą środę pokazała mi zdjęcia grobu, bo się tam udała. Dzięki za nawiązanie do rozmowy
0
@Stanio87 Jakie nerwy, piszę spokojnie i bronisz zachowania podwórkowego, najwyraźniej polityka, który ma wielkie braki w tym co i kiedy należy robić.
Tak jest, gdy na siłę chce się odróżnić od PiSu i KO - wyszło żałośnie.
0
@Stanio87 Też jesteś z sekty? Naprawdę chwila po prowokacji dronowej, jest momentem na publiczne wytykanie słabości armii?
Rosja może mieć wiedzę, ale Sławek się skompromitował brakiem wyczucia.
Swoją drogą co on ma w głowie, żeby taki idiotyzm przyszedł mu do głowy w takim momencie? Wystarczy mieć trochę oleju w głowie, a koledze zalecam mniej sekciarstwa.
0
@Roobo Dzbanek bo miał fatalny timing. Rozumiem ślepą lojalność wobec pisokonfederacyjnych popisów, ale są jakieś granice bezmyślności.
Mógł wysłać kopię przemówienia, z załącznikiem do Moskwy z troski o Polskę.
Szkoda, że nic z tego nie rozumiesz. No ale gdybys rozumiał, to byś dokonywał innych wyborów życiowych.