1

@Safrani To czemu makaron w Piccolo podrożał o 4 złote? Dlaczego szerzysz dezinformację? Przeproś. Albo oddaj mi 4 złote.

0

@LOPEZ16 Takie czasy, nie ma osoby, która nie złapie się na fejka. Teraz naprawdę trzeba mocno się pilnować i czekać z potwierdzeniem newsa.
Ile razy na LR zdarza się, że ktoś powiela niepotwierdzone info, a potem trzeba to odkręcać.

Z tego co czytałem o Kirku, facet kulturalnie dyskutował, więc robił to co pochwalam, a poglądy mnie nie obchodzą skoro ktoś umie sensownie polemizować. Niestety, szurów w USA masz od sasa do lasa, więc taki głupek z bronią zawsze się znajdzie. Poglądy nie mają tu nic do rzeczy

0

@mmaciass Nie wiem czy niesamowite, ale jeśli tak zrobił, to zachował się jak dzbanek patentowy. Są granice zbierania procentów poparcia.

0

@LOPEZ16 Nie zbłaźnił się, dlatego że się wycofał ze swoich słów. Każdy może się pomylić, ale niewielu potrafi się do tego przyznać i to jest właśnie klasa.

0

@mmaciass Nie tylko na starość, wielu młodziaków gada z zasady jeszcze głupsze rzeczy, co wynika często z małej wiedzy o życiu i zerowej perspektywy.

0

Mnie to ominęło, ale wczoraj słyszałem w radiu, że w czasie gdy drony nadleciały na nasze terytorium, Mentzen wyliczał na głos słabości polskiej armii?

Tak było? Aż się wierzyć nie chce.

3

Murem za @PuszkinFan - jedyny, który nie dał się nabrać na wynik.

0

@ali3gator A redaktor Gajdek napisał, że odstawał z Roonym od drużyny.
Kto z Was kłamie?

7

Czy ktoś pamięta, że w klubie na bramce jako nr 1 grał ter Stegen?
No właśnie, to chyba wiele o tym bramkarzu mówi.

1

Widzieliście w skrócie meczu naszego kolegę redaktora od wystawiania ocen @pax-a?
Jeśli nie to możecie go zobaczyć od 4:24, z ksywą na własnej czapeczce. Ale młodzian, a taki wygadany:

https://www.fcbarca.com/129316-barcelona-valencia-6-0-skrot-meczu.html

34

Jestem zbulwersowany tą radością. Spoglądam na tabelę, a tam dramat - 2 punkty straty do Realu. Flick Was otumanił i oszukał.

Ja jednak jestem czujny i nie dam się nabrać na 6 goli.

1

Komentarz usunięty

3

@tomek8756 Cieszę się, że są przytomni, którzy widzą tę fuszerkę

9

@AlexDark00

Lewy z 2 golem w 20 minut. Jak to wytłumaczyć, czy doszło do przekupstwa? Mógłbyś to uplastycznić, bo nie rozumiem jacy szatani są tu czynni?

0

@Tasde Daj się usamodzielnić 16-latce

7

Ewidentnie widać dziś, że Yamal był kulą u nogi Barcelony. Sprzedać póki wart 200 mln

0

@lucas/catalan Dawno, dawno temu, za 7 górami, za 7 lasami ...

6

Lewandowski 8 minut po wejściu na murawę strzela gola

@AlexDark00 Uplastycznij, co tu nie zagrało

3

City robi Poznań na trybunach

1

@blakkudium Ponownie chciałem podziękować koledze za czujność.

6

Jakie te derby Manchesteru biedne. Grający upośledzoną piłkę City ogrywa kreujący 0,03 xG United.

Hit marzenie

6

Współczesny futbol - nie idzie z akcji, to się nabije rękę, ramię, półrękę, ćwierć ramię, zrobi otarcie i mamy karniaka.
Odpychające.

0

@Czajka90 Wiadomo, to faworyt sezonu w Europie.

2

Zapraszam na mecz dnia, w którym potężny Bayern podejmie, a właściwie zdemoluje bezradny i bezbronny Hamburger SV.

Początek rzezi bawarską piłą mechaniczną o 18.30.

1

Spokojnie, niektórzy zapominają, że Real spuchnie po KMŚ za ok 2-3 miesiące. Jak ich odetnie, dojedziemy śmietankową zarazę.

2

@pt9 To co w Tobie cenię, to zdroworozsądkowe opinie

5

Real praktycznie ociera się o tryplet w tym momencie.

0

@clyde O ludzie jaka Ty agresywna jesteś. Czy ja napisałem, że wyroki są wysokie? Czy ja wytykam Ci wycie obrzydliwą konserwatystką, skoro sama wykazałaś, że nie jesteś jednowymiarowa? Czy ja stawiam się w roli eksperta od zwierząt?

Dużo w Tobie złej woli, strasznie wzięłaś mój wpis do siebie. Co z niektórymi tu na stronie jest nie tak, że jak wbija sobie, że ten Comentateiro to szatan, to piszą w takim okropnym tonie jak Ty? Naprawdę nie rozumiem.

0

@clyde Nie wiem skąd na necie, a już na LR w szczególności (a w jeszcze większej szczególności u konserwatystów) jest maniera, dość okropna, by z jednego lub zaledwie kilku przypadków wyciągać ekstremalnie daleko idące wnioski.

To jak zapadnie wyrok skazujący za męczenie zwierząt (a to się dzieje), będzie oznaczał analogicznie, że Polska to oaza dla zwierzaków?

6

@draxidox Co się odwaliło w Biedrze dziś rano. Pani zrobiła giga zakupy i dostała mnóstwo naklejek. Po czym zauważyła, że w kolejce stoi tata z synkiem i oddała chłopcu wszystkie naklejki. Po chwili za przykładem pani poszedł starszy pan, który też oddał swoje naklejki za zakupy dziecku. Co za ludzie, ile dobrej woli.

Chciałem Cię zapewnić, że gdybym spotkał Cię w Biedrze z psieckiem lub kocórką, oddałbym Tobie wszystkie naklejki na Twoje zwierzęce kaszojady bez chwili zawahania. Trzeba dowartościowywać czworonogi, które potem będą pracować na nasze emerytury.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?