Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut Jak idiotycznym jest stwierdzenie, że to jest element kampanii wyborczej. Jedna z setek/tysięcy wypowiedzi polityków w jednym setek/tysięcy programów, a Stano robi z tego ważne wydarzenie.
Ośmieszają się sami Polacy, którzy doprowadzili do tego, że nie ma w Polsce legalnego organu, który może orzec o legalności wyborów.
1
@BorzyKrzys Bardziej niż Sydney Sweeney?
1
@gaucho104 Tak piszesz, jakby dzieci nie miały innych relacji w życiu. Ja jako dorosły o wielu rzeczach wolałem mówić z przyjaciółmi, a podobnie dziecko może czuć się mniej skrepowane rozmawiając o pewnych sprawach z kimś z zewnątrz. I to nie ma nic do rzeczy z relacjami w domu.
Moim zdaniem, Twoje wpisy rażą potężnym konserwatyzmem i chęcią zamknięcia dziecka w klatce. Świat dziecka to nie tylko rodzice, jakbyś nie zauważył.
24
Jaka to przemiła odmiana, gdy wczoraj przy linii bocznej na meczu reprezentacji stał spokojny, wyluzowany facet, z robotą do wykonania, a nie nadęty bufon, w iluś tam rzędowych garniturach, który notorycznie nie potrafił wykuć stylu gry reprezentacji.
A w bonusie do pana Urbana, jeszcze piękny wynik i reprezentacja, która przez całe 90 minut wierzyła, że nie trzeba wyjechać z Holandii bez punktu.
Oby tak dalej.
0
@Roobo Narracja nie jest z dupy, bo Wy od spraw normalnych typu ludzkie ciało podchodzicie, jak opętani przez własne obsesje.
8
Rok 2025 - w kraju w środku Europy upada mit o bocianach i kapuście.
A konserwatyści nie mogą się z tym pogodzić.
1
@gumaz Dlaczego próbujesz godzić w moją sferę intymną?
3
@directedbyfcb Działa. Gdy ja się dowiedziałem o transach, od razu poleciałem do garderoby zmieniać sobie genitalia, ale mój dobry kolega powstrzymał mnie w ostatniej chwili.
1
@kanver_ Ale to Mentzen w wielu programach wskazywał, że KO łamie prawo, nie uznając demolki prawa zrobionej przez PiS za demolkę. Ubolewał nad nie szanowaniem SN z nielegalnymi sędziami, nad nie uznawaniem Trybunału z dublerami, uznawał nielegalną izbę SN za legalną.
Mentzen często brzmiał jak rasowy pisowski piesek wytrenowany na Nowogrodzkiej. Chwilami nie do odróżnienia od Czarnka.
4
@LambiPL Kosmici już podbili Podlasie.
0
@manero A może dziecku zręczniej będzie o tym rozmawiać z kimś z zewnątrz?
1
@gaucho104 Twoje dziecko nauczy się wszystkiego w wieku 10 lat ze stron pornograficznych. Lepiej, żeby szkoła mu w tym nie przeszkadzała.
5
@Lanosss Ja płakałem gdy papież Leon XIV na mnie spojrzał z ekranu.
1
Doncić 37 punktów 11 zbiórek 9 asyst. Nie mam słów na tego typa.
0
@PatrykBarca Jeśli zajmujesz się ułamkiem, a ignorujesz całość, od którego ten ułamek pochodzi, to wybacz, ja tu sensu nie widzę żadnego. To troska o co? O 3%, a co z 97%?
I nie mieszaj w to sympatii dla partii, bo to nie ma z tym nic wspólnego. Logiki u Nawrockiego nie ma żadnej. Dla mnie to polot Bąkiewicza, tyle, że na eksponowanym stanowisku.
0
@AlexDark00 Nie za wiele rozumiesz z całości, jeśli uważasz 2 mld za stratę, a 63mld które są realnym problemem nie. Olewasz cały kontekst, jak zwykle.
Wiesz, że można zagłosować za partią, z której postulatami nie zawsze się zgadzasz?
Rozumiesz, że życie jest bardziej skomplikowane, niż to co sobie wyobrazisz w głowie?
0
@Jurny Właśnie tak nie jest. Wielu z nich zostaje w nowym kraju na stałe. Gdyby tak nie było, nie powstawałyby mniejszości.
Nie powiesz mi chyba, że nie znasz Polaków, którzy mieszkają już od lat zagranicą i nie zamierzają wracać?
1
@Jurny Sądzisz, że ktoś kto urządzi się dobrze na obczyźnie, będzie chciał wracać z automatu do zrujnowanego kraju? Polacy masowo wracają z Anglii?
Nie brzmisz przekonująco.
0
@PatrykBarca 2 mld dla Ukraińców to ułamek całego programu. To nie ten ułamek demoluje budżet, ale całość.
Co do zasady masz rację, powinno liczyć się każdy grosik publiczny.
W Polsce tak się nie dzieje.
0
@manero Masz rację, generalnie wprowadzając 500+ wiele lat temu, PiS częściowo zdemolował budżet, jednocześnie szachując resztę partii.
Wycofanie się z programu pogrąży każdego kto wpadnie na ten pomysł.
1
@AlexDark00 Większość Ukraińców pracuje na siebie. Co do zasady kłamiesz, oni wypracowują sporo PKB, świetnie uzupełniają braki na rynku, a poza tym są inwestycją w przyszłość kraju.
1
@NeroTFP1 Zawsze zadziwiało mnie obrażanie się na zwrot "moherowe berety".
Żeby ludzie się tak obrażali nawzajem. Widzę taką pyskówkę:
"o ty kwiecista sukienko"
"zamknij się hoodie z bawełny"
Z tym ciemnogrodem to chyba nie jest takie zero-jedynkowe. Raczej tylko radykałowie nazywają ciemnogrodem ludzi za to, że chodzą do kościoła, czy się modlą. Sam znam wiele inteligentnych wierzących osób. Raczej jest tu skojarzenie, że wiele z tych osób, które chodzą do kościoła, głoszą cały zestaw oszołomskich i nienawistnych poglądów.
Czyli masz poglądy świadczące o brakach w wiedzy, szacunku i tolerancji i jednocześnie okazuje się, że deklarujesz się katolikiem.
0
@speed1 Wydaje mi się, że Twój tok rozumowania jest uproszczony, a nie wiem czy takie porównanie jest jakkolwiek miarodajne.
Wielkim marnotrawstwem nie jest 2mld, a 65 mld na pewno nim jest, gdyby stawiać sprawę uczciwie.
3
@gumaz Dobry, ale szkoda, że już tylko w czasie seansów spirytystycznych.
3
Ok 65mln kosztuje program 800+. Zsumowane wydatki od początku istnienia programu to już są przepotężne pieniądze. Za tę kasę można by i powinno się usprawnić wiele, wiele szwankujących obszarów państwa.
W tym wszystkim, jak dziś słyszałem, Ukraińcy dostają 3% tej puli, czyli ok 2mld zł, zatem czy wojenka Karola "krzyczę by mnie wszyscy słyszeli" Nawrockiego nie jest populizmem, jak akcja nieroba Bąkiewicza na granicach?
4
@gumaz Byłem, ale obskurnie to wyglądało. Dobrawa nawet miss Biedronki by nie została.
4
@Safrani O pardon, zaspany jestem wydawało mi się, że jesteśmy w czasach Powstania Styczniowego.
7
Rozbisurmanił się się ten huncwot Yamal, tylko do białogłów frekwentuje ladaco.
4
Ja bym go sprzedał, najlepiej do PSG. Żeby ich osłabić, także finansowo.
1
Klient zamówił w Pizza Hut w Poznaniu pizzę, z zaznaczeniem, żeby była gorąca (a nie zimna po 2h oczekiwania) i oto co na pudełku napisali pracownicy firmy na opakowaniu:
"Nie panujemy nad dostawami, dajcie spokój. He dobra, nasram ogniem, to może szybciej dostarczą"
Rysunek ziejącego ogniem tyłka w linku:
https://epoznan.pl/news-news-167187-obsceniczna_wiadomosc_do_klienta_na_kartonie_z_pizza_nie_zjedlismy_bo_strach_pomyslec_co_mogli_dorzucic_do_jedzenia
Klienci na wszelki wypadek pizzy nie zjedli.