1

@gumaz Tak i mają one fundamentalne znaczenie w moim życiu.

3

Tragiczny dzisiaj popis naszych ulubieńców. I tak się zdarza. Martwi, że Barca nie gra w tym sezonie zbyt dobrze.

1

Mecz mnie nudzi. Bez udziału Yamala, niemal nie padają bramki dla Barcelony w tym sezonie.

2

@maroon Popieram Twoje wpisy. Ocena zachowania nastolatków jako selekcja naturalna, jest niedostosowana do wieku głuptaków. Niejeden z nas robił rzeczy które były głupie za dzieciaka, szczęśliwie, ze nie zapłaciliśmy za to zdrowiem.
Ale są tacy znajomi, którzy mieli mniej szczęścia.

Tak surowo można oceniać dorosłych.

2

"Zawodnicy Newcastle obdarzeni dobrze ułożoną stopą do dośrodkowań już zacierają ręce na współpracę z Niemcem"

Tymczasem Borzęcki i Urban, którzy znają się na niemieckiej piłce jak mało kto: "Woltemade to zawodnik, który słabo główkuje"

0

@Hshdhrhdh W pucharze zaliczył 4 zmarnowane setki, więc pewne przyzwyczajenie się pojawia. Ten aspekt zdecydowanie do poprawy.

1

@BorzyKrzys Pełna zgoda. Jednak jak to sie wpisuje w tak ślepo wyznawane tutaj "murem za polskim mundurem"? Używane bezkrytycznie, ale tylko gdy jest to wygodne.

7

@barcanawieki Ja to oglądam. No ale jak wiadomo ja nie jestem normalny i do tego jestem fanatykiem Tuska.

0

@Gall Widzew i Legia kiedyś były w LM i mitycznego odjazdu nie było.
Ja wiem, że często się tak mawia, ale ma to niewielkie pokrycie w rzeczywistości.

1

@Stinger_ Trudno coś zarzucić temu wywodowi.

Do tego co opisałeś, jeszcze dodałbym to na co czekam, czy lepsze know-how w budowaniu drużyn, żeby uniknąć efektu chwilówki.

No bo załóżmy, że spełniamy bazowe założenia, jakie wyłożyłeś wyżej, a potem trafiamy na ścianę w postaci Rutkowskich w Lechu, którzy nie potrafią budować teamu długofalowo. Nie umieją marzyć, i podążać za marzeniami, tylko kiszą się w kręgu sukces-plajta, sukces-nokaut. Brak solidnych fundamentów.

To co możemy osiągnąć rankingiem, Lech mógł już osiągnąć w tym sezonie, z ambitnym, kompetentnym kierownictwem klubu. Nie chciałbym, żeby wysoki ranking był dęty, w sumie bez pokrycia. Dla mnie 4 zespoły w LK w tym sezonie to obraz nędzy i rozpaczy. Jeśli dodamy do tego kluby, który awansują do LM i LE i będą zbierały oklep - jaką mam mieć z tego radość jako kibic? Jeszcze LM rozumiem, wiadomo przepaść. Ale nie mieć jednego zespołu w LE to wstyd.

Dlatego jeśli za rankingami nie pójdzie faktyczna zmiana jakościowa, to co my w zasadzie osiągamy?

2

@Katalończyk 99 Potencjalne tematy na weekend:

- upadek Manchesteru United
- pijani kierowcy za kółkiem
- kolejne weto Nawrcokiego

Proszę się przygotować merytorycznie

1

@Vurt Ale gówniak nie ma granoli od Ani.

0

@Stinger_ Ale czym Twoje zdanie zasadniczo różni się od Borka?

Ty budujesz ranking i zalecasz cierpliwość w jakim celu? Żeby mieć team w LM, czyli osiągnąć to co Wielki Bór postuluje obecnie. Pamiętajmy, że jego teza jest nieco publicystyczna.

A po osiągnięciu celu w LM i LE można zakładać gongi, straty punktowe i ponowne odbudowywanie rankingu.
Polskie kluby muszą przeskoczyć na inna półkę sportową, albo to ciułanie w LK nigdy się nie skończy, bądź będzie miało krótki efekt wymierny.

Tako rzekę ja, umordowany popisami w Europie, kibic Lecha.

4

Niektórzy oburzają się, ze ktoś chce sprzedać Gaviego. Ja uważam, ze każdy zawodnik po złapaniu kontuzji powinien być sprzedany.
Nie dla kontuzjowanych zawodników w Barcy - bądźmy teamem twardzieli.
Stawiamy ultimatum - albo rozchodzisz kontuzję, albo do widzenia.

1

@damian16161212 Nie nadajesz się na rodzica, oddaj dziecko @draxidox-owi. On chętnie się nim zajmie.

0

@Gaucho Musiala to kwestia grudzień/styczeń jak będzie w miarę gotowy.

2

@FcPortoFan1999 Jak mawia Hajto - przede wszystkim trzeba dać z wątroby (nie mylić z dać w wątrobę)

0

Z przyjemnością ogłaszam, że po zakontraktowaniu Jacksona i spodziewanych powrotach Daviesa i Musiali w dalszej części sezonu, potężny Bayern jest faworytem do wygrania wszystkiego w tym sezonie.

0

Mam nadzieję, że Gavi zdarł sobie tylko kolano na deskorolce jak jeździli z Yamalem w parku.

0

Ale ulewa w Poznaniu, to niebo płacze nad budżetem Tuska.

0

@MOLESTA Koledzy obwołali Twój żart żałosnym i takim jest, ale doskonale oddaje poziom tego co się dzieje gdy władzę przejmuje PiS.
Takie "żarty" mieliśmy codziennie, bo tak wyglądała pisowska rzeczywistość.

Ja po usłyszeniu o tym wypadku, pomyślałem zgryźliwie, że trzeba dzwonić po tego eksperta z komisji Maciara, żeby leciał do sklepu po Berlinki.

Ok. 50% podziela ten tok rozumowania i to jest dramat.

1

@arasz1819 Pozwól Krzysiowi odkryć rzeczywistość na własną rękę.

10

@Zbyszard Praktycznie to jest upadek klubu wtedy. Bardzo dobrze to zdiagnozowałeś.

11

Polska leje Słoweńców, a Loyd okazuje się polskim Donciciem. Świetny mecz Amerykanina z polskim paszportem.

Wymarzone otwarcie Polaków. Czekamy na więcej.

2

Polacy każdą kwartę kończą buzzerbeaterem. Pluta dziś świetny zza obwodu.
Donciciowi trzeba oddać, że skanowanie parkietu ma na nieziemskim poziomie.

Obronić 11 punktów przewagi przez 10 minut i pierwsze zwycięstwo stanie się faktem.

1

Jestem pod ogromnym wrażeniem znakomitej gry polskich koszykarzy. Słoweńcy są bezradni, Doncić nie wie co się dzieje.

8

Co za widowisko w Katowicach, na razie Polacy dają radę i prowadzą jednym punktem z Donciciem i spółką. Przedni spektakl.

@pt9

3

@blakkudium Niedorzeczna suma za Woltemate - w życiu nie jest tyle wart. Dobrze, że potężny Bayern nie poszedł w to szaleństwo.

0

No dalej chłopaki baskeciaki, lać Doncicia, lać!

2

Zatem mamy spokojną LM do wiosny. Trzeba bardziej zadbać o La Ligę, bo ten Real Alonso może okazać się skutecznym ciułaczem punktów. Choć liczę, że sie wysypią fizycznie po drodze, podobnie jak Chelsea w LM po tym jak grali pełen miesiąc w KMŚ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?