Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ok 65mln kosztuje program 800+. Zsumowane wydatki od początku istnienia programu to już są przepotężne pieniądze. Za tę kasę można by i powinno się usprawnić wiele, wiele szwankujących obszarów państwa.
W tym wszystkim, jak dziś słyszałem, Ukraińcy dostają 3% tej puli, czyli ok 2mld zł, zatem czy wojenka Karola "krzyczę by mnie wszyscy słyszeli" Nawrockiego nie jest populizmem, jak akcja nieroba Bąkiewicza na granicach?
4
@gumaz Byłem, ale obskurnie to wyglądało. Dobrawa nawet miss Biedronki by nie została.
4
@Safrani O pardon, zaspany jestem wydawało mi się, że jesteśmy w czasach Powstania Styczniowego.
7
Rozbisurmanił się się ten huncwot Yamal, tylko do białogłów frekwentuje ladaco.
4
Ja bym go sprzedał, najlepiej do PSG. Żeby ich osłabić, także finansowo.
1
Klient zamówił w Pizza Hut w Poznaniu pizzę, z zaznaczeniem, żeby była gorąca (a nie zimna po 2h oczekiwania) i oto co na pudełku napisali pracownicy firmy na opakowaniu:
"Nie panujemy nad dostawami, dajcie spokój. He dobra, nasram ogniem, to może szybciej dostarczą"
Rysunek ziejącego ogniem tyłka w linku:
https://epoznan.pl/news-news-167187-obsceniczna_wiadomosc_do_klienta_na_kartonie_z_pizza_nie_zjedlismy_bo_strach_pomyslec_co_mogli_dorzucic_do_jedzenia
Klienci na wszelki wypadek pizzy nie zjedli.
2
Do teraz nie pojmuję zwolnienia ten Haga z Leverkusen - trenera ocenia się po 2 meczach ligowych? Tyle czasu wystarcza by zbudować zespół po wyprzedaży?
Widocznie jakieś nowatorskie metody trenerskie obowiązują, które dają natychmiastowe efekty.
6
@draxidox Ja wiedziałem, że żyjesz spełniając swoje egoistyczne potrzeby i że nienawidzisz kaszojadów, ale ukraść dziecku czapkę od tenisisty? Tak się zachowuje CEO? Czego was tam uczą na szkoleniach?
20
katastrofalna statystyka i niestety odczucia z oglądanych meczów to potwierdzają.
0
Czy mógłby ktoś wyjaśnić syntetycznie na czym stoimy? To już jest po sezonie? Szanse przepadły? Upadek nastąpił definitywnie?
Czy jeszcze zostały szczątki nadziei na cokolwiek?
1
@gumaz Tak i mają one fundamentalne znaczenie w moim życiu.
3
Tragiczny dzisiaj popis naszych ulubieńców. I tak się zdarza. Martwi, że Barca nie gra w tym sezonie zbyt dobrze.
1
Mecz mnie nudzi. Bez udziału Yamala, niemal nie padają bramki dla Barcelony w tym sezonie.
2
@maroon Popieram Twoje wpisy. Ocena zachowania nastolatków jako selekcja naturalna, jest niedostosowana do wieku głuptaków. Niejeden z nas robił rzeczy które były głupie za dzieciaka, szczęśliwie, ze nie zapłaciliśmy za to zdrowiem.
Ale są tacy znajomi, którzy mieli mniej szczęścia.
Tak surowo można oceniać dorosłych.
2
"Zawodnicy Newcastle obdarzeni dobrze ułożoną stopą do dośrodkowań już zacierają ręce na współpracę z Niemcem"
Tymczasem Borzęcki i Urban, którzy znają się na niemieckiej piłce jak mało kto: "Woltemade to zawodnik, który słabo główkuje"
0
@Hshdhrhdh W pucharze zaliczył 4 zmarnowane setki, więc pewne przyzwyczajenie się pojawia. Ten aspekt zdecydowanie do poprawy.
1
@BorzyKrzys Pełna zgoda. Jednak jak to sie wpisuje w tak ślepo wyznawane tutaj "murem za polskim mundurem"? Używane bezkrytycznie, ale tylko gdy jest to wygodne.
7
@barcanawieki Ja to oglądam. No ale jak wiadomo ja nie jestem normalny i do tego jestem fanatykiem Tuska.
0
@Gall Widzew i Legia kiedyś były w LM i mitycznego odjazdu nie było.
Ja wiem, że często się tak mawia, ale ma to niewielkie pokrycie w rzeczywistości.
1
@Stinger_ Trudno coś zarzucić temu wywodowi.
Do tego co opisałeś, jeszcze dodałbym to na co czekam, czy lepsze know-how w budowaniu drużyn, żeby uniknąć efektu chwilówki.
No bo załóżmy, że spełniamy bazowe założenia, jakie wyłożyłeś wyżej, a potem trafiamy na ścianę w postaci Rutkowskich w Lechu, którzy nie potrafią budować teamu długofalowo. Nie umieją marzyć, i podążać za marzeniami, tylko kiszą się w kręgu sukces-plajta, sukces-nokaut. Brak solidnych fundamentów.
To co możemy osiągnąć rankingiem, Lech mógł już osiągnąć w tym sezonie, z ambitnym, kompetentnym kierownictwem klubu. Nie chciałbym, żeby wysoki ranking był dęty, w sumie bez pokrycia. Dla mnie 4 zespoły w LK w tym sezonie to obraz nędzy i rozpaczy. Jeśli dodamy do tego kluby, który awansują do LM i LE i będą zbierały oklep - jaką mam mieć z tego radość jako kibic? Jeszcze LM rozumiem, wiadomo przepaść. Ale nie mieć jednego zespołu w LE to wstyd.
Dlatego jeśli za rankingami nie pójdzie faktyczna zmiana jakościowa, to co my w zasadzie osiągamy?
2
@Katalończyk 99 Potencjalne tematy na weekend:
- upadek Manchesteru United
- pijani kierowcy za kółkiem
- kolejne weto Nawrcokiego
Proszę się przygotować merytorycznie
1
@Vurt Ale gówniak nie ma granoli od Ani.
0
@Stinger_ Ale czym Twoje zdanie zasadniczo różni się od Borka?
Ty budujesz ranking i zalecasz cierpliwość w jakim celu? Żeby mieć team w LM, czyli osiągnąć to co Wielki Bór postuluje obecnie. Pamiętajmy, że jego teza jest nieco publicystyczna.
A po osiągnięciu celu w LM i LE można zakładać gongi, straty punktowe i ponowne odbudowywanie rankingu.
Polskie kluby muszą przeskoczyć na inna półkę sportową, albo to ciułanie w LK nigdy się nie skończy, bądź będzie miało krótki efekt wymierny.
Tako rzekę ja, umordowany popisami w Europie, kibic Lecha.
4
Niektórzy oburzają się, ze ktoś chce sprzedać Gaviego. Ja uważam, ze każdy zawodnik po złapaniu kontuzji powinien być sprzedany.
Nie dla kontuzjowanych zawodników w Barcy - bądźmy teamem twardzieli.
Stawiamy ultimatum - albo rozchodzisz kontuzję, albo do widzenia.
1
@damian16161212 Nie nadajesz się na rodzica, oddaj dziecko @draxidox-owi. On chętnie się nim zajmie.
0
@Gaucho Musiala to kwestia grudzień/styczeń jak będzie w miarę gotowy.
2
@FcPortoFan1999 Jak mawia Hajto - przede wszystkim trzeba dać z wątroby (nie mylić z dać w wątrobę)
0
Z przyjemnością ogłaszam, że po zakontraktowaniu Jacksona i spodziewanych powrotach Daviesa i Musiali w dalszej części sezonu, potężny Bayern jest faworytem do wygrania wszystkiego w tym sezonie.
0
Mam nadzieję, że Gavi zdarł sobie tylko kolano na deskorolce jak jeździli z Yamalem w parku.
0
Ale ulewa w Poznaniu, to niebo płacze nad budżetem Tuska.