Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@LambiPL Kosmici już podbili Podlasie.
0
@manero A może dziecku zręczniej będzie o tym rozmawiać z kimś z zewnątrz?
1
@gaucho104 Twoje dziecko nauczy się wszystkiego w wieku 10 lat ze stron pornograficznych. Lepiej, żeby szkoła mu w tym nie przeszkadzała.
5
@Lanosss Ja płakałem gdy papież Leon XIV na mnie spojrzał z ekranu.
1
Doncić 37 punktów 11 zbiórek 9 asyst. Nie mam słów na tego typa.
0
@PatrykBarca Jeśli zajmujesz się ułamkiem, a ignorujesz całość, od którego ten ułamek pochodzi, to wybacz, ja tu sensu nie widzę żadnego. To troska o co? O 3%, a co z 97%?
I nie mieszaj w to sympatii dla partii, bo to nie ma z tym nic wspólnego. Logiki u Nawrockiego nie ma żadnej. Dla mnie to polot Bąkiewicza, tyle, że na eksponowanym stanowisku.
0
@AlexDark00 Nie za wiele rozumiesz z całości, jeśli uważasz 2 mld za stratę, a 63mld które są realnym problemem nie. Olewasz cały kontekst, jak zwykle.
Wiesz, że można zagłosować za partią, z której postulatami nie zawsze się zgadzasz?
Rozumiesz, że życie jest bardziej skomplikowane, niż to co sobie wyobrazisz w głowie?
0
@Jurny Właśnie tak nie jest. Wielu z nich zostaje w nowym kraju na stałe. Gdyby tak nie było, nie powstawałyby mniejszości.
Nie powiesz mi chyba, że nie znasz Polaków, którzy mieszkają już od lat zagranicą i nie zamierzają wracać?
1
@Jurny Sądzisz, że ktoś kto urządzi się dobrze na obczyźnie, będzie chciał wracać z automatu do zrujnowanego kraju? Polacy masowo wracają z Anglii?
Nie brzmisz przekonująco.
0
@PatrykBarca 2 mld dla Ukraińców to ułamek całego programu. To nie ten ułamek demoluje budżet, ale całość.
Co do zasady masz rację, powinno liczyć się każdy grosik publiczny.
W Polsce tak się nie dzieje.
0
@manero Masz rację, generalnie wprowadzając 500+ wiele lat temu, PiS częściowo zdemolował budżet, jednocześnie szachując resztę partii.
Wycofanie się z programu pogrąży każdego kto wpadnie na ten pomysł.
1
@AlexDark00 Większość Ukraińców pracuje na siebie. Co do zasady kłamiesz, oni wypracowują sporo PKB, świetnie uzupełniają braki na rynku, a poza tym są inwestycją w przyszłość kraju.
1
@NeroTFP1 Zawsze zadziwiało mnie obrażanie się na zwrot "moherowe berety".
Żeby ludzie się tak obrażali nawzajem. Widzę taką pyskówkę:
"o ty kwiecista sukienko"
"zamknij się hoodie z bawełny"
Z tym ciemnogrodem to chyba nie jest takie zero-jedynkowe. Raczej tylko radykałowie nazywają ciemnogrodem ludzi za to, że chodzą do kościoła, czy się modlą. Sam znam wiele inteligentnych wierzących osób. Raczej jest tu skojarzenie, że wiele z tych osób, które chodzą do kościoła, głoszą cały zestaw oszołomskich i nienawistnych poglądów.
Czyli masz poglądy świadczące o brakach w wiedzy, szacunku i tolerancji i jednocześnie okazuje się, że deklarujesz się katolikiem.
0
@speed1 Wydaje mi się, że Twój tok rozumowania jest uproszczony, a nie wiem czy takie porównanie jest jakkolwiek miarodajne.
Wielkim marnotrawstwem nie jest 2mld, a 65 mld na pewno nim jest, gdyby stawiać sprawę uczciwie.
3
@gumaz Dobry, ale szkoda, że już tylko w czasie seansów spirytystycznych.
3
Ok 65mln kosztuje program 800+. Zsumowane wydatki od początku istnienia programu to już są przepotężne pieniądze. Za tę kasę można by i powinno się usprawnić wiele, wiele szwankujących obszarów państwa.
W tym wszystkim, jak dziś słyszałem, Ukraińcy dostają 3% tej puli, czyli ok 2mld zł, zatem czy wojenka Karola "krzyczę by mnie wszyscy słyszeli" Nawrockiego nie jest populizmem, jak akcja nieroba Bąkiewicza na granicach?
4
@gumaz Byłem, ale obskurnie to wyglądało. Dobrawa nawet miss Biedronki by nie została.
4
@Safrani O pardon, zaspany jestem wydawało mi się, że jesteśmy w czasach Powstania Styczniowego.
7
Rozbisurmanił się się ten huncwot Yamal, tylko do białogłów frekwentuje ladaco.
4
Ja bym go sprzedał, najlepiej do PSG. Żeby ich osłabić, także finansowo.
1
Klient zamówił w Pizza Hut w Poznaniu pizzę, z zaznaczeniem, żeby była gorąca (a nie zimna po 2h oczekiwania) i oto co na pudełku napisali pracownicy firmy na opakowaniu:
"Nie panujemy nad dostawami, dajcie spokój. He dobra, nasram ogniem, to może szybciej dostarczą"
Rysunek ziejącego ogniem tyłka w linku:
https://epoznan.pl/news-news-167187-obsceniczna_wiadomosc_do_klienta_na_kartonie_z_pizza_nie_zjedlismy_bo_strach_pomyslec_co_mogli_dorzucic_do_jedzenia
Klienci na wszelki wypadek pizzy nie zjedli.
2
Do teraz nie pojmuję zwolnienia ten Haga z Leverkusen - trenera ocenia się po 2 meczach ligowych? Tyle czasu wystarcza by zbudować zespół po wyprzedaży?
Widocznie jakieś nowatorskie metody trenerskie obowiązują, które dają natychmiastowe efekty.
6
@draxidox Ja wiedziałem, że żyjesz spełniając swoje egoistyczne potrzeby i że nienawidzisz kaszojadów, ale ukraść dziecku czapkę od tenisisty? Tak się zachowuje CEO? Czego was tam uczą na szkoleniach?
20
katastrofalna statystyka i niestety odczucia z oglądanych meczów to potwierdzają.
0
Czy mógłby ktoś wyjaśnić syntetycznie na czym stoimy? To już jest po sezonie? Szanse przepadły? Upadek nastąpił definitywnie?
Czy jeszcze zostały szczątki nadziei na cokolwiek?
1
@gumaz Tak i mają one fundamentalne znaczenie w moim życiu.
3
Tragiczny dzisiaj popis naszych ulubieńców. I tak się zdarza. Martwi, że Barca nie gra w tym sezonie zbyt dobrze.
1
Mecz mnie nudzi. Bez udziału Yamala, niemal nie padają bramki dla Barcelony w tym sezonie.
2
@maroon Popieram Twoje wpisy. Ocena zachowania nastolatków jako selekcja naturalna, jest niedostosowana do wieku głuptaków. Niejeden z nas robił rzeczy które były głupie za dzieciaka, szczęśliwie, ze nie zapłaciliśmy za to zdrowiem.
Ale są tacy znajomi, którzy mieli mniej szczęścia.
Tak surowo można oceniać dorosłych.
2
"Zawodnicy Newcastle obdarzeni dobrze ułożoną stopą do dośrodkowań już zacierają ręce na współpracę z Niemcem"
Tymczasem Borzęcki i Urban, którzy znają się na niemieckiej piłce jak mało kto: "Woltemade to zawodnik, który słabo główkuje"