9

Wczoraj miałem okazję być w Sosnowcu, rodzinnym mieście @Luciano99, żeby zobaczyć mecz kosza Polska- Finlandia.
Pierwsza rzecz to bardzo estetyczna, wewnątrz przyjemna wizualnie hala.

Ta druga ważniejsza dla mnie to Lauri Markkanen, grający w NBA dla Utah Jazz.
To nie jest zawodnik, który robi zawrotną karierę. Jest raczej lekkim rozczarowaniem po kilku sezonach. W pojedynczym sezonie potrafił rzucać średnio nawet 25 punktów, ale nie został graczem, wokół którego skutecznie można budować zespół.

Jednak wczoraj wyglądał jakby grał z kolegami z młodszej klasy. Robił co chciał, rzucił 42 punkty, zbierał, blokował. Grał koncertowo. Wczoraj uświadomiłem sobie, jak dobry jest średni zawodnik w NBA - to poziom kosmiczny. Szkoda braku Sochana, ale nie sądzę, że jego obecność pozwoliłaby nawiązać walkę Polakom.

14

Problem z wgraniem komentarza.

0

@Johnnie_Walker "Sędzia nie mógł zaryzykować przerwania sytuacji bramkowej bez żadnego przewinienia, bo to dopiero mógłby być skandal na jego konto"

A jakiż to skandalem jest przerwanie gry, gdy zawodnik upada po silnym strzale?
Czy to nie jest Twoja uprzedzona opinia?
A od kiedy zawodnikowi musi odciąć prąd po strzale natychmiast, a nie po kilku krokach?

Ty robisz komuś wykłady z ocen sytuacji, przy tak rażącej stronniczości?
Sędzia zachował się wbrew duchowi sportu i zrobił fatalne wrażenie. To, że Ty to rozstrzygasz stronniczo na jego korzyść, a nawet jeśli formalnie zachował się zgodnie z literą przepisów, nie znaczy, że decyzja sędziego była słuszna.

PS. odniesieniem nie jest moje zdanie, tylko duch sportu - tu też chybiona analiza stronniczego kibica Barcy

0

@Filipem No właśnie o to chodzi, dobry poziom Raphy to za mało by równać się ze zjawiskowym Yamalem.

0

@Johnnie_Walker Ale bajki. Dokładnie w takiej samej sytuacji w niemieckim superpucharze, sędzia natychmiast przerwał mecz i zachował się 3 klasy wyżej.

Niestety chora lojalność wobec Barcy, wielu kibicom, nie pozwala się zdystansować.

3

W zeszłym sezonie jeszcze Rapha trzymał się w rywalizacji z Lamine ale w tym pewnie nie da już rady.

Na whoscored Yamal 9,77, Rapha 7,72.

Spodziewam się, że Tańczący z Krasnalami wejdzie na poziomy Leo Messiego, jeśli chodzi o noty.

1

@blakkudium W tym sezonie nikt ich nie zatrzyma.

1

Jeśli ktoś ma problemy z oceną pracy sędziego przed golem na 2-0 dla Barcy, to powiem tylko, że świetnie prowadzący mecz Bayern - Stuttgart sędzia, w analogicznej sytuacji, natychmiast przerwał mecz.

Ten sędzia hiszpański zachował się fatalnie.

0

@Criss18Barca To tak jakbyś pytał, czy Lew jest królem zwierząt.

1

Z przyjemnością informuję, że w meczu o Superpuchar Niemiec im. Franza Beckenbauera, potężny Bayern pokonał VfB Stuttgart 2-1 po golach Kane'a i nowego nabytku Diaza.
Zaciąg angielski robi robi robotę.

0

@Pawel13sz Bardzo dobrze zagraliśmy 2 połowę, czyli ja odbębniliśmy.
Po co szarżować przy pewnej wygranej? Plus dla sztabu.

21

Bardzo dobrze, że w 2 połowie wrzuciliśmy jałowy bieg. Jedno, że po co się forsować grając w przewadze. Drugie, że jakoś nie miałbym serca masakrować rywala grającego w 9.

0

@tomek8756 Nie dotrwa.

7

Patrząc na kryteria wręczania kartek w tym meczu, z to automatu czerwień dla Raphinhi.
To jedno, a drugie, co trzeba mieć w łepetynie, żeby grając 11 na 9 odwalać takie brutalne wejście na rywala?

1

Reijnders na razie graczem meczu, widzę, że Pepowi rośnie nowy ulubieniec.
Fenomenalny zwód Bobba, który przyspieszył akcję.

1

Ale akcja City, nic na to nie wskazywało, ale indywidualności robią różnicę.
Piękny Wiking otwiera strzelanie w nowym sezonie.

0

O ludzie, jak na ten pseudofutbol Guardioli nie da się patrzeć. Podstawową siłą jego zespołów jest doskonałe panowanie nad piłką i to jeszcze wymieniając ja w odpowiednim tempie.
Tego dzisiaj nie ma kompletnie. Okropnie się patrzy na to.

0

Liczę, że City w tym sezonie odkuje się za zeszłosezonowe niepowodzenia i zaliczą sezon około 90 punktów.

2

@Shad0wK1ng Lewy pokazał dlaczego jako dobijak jest lepszy od Ferrana i Rashforda, których pudła przejdą do historii presezonów.

5

Dzisiejsze rezerwy Barcy, które będąc w "11" nie osłabiałyby zanadto składu:
Kounde, Christensen, Casado, Gavi, Olmo, Rashford. Mamy paczkę, a jeszcze jest Lewy.

42

Stęskniłem się za zwrotem "znamy składy" przed meczami ligowymi. Nareszcie!

1

Niektóre typy pachną niezłym ziółkiem, ale kto wie?

7

Bo Barca to przygoda, Marcusie.

0

@Roobo I te pierwsze 2 zdania mi się podobają. Szkoda, że musiałem je wycisnąć z Ciebie. Widocznie Bachleda nie ma nazwiska z listy, która z automatu odpala Twoją nadgorliwość.

0

Komentarz usunięty

0

@RozowaPantera Prywatne sytuacje wykorzystuję do nawalanki politycznej? Kolejny daltonista i kłamca - to wręcz logo konserwatystów.

Mnie zaliczać do silniczków, to trzeba mieć naprawdę spostrzegawczość kreta, albo konserwatysty. Dlaczego wy tak kłamiecie?

0

Komentarz usunięty

1

@MonteChristoTy nawet nie rozumiesz, że zachowujesz się jak prymityw naśmiewając się z pracy brygadzisty.

Kompletnie nie odniosłeś sie do treści w moim wpisie, jak typowy niewyrobiony młodziak zawarłeś mieszaninę głupawych i chybionych zarzutów.

Posiadanie poglądów, szczególnie głupich i aroganckich to nie powód do dumy.

6

@MonteChristo "ustawić to ten kolega może wyrobienie normy, jak brygadzista przyjdzie skontrolować;)"

Zabawny jesteś może we własnych oczach, nie trawię przemądrzałych gówniarzy, bez szacunku dla starszych, wyśmiewających czyjąś pracę.

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?