Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Odezwę się po meczu, żeby Cię upokorzyć za ten wpis.
1
@Aragorn33 A Argentyna - plujesz na Messiego?
1
Yamal mnie kręci wprost proporcjonalnie do tego jak Sabalenka odpycha.
0
Ale to byłaby stypa wszech czasów na La Bambie gdyby Portugalia za rok sięgnęła po złoto, a CR7 po tytuł króla strzelców imprezy.
0
@GTBTP Nawet dobrze zarabiający piłkarz musi kiedyś odpocząć. Ty się skupiasz na zawodnikach, ja bardziej na tych, którzy z nich ciągną zyski.
0
Wreszcie Koeman powiedział coś do rzeczy.
Mamy złotego cielca, któremu korporacyjny świat składa nieustannie hołd. I niestety ten porządek z dużą siłą uderzył w futbol. Maksymalizacja zysku, kosztem ludzi.
Zwyczaje rodem z trzeciego świata na światowych salonach piłkarskich.
0
Świątek hurkaczeje.
0
Sabalenka musi wygrywać na korcie, bo nie przysługuje jej zasiłek w Polsce.
3
Jak Sabalenka wyjdzie za mąż, to ona będzie przenosić męża przez próg.
1
Kołchoźnica w opałach.
1
To brzmi tak bzdurnie, że brzmi jakby Włodar był kandydatem do leczenia, ewentualnie zwykłym łgarzem.
Obym nie musiał tego odszczekiwać.
0
@heniusss Po 8 latach demolki państwa przez PiS i wyborze prymitywa ze snusem z ustawek, co z definicji jest napluciem przyzwoitym ludziom w twarz,Ty apelujesz o rozmowę.
To mało możliwe, bo sekta PiS niszczy zniszczyła zasady pokojowego współżycia społecznego i ich rozmowa nie interesuje od Smoleńska. Druga strona - o czym ma gadać z szajką dewastującą prawo i instytucje?
Twój wpis nie uwzględnia okoliczności.
1
@Recha_0684 Normalnie tak bym to potraktował, ale znając Ciebie z naszych dyskusji, ja tu widzę całego Ciebie.
7
No nareszcie w Barcy cokolwiek robi się z głową.
2
To są te detale: amator wygrywa tytuł MŚ, zawodowiec awansuje do finału LN.
18
A gdzie jest Messi w Lidze Narodów. Pytam się: gdzie jest M-E-S-S-I.?
Znowu jak trzeba decydować to zwyczajnie znika.
0
Ale uspokójcie mnie: ten gol Cristiano nie przesądza jeszcze o tytule GOATa?
3
Teraz wiemy dlaczego w klubie zamelduje się Garcia.
1
Stegen znowu broni swojemu zespołowi mecz.
0
I dobrze, niech wezmą CR-a na MŚ, będzie strzelał w gołębie po dachach.
0
@Szmulek Potężnie chybiona analiza.
1
Ktoś podważał potężne 150 mln za potężnego Wirtza? Proszę się do końca wieczoru nie odzywać i zachować potężną ciszę.
2
@FcPortoFan1999 Wyrtz przez ymlaut
2
To jest ta potężna, legendarna oszczędność Potężnych Niemców. Potężny trener Nagelsmann w T-shircie za 5 euro z wyprzedaży w Croppie.
3
@blakkudium @Kgorecki2500 @macio_944 Całej Waszej trójce zaliczam egzamin. Proszę o indeksy
2
Niemcy imponują swoją potężną niemieckością.
0
Stegen już odwalił klasyk, czyli podanie do nikogo
1
@Lanosss Ja, jako honorowy Niemiec, moge siedzieć
0
@Gibbon_FCB Ja wśród portugalskich
1
@arasz1819 @gumaz mnie wręcz uwielbia, tak jak Ty. Konfederaci tez mnie lubia