0

@DonCarletto To nie do mnie pytanie.

2

@wpwelement A co złego jest w Bążurze?

2

@ProMILs Czyli co? Wsadzić do więzienia naukowców, którzy niezbicie co roku przedstawiają nowe rekordowe średnie temperatury na świecie, opisują wzrost radykalnych zjawisk pogodowych i ich wpływ na drożejące ceny produktów?

Do więzienia wsadzić naukowców, którzy przedstawiają niezbite dowody na wielkie wymieranie gatunków, co dzieje się tylko w przypadku radykalnych zmian klimatycznych?

0

@FCB_dimiC Was wszystko obraża, a ja tylko opisuję rzeczywistość. Czyli wy sami siebie obrażacie.

1

@Encore Szukam drzazg po pozostałościach ze stolika. Giętkie kręgosłupy Konfederatów dużo wytrzymają, a ich wyborcy już pracują nad uzasadnieniem.
Będzie ono głupie, ale czy to zaskakuje?

7

@4Fabregas4 Ty w ogóle nie za wiele rozumiesz. Dobrych graczy uważasz za słabych, rozczarowującego brakarza chcesz zatrzymać, podczas gdy przychodzi lepszy i perspektywiczny.

5

@gaucho104 Nie tłumacz się, nie ma co robić z gęby cholewy

11

Jakby jeszcze udało się przytulić kasę za Stegena, to byłoby idealnie.

1

@ProMILs Szacunek do rasistów i homofobów? To Ty go gdzieś dostrzegłeś? Coś słabo z orientacją Konfederatów w terenie.

0

Komentarz usunięty

3

Uwaga, dzisiaj wyborcy Konfederacji dokonują odkrycia, ze nie da się rządzić krajem będąc poza rządem.
Widzę tu rozwój tej grupy wyborców.

0

@Zieliniak Chyba oszalałeś. Jakie tu przechodzą epitety na mnie.
Na tej stronie rasiści uważają nazywanie ich rasistami za obraźliwe, więc to raczej standardy konserwatystów szorują po rynsztoku.

2

@wpwelement Czemu mi wykasowałeś posta do kolegi @JarekS , który nazwał Flicka Dyzmą trenerki? Za długi, czy o cos innego chodzi?

0

@Kozinho. Inflacja spadła do 4.1 i mogły zostać obniżone stopy procentowe. Zatem KO jej nie nakręca, a tendencja jest spadkowa.

0

Komentarz usunięty

3

My tu sobie rozmawiamy, a tu trzeba wybrać jakiś las lub klub nocny na godne zaprzysiężenie Przyjaciela Ustawek.

1

@A4ron Twoja mama rozumuje jak mój propisowski sąsiad, który rok temu po 3 miesiącach rządów KO zaatakował mnie, że Tusk rozpętał drożyznę. To było po tym jak spadła ona do 4.8%, z 15% za PiSu.

Nie chcę obrażać inteligencji Twojej mamy, ale sam rozumiesz jak to się czyta, gdy ona znajduje złego adresata pretensji.

0

@Ls0811 Już się ładnie podlizałeś. Spocznij.

0

@barteq Chyba złożył w trybie normalnym, z tego co kojarzę.

2

@barteq Tak by było, gdyby prezydent z ustawek miał odwagę podważyć oskarżenia w trybie wyborczym

3

@verdant Nie masz racji. Już mi dzisiaj miłośnicy leśnego penerka wyjaśnili, że to moje wpisy nakręcają Polskę do głosowania na konserwatyzm.

Powyższe argumenty zbywają.

6

@Azazel_Pazuzu Ale jego wyborcy byli już odpowiednio wytresowani.
Przy okazji niechcący wytresował Konfederatów.

0

@QuentinTarantino Głosowałeś dokładnie tak jak ja.
Wiadomo, że ja jestem winny wyboru Nawrockiego. Kto jak nie ja? Lepiej siedzieć cicho, a wtedy na pewno ta cała konserwatywna gawiedź tłumnie pokocha demokrację i zagłosuje na Trzaskowskiego.
Pobudka kolego, tak to niestety nie działa.

2

@gaucho104 Trzaskowski ma określone zdanie, a kampanie wyborcze rządzą się swoimi prawami.
Jeśli ktoś w czasie wyborów mówi, że kocha np. migrantów, a jest rasistą, to nie znaczy, że ich kocha, tylko walczy o głosy wyborcze, a rasista jest nadal.

Tak robi niemal każdy kandydat.

3

@Smrodek No to zacząłeś robić k***ę z logiki.

Ponieważ uważam się za lepszego do rasistów, ksenofobów, homofobów i mizoginów, jestem taki sam jak oni?
Uważam się za lepszego demokratę, niż ci którzy przejmują władzę by tę demokrację niszczyć.

To nie stereotypy, wyborcy Nawrockiego udają nagle szlachetnych, ale powyższy prymitywny zestaw światopoglądowy, wzbogacony o demolkę sfery publicznej, to wyróżnik większości z nich. Poza tym, nawet jeśli sami nie niszczą (to raczej rzadkość), czy nie gardzą, popierają osobę o takim pogardliwym zestawie poglądów ze środowiska, które jawnie te poglądy manifestuje.

1

@Recha_0684 Skoro obrażasz innych, nie wytykaj obrażania (nawet domniemanego). A kogo to dotyczy, nie ma znaczenia - stosujesz podwójne standardy.

No to masz fenomenalną definicję szumowiny - słowem nie masz nic na potwierdzenie tego obraźliwego określenia Trzaska.
Tymczasem Nawrocki, faktycznie przystawał ze środowiskiem szumowin - no chyba, ze ustawki to domena gentlemanów.


2

@Smrodek Tylko, że ja nie jestem rasistą, szowinista, mizoginem, ksenofobem, jak większość wyborców Nawrockiego.
Ten zestaw poglądów to prymitywizm i brak podstawowego szacunku do ludzi Krytyka tych cech, to nie moje uprzedzenia, tylko krytyka ludzi z tymi uprzedzeniami.

jesteś nieuczciwy, więc obracasz kota ogonem.

3

@Recha_0684 Znowu Cię coś obraziło. Calineczka normalnie. Ależ Ty jesteś przewrażliwiony.
A za chwilę "Trzaskowski to jeszcze gorsza szumowina" - sam obrażasz, więc jakiś niespójny jesteś. Żebyś to jeszcze uzasadnił, ale nie dasz rady, bo Trzasku żadna szumowina nie jest.

Zresztą znając przeszłość Nawrockiego, pisać, że Trzaskowski to gorsza szumowina, pokazuje ogromne przywiązanie do standardów. Tylko jakich?

3

@lucas/catalan Ja szanuję demokrację, a Ty tylko demokratyczny wybór - to jest ta różnica.
Strona Nawrockiego demolowała demokrację na wiele sposobów i to jeszcze do dziś pokutuje.

3

@mvnBasten Ale ty swoimi wpisami potwierdzasz te obraz. To nie zaczadzenie, wystarczy poczytać i posłuchać ludzi twojego pokroju.

Nie da się być przyzwoitym i głosować na Nawrockiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?