Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fantastyczny Chłopiec Nie ma żadnego My. Mnie nie wciśniesz nigdzie. Moje wybory determinują od ponad 30 lat pewne kryteria, a nie konkretne nazwiska.
Już z tylu pieców wyborczych jadłem, że Twoje próby sklasyfikowania mnie wyglądają żałośnie. Co Ty na to, że w wyborach 2005 oddałem 1 głos na PiS?
Czy Twoja głowa to ogarnie?
0
@Fantastyczny Chłopiec To nie to uczucie, ja nie żyję nienawiścią do nikogo. Po co marnować energię życiową na tego typu typków Jedynie poza tym jak typ się narzuca na Prezydenta.
Kolega zapytał w jakim kraju żyje, w kontekście patoli piłkarskiej, ja rozszerzyłem wątek o jeszcze większą patologię zafundowaną przez wyborców z Polski C.
A ta porażka, to nie przeze mnie czy arasza, tylko przez prymitywne i szorujące standardy połowy Polaków. I proszę, nami sobie mordy nie wycierajcie.
4
@KamQiX Mecz z Finlandią to mecz decydujący o awansie. Jeśli Lewy odpoczywa w takim spotkaniu, to może sobie darować grę dla reprezentacji.
Mam rozumieć, że być może łaskawie zagra w 2 meczach z Holandią, bo reszta to rywale zbyt łatwi, albo on jest zbyt zmęczony? Ne kupuję takich tłumaczeń.
1
@July_6_BcN Może będziesz pierwszą ofiarą tego frontu, jak budżet populisty Mentzena będzie świecił pustkami.
0
@Fantastyczny Chłopiec Prezio taki, że trudno o błyskotliwe opisy. Tuz uczciwości to nie jest, klasy nie ma i jej nie kupi, kumpli ma fatalnych, środowisko z którego wystartował to polityczna patola.
Nie da się z tego nic błyskotliwego ukręcić.
0
@Fantastyczny Chłopiec A nie ból dupy i maści? Wy z reguły nic mądrzejszego nie umiecie powiedzieć.
2
@Gibbon_FCB W kraju Króla Ustawek i Przyjaciela Alfonsów. Deal with it!
4
Na warsztacie @Bocheno1 puścił utwór Ich Troje "A wszystko to bo ciebie kocham"
Jak myślicie, czy on cos chciał mi powiedzieć, jak Lewy Probierzowi?
0
@GTBTP Kto to są normalni ludzie?
1
@July_6_BcN Bura dla buraków.
0
@TR3YWAY Cieszmy się. Tylu obcokrajowców, a tak bezpiecznie. To oznacza, że można mieć sporo migrantów, i trzymać poziom zachowania.
1
@Kgorecki2500 Salami jest niezdrowe, a pizza to fast food. Twoje jedzenie zabija! Na śmierć!
0
@gumaz Nie znam typa.
0
@GTBTP A co to są normalni ludzie? I dlaczego wypowiadasz się za wszystkich tzw. normalnych ludzi? Pytałeś ich wszystkich o zdanie?
13
Murem za Sylwią Grzeszczak.
1
No tak, teraz wszystko jasne. Dlatego Pedri grał wszystko, bo Koeman chciał go posadzić na ławce, ale nie chciał wszczynać kłótni z najlepszym zawodnikiem, więc ten zagrał 15 tys. minut w sezonie.
0
@Joint21 Yamal to nasza perełeczka. Mam nadzieję, że zgarnie nagrodę w ciągu 2 najbliższych sezonów.
0
Mel B oraz Eddie Murphy są rodzicami Angela Irisa Murphy Browna, który przyszedł na świat w 2006 r. po krótkim związku gwiazdora Hollywood i artystki. W ostatnich miesiącach Angel zmienił swoje zaimki na Instagramie na męskie, a bliscy wspierają go w procesie odkrywania swojej tożsamości. 18-latek utrzymuje dobry kontakt zarówno z Mel B, jak i Eddiem Murphym, który ma dziesięcioro dzieci z różnych relacji.
@Roobo @heniusss @gaucho104 @lucas/catalan Czy wy też wspieracie Angela na nowej drodze życia?
0
@Joint21 Ale ustawki to specjalność konserwatystów, więc chętnie powinieneś przyjąć to wyzwanie.
Co do naszej dyskusji, Dembele odbierze nagrodę i po co mam to pisać 100 razy?
1
@comtedurgell A dlaczego? Jaki jest problem dla osoby dorosłej, udowodnić, że jest się dorosłą osobą.
A co niby jest złego w tym, że gnój 10 lat nie wejdzie, tak gdzie jest ograniczenie wiekowe?
1
@PatrychoO Jestem przyzwyczajony, że konserwa zobaczy 5 moich wpisów o polityce, a nie zauważy 50 o piłce i nadaje, że ja tylko o polityce.
Co z Wami jest nie tak? Brak Wam elementarniej uczciwości.
To wali po oczach, ze w polskim grajdole, konserwatywny grajdoł ma standardy pijusów z reprezentacji, ale jak przychodzi do oceny reprezentacji to ci sami ludzie nagle podziwiają europejskość Lewego. Ciężko to zdzierżyć, ale na podstawie repry konserwa może się przejrzeć w lustrze. Tylko nie umie tego zrobić, bo ma potężny syndrom wyparcia.
2
Czyli mamy aferę piosenkową.
Kibice Barcy powinni sobie puszczać "We're living on the edge" Aerosmith
6
@gaucho104 Mogę mówić za siebie. Nie szanuję polskich konserwatystów. Mogą być prywatnie ok, ale potem zawsze wyłazi ich pogarda dla myślących inaczej. Ciapaci, pedały itd. Nie oczekuj, że takich ludzi będę szanował ja i inni wyborcy prodemokratyczni, którzy nie uznają takiej pogardy dla innych.
6
@gaucho104 Już bezskutecznie tłumaczyłem wyżej. Tu nie chodzi tylko o wykształcenie. Pogarda dla wykształciuchów jest wyraźna w elektoracie PiS, ale Nawrocki reprezentuje środowisko pogardy dla elit, salonów. W tym sensie Nawrocki jest wykształciuchem po właściwej stronie. Jest przaśny, swojski, mętny, z brakiem etyki szemranymi kontaktami. epizodami hardcorowego penera.
I nawet wśród tej części z wykształceniem w PiS, ta antysalonowość i ta paskudna polska swojskość daje poparcie. Bo przecież nie wykształcenie.
6
@GTBTP Przecież to Ty omijasz temat całkowicie, a ja go uzupełniłem. Niczego nie wybiłeś, bo tu nie chodzi tylko o wykształcenie. Nie do końca rozumiesz o czym jest mowa. Przecież pisowcy też mają wykształconych wyborców.
Nawrocki jest zaprzeczeniem salonowego Trzaska, a Tusk stał się wręcz symbolem tego salonu, ucząc się języków obcych i świetnie się czując w Europie. Obaj politycy PO nie mają tego "sznytu" swojaka jaki ma Nawrocki. Nie wiem czy udajesz, czy nie rozumiesz o czym jest mowa?
Każdy mógł mieć epizody w młodości, ale epizod w przypadku Nawrockiego to styl bycia, a nie epizod.
6
@GTBTP Sasin byłby z Ciebie dumny.
Zgrabnie pominąłeś tę część swojską, ważną dla Polski kościółkowej.
Czyli taki penerek, mordę obiję, na mecz pójdzie do kotła, kolegami z półswiatka nie pogardzi. Nasz człowiek.
17
@heniusss Mi to do złudzenia przypomina Polaków w wyborach. Facet z obyciem i znajomością języków, nielubiany przez przez gawiedź, która gardzi wykształceniem, stąd nawet ksywa Bążur.
Nagle zacząłeś doceniać profesjonalizm?
0
@Tasde Dopóki nie oświadczy, że kończy ma zobowiązanie. Gdy przechodzisz na emeryturę, a chcesz popracować na 1/2 etatu, należy to uzgodnić, a nie wpadać do pracy gdy się to komuś podoba.
Polska kadra nie jest tak silna, żeby w tej chwili ograć luzem Finlandię, zresztą to drugorzędna sprawa. Albo się na coś umówili albo nie. Ważna jest komunikacja, a widać, że tej zabrakło z obu stron.
Nie wiem nic o braku szacunku do Lewego. Nie siedzę w środku, a nie znam tak tematu. Do tej pory Lewy się nie skarzył.
1
@sebo939 Tak dał ciała nie Yamal tylko Mingueza, który nie stał tam gdzie powinien.
5
@lithotripter Tak powinno być w praktyce.
Konserwatyzm jest potrzebny w życiu, a nierzadko ktoś kto jest liberalny, staje się konserwatywny z biegiem lat. Tylko pech chce, że mieszkam w kraju gdzie jest on w najpaskudniejszej, takiej pseudopatriotyczno-kościółkowej a w dodatku skorumpowanej formie.
I ma on swoich wiernych wyznawców.