Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Przestań mi panować. Przejdźmy na ty. Różnica wieku 135 lat to nie jest tak dużo, żeby mi mówić na pan.
1
@D10SLEO Widzę, że doskonale rozumiesz tę strategię. Doceniam wnikliwość
5
Dzisiaj dołączam do paletkorzy i obejrzę finał robotycznego nudziarza Sinnera, z wielką nadzieją Latynosów, fikusnym Alcarazem.
0
Uwielbiam strategię potężnych Niemców. Zignorowali ogórkową LN, żeby uśpić rywali przed MŚ 2026, a kiedy nadejdzie właściwa impreza, wyprowadzą potężne, zaskakujące ciosy.
0
@Joint21 Nie zgarnie, Złotą Gałę zaklepał Dembuś.
0
@chrissssty69 Niekoniecznie. Marciniak ma wysoką tolerancję dla twardej gry.
Kopnięcie w nogę przeciwnika to nie faul z automatu. Jedno, że tego nie widzę tak jak Ty, to po drugie rywalizację Barca przegrała i taki wynik poszedł w świat.
0
@Joint21 W dupie? Dlatego wygrał Rodri?
5
@DeXt3rVeB Basen w Maroku
4
@escarabajo
Czy Al-Bania rywalizuje w tej samej lidze co CR7?
0
@gumaz Ja. Ciągle skoncentrowany, trzeźwo myślący, cieszący się życiem. To nie do zniesienia.
9
Que miras, bobo?
1
@michaleu Rozmawiałem dziś z 17-latką, która ma wejściówkę na 2 dni i z jej mamą. Były wczoraj, ich odczucia to duże rozczarowanie, a impreza przypomina raczej grilla, a nie koncert.
2
@Stinger_ Już sobie temat ładnie wyjaśniliśmy, więc teraz możemy zamknąć naszą dyskusję dot. Dembele i naszych chłopaków.
Co do 2013 roku były chyba jakiekolwiek wytyczne. Ale zmieniali po drodze formułę, więc werdykty uderzały brakiem konsekwencji. Teraz znowu bodajże głos dziennikarzy znaczy więcej.
1
@Stinger_
Ale od kilku sezonów wytyczne są jasne, czyli indywidualne występy plus sukcesy z zespołem. Zatem przywoływanie roku 2013 jest bezcelowe, gdyż wytyczne są zmienione.
Rozumiem co piszesz, ale mam nadzieję, że wybierający nie podzielą Twojego zdania, i że już podjęli decyzje na rzecz Dembele, kierując się nowymi kryteriami, czyli uwzględniając jakość trofeów.
Tu LM robi kolosalną różnicę. Dość ciągle śmieszna LN, mam nadzieję, że zostanie odpowiednio nisko wyceniona, mimo, że pewnie jest nieco ważniejsza niż kilka lat temu.
0
@Stinger_ W 1 akapicie wykręciłeś moją odpowiedź niemiłosiernie. Napisałem, że Ligue 1 jest jaka jest, a PSG z Dembele mogą co najwyżej ja wygrać, ewentualnie w bezdyskusyjnym stylu. I to zrobili.
Moim zdaniem Twoja logika w ostatnim zdaniu tez jest pokrętna. Nie możesz się nie zgodzić, bo zaprzeczyłbyś faktom, a fakt jest taki, ze Barca w LM wypadła gorzej niż PSG.
Kierując się tą logiką, można by stwierdzić, że Argentyna nie była lepsza od Portugalii na MŚ, bo nie zagrali ze sobą bezpośredniego meczu. BYła lepsza od wszystkich pozostałych zespołów bo sięgnęła po złoto.
Coraz mniej rozumiem Twoją argumentację w tym temacie.
0
@Stinger_ A dlaczego mamy deprecjonować Dembele w Ligue1. Skoro gra w tych rozgrywkach i jest najlepszym jej graczem, to co ma więcej zrobić?
Udowodnił, że jest nr.1 w Ligue 1 i w LM. Jeśli ktoś deprecjonuje Ligue 1 w tym sezonie, to znaczy, że Barca okazała się słabsza w LM niż pogromcy ogórków.
0
@Stinger_ Ale Dembele więcej niż Yamal.
A ktoś mówi, że liczy się tylko LM? Tam Dembele ma przewagę, ale w innych rozgrywkach Ousmane też nikomu nie ustępuje.
A LM ma bezdyskusyjnie najwyższy prestiż, a w tym prestiżu finał jest wisienką na torcie.
No i są jasne wytyczne: bierze się wpływ gry indywidualnej i trofea. Więc o czym tu dyskutować? Wiadomo było, że wyścig jest tak stykowy, że zainteresowani muszą sięgnąć po LM.
Mnie denerwuje to hajpowanie Yamala meczami w turnieju towarzyskim przez dziennikarzy i naszych redaktorów.
0
Dziś ważny mecz dla układu tabeli i polskich szans na awans. Fini kontra Holendrowie
1
@FcPortoFan1999 Iga Saint
4
Sabalenka, trzymaj się chłopie
0
Może gdyby Świątek była czarna to Sabalenka też by się wystraszył
3
@Stinger_ Nie tylko, Dembele na każdym etapie rywalizacji dostarczał ważnych zagrań w akcjach bramkowych, a udziałem w 3 golach w finale przypieczętował odbiór nagrody. Teraz musi tylko to pokwitować.
7
Przez lata Messi doprowadzał CR7 do rozpaczy, teraz zrobi to Yamal.
10
Już dajcie spokój z piłowaniem tego tematu. Złota Gała dla Dembele, choćby nie wiem jak Yamal napompował się ligą i meczami towarzyskimi.
Przekręt na rzecz Yamala wcale by mu nie przysłużył. Poza tym głosy rozłożą się na Yamala, Raphę i Pedriego.
3
Statystyka straconych goli pokazuje, że Probierz uczy się od Simeone.
0
@FcPortoFan1999 Od ojczyzny się nie odwraca.
1
Patrząc na naszą reprezentację zdecydowałem się dołączyć do ruchu MAGA.
Make Antifootballers Great Again
0
A Włosi mają Covid-25 od tygodnia? Co oni odwalają w tych meczach?
3
Widzimy doskonały mecz Polaków.
9
Kiedyś miało nie być kolejnego Maradony, a nadszedł jakościowy klon w postaci Leo.
Kto wie, czy nie będzie kolejnego bliźniaczo podobnego gracza?
Yamal będzie grał inaczej niż Messi, ale ma papiery na porównywalną wielkość. A kto wie, czy go nie przebije.