1

@mientusek1407 Argentyna zawsze miała w sobie rys walczaków i ja akurat to u zawsze u nich lubię. Dobrze wyszkoleni i twardzi zawodnicy. Są mocno bucowaci, ale akurat to mi nie przeszkadza. Jordan to też był buc z wybujałym ego, a ja cechę u sportowców doceniam.

13

Pracuś, nie schodzący poniżej pewnego poziomu, bardzo rzetelny gracz, który spokojnie może dać jako zmiennik pożądaną jakość i intensywność.

8

Ja bym kazał im dograć mecz w nieznanym terminie, a my dowiemy się wyniku z telegazety. Szkoda oczu.

2

Na szczęście dziś w studiu nie ma Sylwii Dekiert.

2

No i co teraz powiesz łysa pało w garniturze?

0

@Konradowskyy Mi się nie chce być takim jak ta druga strona. Niech sobie wystawiają świadectwo.
Swoją drogą wyszukiwanie lumpów z netu i odnoszenie się do nich, to nie moja broszka. Dajmy spokój. Ale poniekąd rozumiem Twoje motywy.

1

Uronen na polski to Mocznikowski.

2

Oby discopolowy nieudacznik na ławce, wybrany przez discopolowego prezesa, wyleciał z hukiem po tym meczu.

1

To napięcie jest nie do wytrzymania. "Mazurek" Dąbrowskiego czy Grzeszczak?

2

@Pawel13sz Juz to dziś pisałem, 3:0 dla Finów.

0

@Konradowskyy A kogoś obchodzą wynurzenia tego czowieka?

1

Czytam na necie, że kobieta obudziła się w trumnie.

Tego właśnie się bardzo obawiam, że ktoś kogo nie lubię obudzi się w trumnie.

2

@kaamil1910 Dobrze zrobiłeś, nie bierz tego do siebie. Tak w ogóle dobrze to świadczy o Tobie jako człowieku.

Uważam, że nie zaszkodzi od czasu do czasu kupić coś biedakowi do żarcia. Nas to nie kosztuje fortunę.

7

Dzisiaj 3:0 dla Finlandii. Gole: Pukki, Hokki i Hekmalainen.

2

@Bogan A jak człowiek wytrzymał reżim i terror Jordana w drużynie, materiał z mentalem na wygrywanie był gotowy.
Tego, niestety, u nas nie ma.

2

Okazuje się, że ten Lewy to taki straszny kolega. Sam uważam, że Lewy ponosi część winy, ale wyłania się ciekawy obraz naszych reprezentantów.

Wiecie, co? Ja bym chciał, żeby te rozkapryszone gwiazdy trafiły do zespołu z Michaelem Jordanem w latach 90-tych. Ciekaw jestem tej interakcji przegrywów z urodzonym zwycięzcą, którego profesjonalizm dalece wykraczał poza ten Lewego.
Już wyobrażam sobie jęki, że taki skur**el nie może być kapitanem. A Jordan to nie był ciapowaty Lewy, tylko potrafił zaleźć za skórę wszystkim i to w naprawdę bezceremonialny sposób. Już widzę, jak takiego kapitana zniosłaby krucha psychika naszych gwiazdek.

1

@AlwaysBlaugrana Szukajmy wroga ponad podziałami.

1

Pilne!

FICHADO! Edyta Górniak zgodziła się zaśpiewać dziś przed meczem hymn Polski "Małe rzeczy" Sylwii Grzeszczak

2

@BorzyKrzys Nie mogę. Bezpieczeństwo kobiet z zagranicy nie wyczerpuje potrzeb kobiet w Polsce. Panie Krzysztofie, proszę czasem nie iść na taką łatwiznę.

7

Co to jest 60 mln dla Barcy. To nawet nie pół transferu Coutinho.

17

@Almighty U nas nie szanuje się ludzi z obyciem. Może za ładny był, zbyt europejski.

Moim zdaniem Kulesza jest dobrym odzwierciedleniem obrazu naszego społeczeństwa.
Pasuje idealnie. Taki remizowy swój łeb, z disco polowym tłem i smakiem małpki na ustach.

0

@IronMan43 Absolutnie nie. Zobaczymy jaka będzie reakcja na ten budżet i zastanawiają mnie źródła tego deficytu. Czytam, że ten deficyt tak urósł przez ogromny wzrost wydatków na cele militarne.

I jeszcze jedna rzecz nie zbliżamy się do 60%. Mentzen i konserwa wprowadzają w błąd i mylą zadłużenie a wg konstytucyjnej definicji wyniesie ok 48% .

0

@Fantastyczny Chłopiec Konserwatyści polscy i węgierscy to zakały europejskie.
Marzy mi się zdrowy, uczciwy, mający szacunek do własnego prawa i konstytucji konserwatyzm, jaki mieliśmy przed 2005 rokiem.
Niestety w Polsce jest on specyficzny i makabrycznie ułomny. A jak pojawił się Mentzen, to szybko rzucił na twarz niedopuszczalną 5 Mentzena i nie ma czego zbierać.

I jeszcze dla takiego człowieka jak Ty to wszystko jest zabawne. Własnie tak wygląda Twoja zabawa w rynsztoku.

0

@heniusss Robię to zdecydowanie rzadziej niż insynuujesz.
Nie musiałeś oddawać głosu, z Twoich wpisów często wyłania się zbieżny i z moej perspektywy smutny obraz.

Część z nas nie jest tak oczywista jakby się to wydawało, ale zawsze widać z wpisów pewne tendencję, zatem jeśli u kogoś nie widzę ani jednego wpisu krytykującego dewastację prawa np Dudy, to dla mnie zasługa typu, mogłem skopać babcię, ale tego nie zrobiłem.

0

@Fantastyczny Chłopiec Tak, bo wy konserwatyści czy to z Konfy, czy PiSu, czy Brauna jesteście za dewastowaniem prawa i instytucji. Jest mi obojętne na kogo głosujesz, ale przykładasz rękę do demolki sfery publicznej. Więc owszem Wy, to ludzie szkodzący Polsce, poprzez brak wymagań w życiu publicznym wobec swoich ulubienców.

Reszty bełkotu nie rozumiem, bo jesteś bardzo niespójny.

8

@Commando Raczej masowo głupieją niż się budzą, ale może rzeczywiście się budzą, żeby przyjąć wielkiego plaskacza rzeczywistości na twarz.

0

@PatrykBarca Nie mógł Probierz (który zachował się w miernym stylu) pozwalać Lewemu na eskalowanie jego zachowań i wybierania sobie meczów, to to nie fair wobec reszty chłopaków.
Przecież Lewy to kapitan - do cholery, do czegoś to zobowiązuje. A mecz z Finami to mecz wielkiej wagi. Tymczasem lewy jako kapitan coraz bardziej sytuuje sam siebie poza grupą To bez sensu.

0

@KamQiX Ale my nie jesteśmy znacznie potężniejsi od Finlandii. Skoro Lewy tyle zrobił dla kadry, to niech przestanie się bawić w ciuciubabkę.
Jest kluczowy mecz to ma grać, a jak nie to do widzenia. I żadne zasługi nie dają mu prawa do panoszenia się.

1

@Tasde Realia sa jakie są i Lewy powinien się tu dostosować. To, że my rzekomo bez niego powinniśmy dać sobie radę z Finami, to zaklinanie rzeczywistości przy obecnej jakości kadry.

0

@heniusss Nie ma czegoś takiego, jak wklejanie do każdego posta polityki przeze mnie. Dziś wyjątkowo się tak zdarzyło, bo ludzie którzy nie przywiązują wagi do jakości życia publicznego we własnym kraju, nagle zaczęli doceniać profesjonalizm i europejskość, na tle pijackiego grajdoła z repki.
Jakąś dwubiegunówkę widzę - bo skoro już popieracie brak standardów jako konserwa, to dlaczego nagle tak was to razi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?