Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dmcteam Świątek obejrzę w piątek
4
@Nazio87 A może jednak Gaya i będzie lewą obronę obczajać
0
@JohnnyBarca Za Havertza
1
@LightningStrike Jak ja się nie mogę pogodzić z tym, że jutro wstaję o 6.40 i nie mogę oglądać tego meczu. Wszystkim, którzy włączą transmisję pozytywnie zazdroszczę
5
@Nazio87 A może przyjdzie Depay i mu powiedzą: u nas piłkę klepaj
0
@arasz1819 Przecież Pep sam powiedział, że jest przyjacielem Koemana w pierwszym zdaniu.
W każdym razie, jakby wujek, babcia, dziadek czy ktoś równie niespokrewniony z Koemanem, coś napisał o wybitności warsztatu Koemana, to śmiało wpisz mój nick, wywołaj mnie i chłoszcz oraz smagaj biczem swojej jadowitości.
2
@Kidd A to Ty, pamiętam Twój poprzedni wpis z wyjaśnieniami. Dużo zdrowia. Musisz chyba wiele przemyśleć w sprawach zawodowych. Tylko czasem sobie nie lekceważ tematu. Mój wujas z zawałem wylądował w szpitalu w latach 90-tych i dostał całą listę wytycznych, którą skrzętnie zignorował. Po krótkim czasie zwinął się. Także koniecznie zmień styl życia i zidentyfikuj co stanowiło problem. Pewnie ta praca ...
0
@arasz1819 Jest moje ulubione "pogrążasz". Ten walec, ten czołg arasz1819, który nie ma biegu wstecznego i idzie jak taran.
Arasz1819 nie dowiedział się jeszcze, że przyjaciele na siebie nie ujadają, a tym bardziej publicznie. Arasz1819 zaraz przeszuka internet i udowodni, że w dziejach ludzkości zdarzył się taki jeden precedens, że przyjaciel skrytykował publicznie przyjaciela. Arasz1819 odrzuca obyczaj społeczny, który mu nie pasuje do koncepcji i uznaje stwierdzenie przyjaciela za wywód naukowy, niezbicie udowodniony, ponad wszelka wątpliwość.
Brawo!
2
@arasz1819 Czujemy się zgwałceni Twoim wspaniałym komentarzem.
A teraz pytanie, jak świadczyłoby to o Guardioli gdyby publicznie zalecał wyrzucenie ze stołka trenerskiego człowieka, o którym mówi: "Jestem dobrym przyjacielem Ronalda i jestem bardzo szczęśliwy, że tak się stało"
Oczywiście nie zrobiłby tego w żadnej sytuacji. Ale wystarczy by kurtuazyjną wypowiedź używać do okładania tych strasznych antykoemanowców. Ale Ty mnie chłopie zadziwiasz czasami.
Brawo!
1
@masq Twój wpis to mowa nienawiści wobec kolegi
6
@Barca1992 Twój wpis to mowa nienawiści wobec Fracuzów i Portugalczyków i domyślnie CR7
1
@barpol11 Twój wpis to mowa nienawiści
5
@LS Twój wpis to mowa nienawiści.
1
@Ojciec5tkidzieci To przynajmniej jesteś konsekwentny w poglądach, a ponieważ wychodzimy z innych założeń początkowych, to trudno nam będzie o porozumienie.
2
@AlicjaFCB Człowieku Iga w nocy jeszcze balowała z Francuzami na orgii w podparyskim domu uciech. O jej wydolność nie ma co się martwić. Ma rozmach.
0
@kaamil1910 Przykłady znajdą się w obie strony, a to, ze raz się nie udało nie znaczy, że następnym razem nie pójdzie lepiej. Di Maria też poniósł klęskę w United, a Realu i PSG błyszczy.
5
@Ojciec5tkidzieci Ale wykluczenie wynika z ich wyboru. Mogą się zaszczepić ale nie chcą, proste.
Za logiką rządu w tym przypadku nie stoi zamordyzm a troska o obywateli (przynajmniej deklaratywnie). Tym samym rząd chroni zagrożonych obywateli przed tymi, ich zdaniem, nieodpowiedzialnymi, którzy nie rozumieją powagi sytuacji. W sytuacji pandemii nie widzę tu nic niestosownego, a wiadomo, że w użyciu będą narzędzia niedopuszczalnych w czasach bez zagrożeń.
Czy pobór do wojska w czasach wojny też by Cie oburzał?
3
@Striker Pomiędzy, oko realisty, czyli prawda kryje się pośrodku. Choć gdyby mnie docisnąć, to bliżej mi do pesymisty, ale może to taki przechył.
5
@Ojciec5tkidzieci Ciekawe czy Ci od agendy szczepionkowej mówiliby o "agendzie lugolowej" po wybuchu w Czarnobylu. Rząd był wtedy komunistyczny, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprzeczyłby, że władza chce chronić obywateli przed skutkami promieniowania.
Obecnie też chodzi o
1) zapobieżenie nasilenia pandemii
2) ochronę obywateli narażonych na chorobę
Nawet nie znosząc pisowskiego rządu, nie mam podejrzeń, że mogłoby chodzić o jakieś "ukryte cele"
1
Sytuacja Barcelony na początku tego okienka transferowego:
Okiem optymisty:
- wspaniała wiadomość, Koeman zostaje, zapewniona ciągłość pracy trenera, który wyciągnął nas z bagna i świetnie rozwija młodych
- zakontraktowanie Aguero, czyli wysokiej klasy napastnika, z ogromnym doświadczeniem
- zakontraktowanie środkowego defensora Garcii, który godnie zastąpi dziadziejącego Pique lub rachitycznego Lengleta
- zakontraktowanie Emersona, który wzmocni Barcę na skrzydle jako obrońca.
- możliwe przejście Depaya, który jest gorącym towarem na rynku i supergwiazdą Ligue 1
Okiem pesymisty:
- zła wiadomość, Koeman zostaje, czyli slaby taktyk będzie dawał wielu kibicom iluzję, że kompetentnie prowadzi zespół. Ciąg dalszy dreptania młodych zawodników w miejscu, a wręcz ich regres
- zakontraktowanie Aguero, czyli wysokiej klasy napastnika, który najlepsze lata ma za sobą i jest podatny na kontuzje, stąd trudno liczyć na jego regularne występy przez cały sezon
- - zakontraktowanie środkowego defensora Garcii, który był rezerwowym w silnym zespole i jest wielką niewiadomą
- zakontraktowanie Emersona, który może być kolejnym piłkarzem firpopodobnym i nic nie wniesie
- możliwe przejście Depaya, który już raz okazał się plajtą transferową w Man Utd i bryluje w najsłabszej z 5 topowych lig.
1
@Pustelnik Niech zbuduje taką kadrę, przy której Koemana będę mógł rozliczać z czystym sumieniem, jednoosobowo za wynik. Jeszcze moimi oczami widzę w Barcy pomocnika w sile wieku i przydałby się jeden rasowy obrońca. Stąd szkoda Wijnalduma.
3
Jeśli chodzi o czysty talent, Durant z Irvingiem są w stratosferze. Milwaukee robi miazgę na zbiórce ofensywnej ale Nets rzuca z niebotyczną celnością. Na razie skuteczność niweluje zbiórkę Bucks. Ciekawe jak długo?
2
@haryveb944 Nie. Bo to nie wyklucza sojuszy taktycznych. Gej z lesbijką płodzą 2 dzieci. Jedno idzie do 2 gejów, drugie do 2 lesbijek. Ta da!
3
@Cochise Uderzył w katolików? Masz na myśli tę mroczną grupę religijną w dziejach, która zapisała wiele haniebnych kart w swojej historii? I dalej pisze. I dalej będzie pisać.
Nie będę z tego powodu płakać, a Twój rejtanowski wpis nie robi na mnie najmniejszego wrażenia. Nie ma nad kim płakać. W uczciwych i sprawiedliwych kolega @Ojciecpijo nie uderzył.
1
@BartaxXx Trafiłeś w sedno. Piękny wpis.
8
Zaraz będzie: sprzedać Świątek
1
@Bobo25 Wiesz, wkurza mnie to, bo nawet przed chwilą przeczytałem artykuł jak sprzedawcy rżną klientów, a hurtownicy dodają, że są strasznie chciwi i nie rozumieją dlaczego tak się dzieje w tym roku. A truskawki są bardzo zdrowe, więc człowiek chciałby się tym nafaszerować za uczciwą cenę. Słodko - gorzki smak truskawek w tym sezonie.
16
Moim zdaniem Pedri był niesłusznie krytykowany w końcówce sezonu. On był ofiarą słabej gry zespołu. Podobnie jak Iniesta, Pedri może eksponować swojego skilla w odpowiednim otoczeniu. Pedri jest stworzony do gry na 1 kontakt, tkanie akcji wielowątkowymi podaniami, a w Barcy gra jest toporna i pasywna.
Moim zdaniem Pedri jest lepszy niż było to widać w tym sezonie, ale to nie on jest winien, że dławi się w układach taktycznych Koemana.
1
@Bobo25 Ja piszę z Poznania, dziś byłem w kilku miejscach i wszędzie drożyzna. Może trafiłem na niewłaściwe rynki a może tak właśnie to wygląda.
1
15 złotych za kilo truskawek odbiera mi obywatelskie prawo do polskich owoców! O!