Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nerowing2 Twój wpis jest kwintesencją nietolerancji. A broń boże żeby gej i czarny do tego. Tfu
3
@Cochise No ale jeśli dofinansowanie dostają muzycy filharmonii czy inni wirtuozi np. skrzypiec, to czy tracą przez to wiarygodność? Czy jeśli dofinansowany zostanie konkurs Chopinowski, to wszyscy jego uczestnicy stracą wiarygodność? To nie jest takie zero-jedynkowe.
0
@Rust_Cohle Czyli w sposób naturalny przechodzisz w kolejny etap życia. Mam kumpla, który zawsze był hardorowym graczem, grał rano, we dnie i w nocy z przerwami na pracę. A tuż przed 40-tką zaczął się miotać, co włączył grę to wyłączył, czegoś szukał, sam nie wiedział czego chce, aż ostatecznie związał się z kobietą z dzieckiem i teraz już mu się wszystko zgadza. Szkoda, że z mojego punktu widzenia zamieniał się w warzywo ze ślepiami wlepionymi w telefon i kompletnie straciłem z nim kontakt.
Refleksje, ach te refleksje. Potrafią człowieka dobić, czasem zdołować, ale potem trzeba samemu sobie wyszukać coś co to życie usensowni. W skrajnym przypadku, można tak się zająć pracą, rodziną i innymi sprawami żeby nie mieć czasu na refleksje.
Ja jestem typem, którego myśli wiodą prawie zawsze na manowce sensu życia. I tak już zostanie, więc cieszę się codziennymi drobnostkami.
1
@Rust_Cohle Nie martw się, im dłużej żyjesz, tym więcej masz takich refleksji.
I wyobraź sobie co siedzi w głowie człowieka, który ma 70 lat na karku i krótką perspektywę. Tak w ogóle wysoko cenię osoby, które maja jakiekolwiek refleksje nad życiem, bo z kolei pozbawiony refleksji model życia polegający na gniciu w Netflixie i telefonie plus zarabianie kasy dla przekucia ich w dobra materialne jest dla mnie przerażający.
2
@Bobo25 Dołączam swój wagonik do tego wpisu ...
1
Laporto: dziękujemy, dziękujemy.
6
Przyrodzenie to zajmowanie się przyrodą.
1
@LS No ale mógł wysłać sms-ka z procesji. Chyba za wiele nie wymagam?
0
@Gomess Jeśli Koeman "will deliver", to spokojnie ten widok wyczymie
1
No nie wyczymie. No ile można czymać w tej nie pewnej ności. To zostaje w końcu Koeman, czy nie zostaje? Ogłoś Laporto wreszcie początek lub koniec świata.
64
Dzisiaj obchodzimy 5-tygodnicę klęski z Granadą.
10
@AmigoBlancos To się nazywa charyzma
0
@AmigoBlancos Ale skład wtedy miał kosmiczny. Dziś nie pozostał po świetnym składzie ślad. Inne okoliczności, inne wyzwania. Jak to mówi Borek, zmieniły się realia
0
@LS To przekaż Halynie, że ja też, he he
1
@Bocheno1 Ale ja się szanowny kolego nigdzie nie chowałem. Pogadamy za jakiś czas o świetnym trenerze. Albo ja będę ścigał Ciebie i bezlitośnie wypominał (będę okrutny i bezwzględny : )), albo będzie na odwrót
9
Koeman w Barcy, Ancelotti w Realu. Gdybym był kibicem Atletico byłbym wielkim optymistą przed nowym sezonem.
2
@lucas/catalan Ty to tylko o pompowaniu myślisz : )
7
@swer2251 Capello wygrał La Lige w Realu i go prezes wypieprzył za zanudzanie kibiców swoim gównianym stylem. U Koemana nie martwi mnie brak stylu, tylko możliwe niedostateczne wyniki.
3
@Nano22 Poczekaj na @Moderacja , jak Ci ten post usuną, to znaczy, że wulgarne
0
@Comentateiro lubi to
0
@masq Sam pytam o to. Ostatnie miesiące zostały przespane w tym względzie, być może Laporta też nabrał się na piękny styczeń Koemana i uwierzył w jego jakość. A może rzeczywiście coś widzi w Koemanie i takim jak ja pozostaje się nawrócić i wznosić modły do opatrzności, żeby się udało.
11
Wyobraźmy sobie w jakim bagienku tkwiła Barca, skoro zwykłe racjonalne transfery są przyjmowanie z entuzjazmem. I nie ma też co na razie ich przeceniać. W zeszłym sezonie czwórka Trincao, Dest, Pedri i Pjanić też wydawała się dobrymi nabytkami, w tym trzej pierwsi bardzo perspektywiczni a co z tego wyszło wiemy doskonale.
1
@marcin62 To jest piękne. Ktoś ma inne spojrzenie, to atakujemy inwektywami. Cecha małych ludzi.
0
@masq Jeśli to eenetualnie miałoby być jedyna przeszkodą do zatrudnienia nowego trenera, to trzeba przełknąć tę żabę.
Jednak zatrudnienie topowego trenera (tylko kogo teraz, skoro wydaje się za późno?) mogłoby zrekompensować ewentualną stratę poprzez wpływy za osiągnięcia sportowe, typu wyższe miejsce w lidze, dalsza runda w LM.
1
@gryfiT. Koeman na razie wydaje się być słabym punktem tej układanki. Dopóki wyniki były uzupełnieniem pracy, to wszystko ok, ale Laporta nie po to się zbroi by ogrywać zawodników, tylko żeby wygrywać trofea. Zresztą Lapcio powiedział, że nie ma sezonów przejściowych i jego nastawienie jest doskonałe.
1
Bardzo się cieszę, że to co robi Laporta jest przeciwieństwem stagnacji. I na szczęście nie tylko miesza zupę, ale dodaje do niej nowe składniki. Może nie pikantne, ale na pewno obiecujące.
Jednak wszystko można przekreślić zostawiając na stanowisku niewłaściwego kucharza, więc z fetowaniem jeszcze bym się powstrzymał.
1
@guetta256 A inne kolejna piłkarza czeka w kolejka
0
@tomek8756 Polacy wsioczeją, zobaczymy czy to długoterminowa tendencja.
0
@Pogba A ilu kibiców
4
@masq W związku z naszą wielowiekową taktyką, a już całkowicie sposobem jej realizacji przez Koemana, nabycie Haalanda byłoby związane z ogromnym ryzykiem o dużym prawdopodobieństwie fiaska.
Kolejność działań musiałaby być następująca:
1) Barcę obejmuje kompetentny trener z jasnym planem
2) Stwierdza on, że do jego taktyki Haaland jest wymarzonym zawodnikiem
3) kupno zawodnika
A nie jak z Griezmanem - wydajemy 100 baniek, a potem jakoś to będzie