1

@barcanawieki W markecie z dobrą czekoladą do picia

7

Bardzo mnie ucieszył tytuł dla Suareza, a co do Koemana, to jego brak charyzmy aż się wylewał w tym sezonie. Obym nie musiał oglądać powtórki z tego samego w kolejnym.

4

L'epsortiu z bardzo wyważoną analizą, zresztą jak zawsze na tle katalońskich tub propagandowych wykazują się zdrowym rozsądkiem. Mała oaza w nędznym sezonie to bardzo obrazowa ilustracja naszych wysiłków w tym sezonie.
Moi szanowni adwersarze a jest ich 60% na stronie (nierzadko bez szacunku do mojego zdania) mają skłonność do podkoloryzowania dokonań Koemana, ale katalońska gazeta pięknie przywraca właściwą perspektywę.
Oczekuję dziś, że Laporta nie zbankrutuje na starcie, podejmując decyzję podtrzymującą umiłowanie przciętności

8

@macio_944 Już padało to pytanie z 600 razy. Nie ja jestem prezesem, niech Laporta zdecyduje.
Koeman jest tak małą wartością dodaną, że ktokolwiek by nie przyszedł, trudno żeby było znacznie gorzej (ewentualny brak Pucharu Króla nie rozedrze serca kibica), a zawsze jest szansa, że to nie będzie trzeci Setien w worku z rzędu. Bez zmian nie ma szans na poprawę.
Naprawdę nie będzie po kim płakać.

4

No dobrze, to pora się zawijać na nocną regenerację nie młodego już ciała. A jutro ważne spotkanie i na koniec miejmy nadzieję, że jedyny słuszny wniosek czyli:

Koeman-free Barca.


0

@DaPidejpi Poczekaj, poczekaj. My już uzbieraliśmy 2 sezony.

0

@msmsms Muszę powiedzieć, że tymi tytułami i wykonawcami można by na mnie wykonać egzekucję umysłową i duchową. No ale co kto lubi.

0

@tomek8756 Od lutego : )

10

Właśnie skończyłem czytać wszystkie wpisy na La Rambli od początku. Teraz lecę do okulisty.
PS: I psychologa

2

Przyjemnie czyta się takie tytuły i artykuły na goal.com:

Mateusz Musialowski: 'The Polish Hazard' lighting up Liverpool's academy

5

@LeoMessiah Poważnie, nie mam nic do gościa osobiście, ale to co mu odwala to jest jakaś niesamowita historia.

7

Komentarz usunięty

19

@MarioVeB!
Wnioski proszę wyciągać samodzielnie. Ja proponuję taborecik, przemówienie, okrzyki Ro-nald, Ro-nald, modlitwę i do domu.

60

Właśnie mija 600-godzinnica klęski z Granadą

2

@DonMatteo901 Hiszpania Enrique w żadnej mierze nie wygląda jak faworyt do czegokolwiek. Mocno się Dominik zagalopował.

Poza tym, oprócz rundy wiosennej sezonu 2014/15 żadnych wybitnych talentów trenerskich Enrique nie widziałem.

0

@Krystian1588 Bardzo wyważona opinia. Ja bym dodał, że z młodych nie zbudował Desta i Trincao. Pierwszy jest kurczakiem bez głowy, jakby go nikt nie trenował, drugi az szkoda gadać. Nawet nie jest przekonany czy potencjał Pedriego został wykorzystany ze względu na braki taktyczne trenera.
W takim klubie jak Barca gdzie biega sporo wielkich nazwisk musi być taktyk nie od parady.

2

@Kgorecki2500 Ponieważ system sądownictwa nie jest bezbłędny, niechybnie prowadziłoby to do zabijania niewinnych ludzi. Dożywocie to też straszna konsekwencja pomyłki, ale jednak egzekucja to odebranie życia i tego już nie cofniesz.

1

@FC1899Barca Absolutny kryminał

2

@Janiama Ważne, że był w grze. Ograny Milik to istotne wzmocnienie naszej reprezentacji. A jeszcze pół roku temu wisiały nad nim czarne chmury.

1

@DonMatteo901 Salah też miał 100 pomysłów na minutę, ale potem trafił na Kloppa czyli kompetentnego trenera. Poza tym naprawdę Albę zapamiętasz z tego sezonu tylko na gadaniu z sędziami? Nic innego nie robił?

2

@Ojciecpijo Wiesz, że to forum jest mocno rasistowskie i antykobiece? Proste chłopaki tutaj urzędują, więc cudów nie oczekuj.

0

Koeman - sezon w pigułce. Szkoda, że nie wiemy co pan powiedział po konferencji ale znając rzeczywistość pewnie sztanga była winna.

4

Zaczyna się

0

@jeyx77x Gra w Lyonie w Ligue 1 a gra w La Liga nijak nie przystają. Zupełnie dominujący w Chelsea Hazard, w znacznie lepszej lidze po przyjściu do La Liga nie zaistniał. Ma liczne kontuzje, to prawda, ale w meczach, których gra nie wyróżnia się na tle kolegów. Nawet nie widać jego klasy w przebłyskach.
Pewnie Depay dojrzał, jest w najlepszym wieku dla piłkarza, świetnie, że jest dostępny za darmo, ale dopóki w Barcy nie pokopie, nie dowiemy się na ile go stać w La Liga.
Zatem bądźmy optymistami, ale umiarkowanymi.

1

@Azi Świetna robota. Dzisiaj pewnie już lepszego wpisu nie przeczytam.
Od siebie dodam, że średnia 1 gola traconego na mecz nie jest jakoś tragicznie zła na standardy barcelońskie. Barcelony odnoszące sukces mogły tracić powyżej 30 bramek ale z reguły wiązało się to z 100 i więcej golami strzelonymi. Przy 85 golach własnych, obrona musiałaby stracić nie więcej niż 30 goli.
Więc te proporcje gwarantujące sukces zostały poważnie naruszone.
Jedynie Valverde udało się zdobyć mistrza przy bilansie 90-36, czyli wartościach zbliżonych do obecnych, ale pewnie rzecz tkwi w lepszej wówczas regularności.

1

@Pustelnik Też tak sądzę, uważam, że z Xavim możemy obudzić się z ręką w nocniku.

2

@DaPidejpi Bartomeu zarządzał przez ten czas i to on ponosi odpowiedzialność za to, że kończymy z Napoleonem trenerki i okresami przejściowymi. A wszystkie asy miał w ręce dziad pierd**ony.

1

Jak to było? W tym tygodniu mamy poznać kluczowe decyzje dotyczące przyszłości klubu? Jakiś był zwiastun tego typu, chyba w poprzednim tygodniu?
Coś mam niepokojącą wizję o Xavim. Ojejej, Xavi, co to będzie?

2

@Keson Absolutnie się zgadzam. Chyba jednak w sezonie regularnym ta defensywa jest na radar ponieważ nie ma takiej motywacji. W play-offs nie ma miejsca na półśrodki, stąd widzimy tak zażartą walkę o każdą piłkę. Przecież momentami to przypominało pole bitwy. I jeszcze jeden ważny czynnik - presja. Nie każdy ją dobrze znosi i obręcz dla części zawodników najzwyczajniej robi się mniejsza.
Booker i Ayton udźwignęli dziś temat a Paul jest fantastycznym przywódcą.

0

@barcelonaLM Czyli jednak przechodzi do Turcji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?