Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Przemas8411 Z tego sezonu chyba to jedno zapamiętam - te legendarne jaja Koemana. Ja już naprawdę nie wiem skąd ci piewcy Koemana biorą te bzdurne wymysły.
0
@FcBforever221 Brejne, nie Brujne. Co to za wymowa?
1
@PatrychoO Wręcz doskonała obyczajówka.
- Co pan studiuje?
- Kulturę i sztukę. Jak widzę taką sztukę to trudno zachować kulturę.
2
@maroon Ale konserwatywny hamulcowy kolego, pisklę to noworodek. Nikt nie pozwala zabijać ludzkich noworodków.
Halo! Rozumiesz?Czy masz jakąś epokową zawiechę umysłową?
0
@mekston Też po hiszpańsku?
0
Oczywiście. Mam nadzieję, że Barca zorganizuje spotkanie wspominkowe.
A przeciętniaków wysyłać do Sothamptonów. W Barcy mam nadzieję, że Laporta przywróci mentalność zwycięzców od góry poczynając.
1
@Keson Jestem po lekturze Milwaukee i Philadelphii. Dwa mecze, żaden nie powalał finezją, ale play-offowa intensywność robi wielkie wrażenie. Widać, że walka jest na całość. Lakers czy Phoenix, kto dziś skończy na tarczy?
0
@mekston Świetny komentarz
14
Ostatnie mecze Juve i Barcy pokazują, że problemem obu klubów są Messi i Ronaldo.
Wniosek: sprzedać, zapomnieć.
0
@arasz1819
Ok arasz, wróciliśmy do punktu wyjścia. Bye
0
@arasz1819 Jeszcze jedno. Bo widziałem co dopisałeś do Mario. Ja wcale tych przekomarzanek nie lubię. Jak rozmawiasz ze mną o Barcy, to coś się z Tobą fatalnego dzieje. Tracisz dystans i robisz się okropnie emocjonalny.
W niezależnych wpisach tego aż tak nie widzę, więc chyba masz ze mną jednak jakiś problem.
0
@arasz1819 Czyli dalej nie rozumiesz, że mój wpis był uzupełnieniem Twojego antymadryckiego paszkwila. Ale Ty masz silne wyparcie własnej nieobiektywności.
Kategoria farta Barcy czy innego klubu jest bezsensowna, bo dla mnie ona w futbolu jest niedorzeczna. Ja się tym nie zajmuję, bo to jest niemerytoryczne. A Ty chetnie tego użyłeś by dowalać Realowi.
Jak się zaczyna pisać o farcie, w dodatku tak jednostronnie jak Ty, to potem rozmawia się o niczym.
Np. z Twojego wpisu wyłania się samozachwyt nad własnym obiektywizmem, po czym sam to podważasz pisząc, że zawsze jesteś po stronie Barcy.
Ja to widzę tak, że podważasz mnie i siebie jednocześnie, jesteś obiektywny i subiektywny i wszystko Ci się zgadza.
A na końcu kwiatek o Flicku. Zdanie o niczym, wróżenie z fusów, stwierdzenie nieweryfikowalne tu i teraz i idealne w celach niemerytorycznej rozmowy.
Szkoda, że wróciłeś do praktyk ze stycznia
0
Biedna Atalanta. Dzisiaj nie ma szans uczciwie przegrać.
1
@lucas/catalan To ty oglądasz cokolwiek co nie ma cycków?
0
@Quavosk A pewnie sam gdyby miał zdecydować to uznałby, że pandemii nie ma i postawiłby na wolność społeczną i otwartą gospodarkę znając jego poglądy. I wtedy pewnie nadmiarowych zgonów by nie było.
1
@arasz1819 A po co? Przecież Ty w swoim szczegółowym i obiektywnym wpisie doskonale to zrobiłeś. Miałem to przepisać? Przecież wpis o facie Barcy był wytknięciem Tobie nieuczciwej argumentacji, polegającej na sugerowaniu, tylko Real ma farta, a że Barca tego farta nie miała.
Postronny kibic od Ciebie by się tego nie dowiedział.
1
@Ojciec5tkidzieci Naprawdę po latach sprawdzasz wygrane Puchary Króla? Ja wiem ile lat z rzędu Juve wygrywało ligę, wiem doskonale, że 2 razy byli w finale LM w ostatnie dekadze, a ich wygrane puchary kraju chyba kompletnie nikogo nie obchodzą.
Poza tym popatrz co przez lata dawało renomę Arsenalowi w lidze: wygrane puchary kraju, czy wiosna w LM?
Puchar to miłe uzupełnienie wygranej ligi, dodatek do innego trofeum, ale samodzielne trofeum? Fajnie, że jest, ale mam skakać z tego powodu? To sukces trzeciej kategorii, tak zawsze było i po co dopisywać do tego nienormalne teorie.
0
@arasz1819
Bierzesz rozmówcę, zarzucasz mu hejt, bo sprawy widzi inaczej i rozmowa staje się niemożliwa.Jak chcesz.
0
@MesQueUnClub96 A co lepiej porównywać LM do Pucharu Króla?
0
Słuchajcie bo zrobił się ciekawy wątek dotyczący puchar Króla. I oczywiście brak obiektywizmu większości kibiców Barcy (to nie oskarżenie), sprawia, że wygranie tego pucharu nagle urasta do rangi wygranej w LM.
To odpowiedzcie mi na pytanie: który zespół byłby lepszy: Barca która 5 razy z rzędu dochodzi do finału LM i je przegrywa oraz zdobywa 5 razy 2 miejsce w La Liga. Czy Real, który zajmuje 5 razy miejsca 5-6 w La Lidze i po drodze 2 razy wygrywa Ligę Europy?
Spodziewam się równie obiektywnych opisów wyższości trofeów nad pustą gablotą.
1
@arasz1819 Co do podważania, zdajesz sobie sprawę, że Twoja wykładnia nie jest obowiązującą? Bo zabrzmiało to jakby Bóg objawił ludowi niepodważalną prawdę.
Twoja ocena ma jedno kryterium. Sezon jest lepszy gdy zespół cokolwiek wygra. Jeśli tak patrzeć, to Barca miała lepszy sezon. Ale to strasznie uproszczone widzenie spraw, ponieważ sezon nie składa się z jednych rozgrywek. Pod każdym innym względem Real miał lepszy sezon. I to jest niepodważalne. Bo chyba Real walczył o mistrza do końca (kolejkę dłużej - naprawdę? raczysz żartować) i był w 1/2 LM.
Materializuje się to czego się spodziewałem, czyli zwolennicy Koemana będą używać wygranej w Pucharze do gloryfikowania tego przeciętnego trenera.
Bardzo nieuczciwe jest pisanie o farcie Realu, gdy Barca w pucharze niemal była za burtą, ale co to? Sevilla mająca Barcę na muszce, spudłowała karny zabijający rywalizację. Rozumiem, że jak jak Real goni rywali i wygrywa to szczęście, a u Koemana w Copie był to przejaw heroizmu?
0
@QUNJ Ale Real walczył o ważne trofea. A to wina Realu czy Atletico, że Barca Koemana tak słabo grała na początku sezonu? Jeśli używasz jakiegoś argumentu to rób to uczciwie.
Real od lat odpada z kim popadnie, bo nie przykłada wagi do tego trofeum. Szkoda, że umykają Ci takie okoliczności.
Puchar jest, to lepiej niż gdyby go nie było, ale martwi mnie to, że przez niektórych jest używany by argumentować tym jakość Koemana. Tymczasem mecze w tej edycji Copy były wręcz popisem nieudolności zespołu, wyłączając starcie finałowe i niby rewanż z Sevillą też, gdzie jednak od klęski dzielił nas dobrze wykorzystany karny rywali.
Mnie nie fascynuje zespół niezdolny do walki o najwyższe cele i trener-wymówka. Mentalność Koemana i kibiców na tej stronie mnie przeraża
0
@QUNJ To tylko potwierdza, że Koeman może rywalizować co najwyżej z lepszymi rywalami ze średniej półki.
Zresztą ten zarzut o negatywie do Koemana jest bez sensu, bo mnie interesuje tylko jakość trenera a nie jego nazwisko czy osoba. A że wśród kibiców Barcy zaczyna postępować degradująca milanoza czy arsenaloza, to zaczynają traktować Puchar Króla jak epokowe osiągnięcie, skrzętnie pomijając okoliczności.
0
@Nano22 Twój wpis oddaje moje emocje - Koeman w Barcy, to nie powinno się zdarzyć
5
@michaleu Puchar to zawsze puchar, ale Real w tym sezonie wyglądał lepiej. My w tym pucharze nie graliśmy ani z Atleti a ni z Realem, więc wybitną wartość przypisywać będą mu tylko fanatycy. Od meczów w Copie aż oczy bolały.
28
Ze sztabem medycznym Barcy, to teraz tylko 3 operacje, 2 lata rekonwalescencji i już będzie gotowy do gry.
1
@Bocheno1Kolego nie odwracaj kota ogonem, bo to Ty mnie regularnie atakujesz za moją miłość do Koemana. Stąd świetnie Ciebie kojarzę, bo mnie bijesz na forum : )
2
@Encore Antek całkowicie odpuścił końcówkę, chyba siły go opuściły od tej walki wręcz cały mecz. Kolejne mecze zapowiadają się świetnie. I na razie Dallas 10 punktów przewagi z Clippers.
1
@Encore Cały mecz idą łeb w łeb. Ta intensywność meczu jest powalająca. Świetne widowisko, choć samych fajerwerków nie za wiele. Dwa zespoły o nienagannej etyce pracy.
1
@parpe Muszę wywołać kolegę @Bocheno1 . I jak Ty psychicznie zniesiesz ten wpis krytykujący Koemana, biedaku? Zgłoś do moderacji, weź gumkę i spróbuj wymazać z ekranu, rozbij laptopa. Co za zmasowany atak na Ciebie od rana.