1

@chorhe12 Z Realem

2

Ter Stegen był niewątpliwie jednym z wyróżniających się bramkarzy meczu Barca - Sociedad.

1

@RudY I oprócz tego ma elegancję w grze, bardzo dobrze się go ogląda. A plotki, że Messi nie pressuje są niepotwierdzone.

0

@Encore Messi nie pressuje? Czasem pressuje, mniej więcej tak jak Harden.

1

Dla mnie to jest 10. Kiedy jeśli nie teraz?

0

@bartoszekkk Messi nie pressuje? Trochę pressuje.

0

@Damian11 Messi nie pressuje? Już daj spokój.

1

@Janiama Absolutnie wszystkie wymienione przez Ciebie nazwiska doskonale pamiętam, w szczególności Kaziowa.

0

@FCB24 Między nic a przeciętnie jest duża różnica. A i tak jego przeciętnie wyglądało lepiej niż u większości kolegów.

3

@Janiama Brawo! Ale mi chłopie zaimponowałeś teraz wiedzą i pamięcią!

0

Dlaczego powtarza się wielokrotnie opinia, że Puig nic nie grał. Sam pamiętam na szybko dwie świetne piłki progresywne, otwierające do Griezmana i Trincao. Zupełnie w stylu Leo, kiedy koledzy marnują wysiłek i wtedy mówi się, że Messi nic nie gra.
Oczywiście Francuz i Portugalczyk nie spożytkowali tych zagrań. Puig wykazał tu ogromny ciąg na bramkę i świetny przegląd sytuacji.
Było dobre rozciągnięcie gry na lewo i znowu Dembele nie pociągnął akcji (zmęczenie), a najlepszym zagraniem był powrót do defensywy (Leo to czasem robi) by wesprzeć kolegów w wyprowadzeniu piłki spod pressingu i Puig zrobił to koncertowo.

Pisanie, że Puig nic nie grał jest żenujące.

2

@Hen Na razie wyniki są jakie są, gra jest jaka jest, trudno tu mówić o przyjemności z oglądania. Estetyka jest śladowa za Koemana, choć nie jest tak nudno jak za Valverde czy Setiena. Już sam fakt, że porównuje się trenera do dwóch nudziarzy, też świadczy o tym, że szału nie ma.

6

Kiedyś, około 30 lat temu w Olimpii Poznań (tak był taki klub w Ekstraklasie) grał bramkarz Konrad Paciorkowski. Nigdy nie zapomnę jak w jednym z meczów napastnik oddał anemiczny strzał z 35 meczów a Paciorkowski wydarł się "moooooooooooooooooooooooja" na cały stadion i okoliczne lasy (echo było pierwszorzędne) go okalające, po czym piłka ugrzęzła w okienku bramki. Lepszej interwencji bramkarskiej w życiu nie widziałem.

22

@YoNoEntiendoNada Czy to, że opisałeś niepodważalny fakt kwalifikuje Cię jako skrajnie lewackiego oszołoma?

2

Oficjalnie: Messi może nie zagrać

1

@zadafcb Dzisiaj była wypowiedź pomeczowa Hardena sugerująca, że przestał wierzyć w ten projekt. Wyniki są tragiczne, z sezonu nici, może opłaca się Houston pohandlować.

7

Na flashscore Messi jest wśród tych, którzy nie zagrają. A oni się nie mylą

27

To prawa może grać.

0

@Shapiro Warzecha zachowuje się jak niedouczony 6-klasista. Niestety merytoryczne wyjaśnienia takim ludziom nie pomagają. Za to w pisaniu rzeczy, które są dziełem widzimisię wielu dziennikarzy jest doskonałych.

Ja jeszcze dodałbym tempo tego wzrostu, nienotowane w dziejach naszej planety, nie występujące naturalnie. Oczywiście temperatura może zmaleć lub wzrosnąć jeszcze szybciej niż w ostatnich 200 latach, ale zderzenie z ciałem niebieskim to nie proces.

3

@The Game 10 Ja żyję znacznie dłużej i nawet znienawidzone przeze mnie komuchy na tle PiSu i ich wyborców jawili się jak aniołowie o wysokich standardach. Mnie skala prymitywizmu, niewiedzy, zobojętnienia, rasizmu i nietolerancji mimo wszystko zaskakuje. Myślałem, że pewnych granic nie przekroczymy, a tu proszę, idziemy w inną stronę niż ewolucja.

1

@MessiTheBesst Nie obraź się, ale wysłuchawszy wielu godzin opowieści o USA różnych amerykanistów a są to ludzie z wybitną znajomością problemów tego kraju, Twój wpis jawi się jak oaza ignorancji.

7

Polskie społeczeństwo z doskonałym samopoczuciem, dokonujące wspaniałych wyborów. Oto odzwierciedlenie (które to już?) kondycji moralnej tegoż społeczeństwa.

47 senatorów Prawa i Sprawiedliwości zagłosowało przeciwko poprawce do budżetu zakładającej dofinansowanie psychiatrii dziecięcej o 80 mln zł.

Bankructwo moralne to jakby nic nie powiedzieć.

0

@Bobo25 Potraktuj to jako żarcik, oczywiście, że poziom był wtedy znacznie wyższy. Janiama pewnie potwierdzi

6

Lubię czytać komentarze @Janiama ale problem w tym, że ma korzenie w polskim futbolu lat 90-tych.
A w meczu polskiej ligi lat 90-tych, proszę pana, to była tak: nuda… Nic się nie działo, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana… Podania niedobre… Bardzo niedobre podania były. W ogóle brak akcji był. Nic się nie działo.

A polski piłkarz, proszę pana… To jest pustka… Pustka proszę, pana… Nic! Absolutnie nic. Załóżmy, proszę pana. Że jak polski piłkarz z lat 90-tych, proszę pana… Gra, nie?
Widziałem taką scenę kiedyś… Na przykład, no ja wiem? Na przykład dośrodkowuje piłkę, nie? Proszę pana, dośrodkowuje piłkę… I proszę pana patrzy tak: w prawo… Potem patrzy w lewo… Prosto… I nic… Dłużyzna proszę pana… To jest dłu… po prostu dłu… dłużyzna, proszę pana. Dłużyzna…
Proszę pana, siedzę sobie, proszę pana, na stadionie… Pan rozumie… I tak patrzę sobie… siedzę se na stadionie proszę pana… Normalnie… Patrzę, patrzę na to… No i aż mi się chce wyjść ze… stadionu, proszę pana… I wychodzę…Tak ta liga lat 90-tych wyglądała, proszę pana...

20

@Mario96w Dwa albo jeden. Coś w tym przedziale

0

@patry295 Nie zawsze musisz pisać mądre rzeczy, ja komentuję posty a nie użytkowników. A stawianie oporu oszołomom zawsze ma sens, choćby na forum. Gdzieś się tym całym gówn*m nasiąka.

0

@Chlebej Najlepsze jest to, że rasiści tutaj manifestują niechęć do czarnych, bawią się w rasistowskie dowcipy i mówią " ja nie jestem rasistą", Wszystko co opisałem ma pokrycie na forum LR.

1

@patry295 Wole jak piszecie znaczki w stylu smarkatego xd niż wypowiadacie na poważnie bo z tego bełkotu nigdy nic mądrego nie wynika.

1

@SkN Różnica jest taka, że jedna storna, jako obleśnie nietolerancyjna odbiera innym prawo do wolności osobistej i jej manifestowania, a ta druga, tolerancyjna broni tych atakowanych. Bronienie praw słabszych, innych ras, orientacji, kobiet itp itd przed prawicowymi zakapiorami jest bardzo pożytecznym zajęciem.

0

@MessiTheBesst Równy start mają w teorii, w praktyce walnąłeś kolosalna bzdurę. Można na temat nierówności szans białych i czarnych przeczytać mnóstwo publikacji. Stąd teza wyjściowa jako nieprawdziwa unieważnia cały Twój wywód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?