Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@chorhe12 Z Realem
2
Ter Stegen był niewątpliwie jednym z wyróżniających się bramkarzy meczu Barca - Sociedad.
1
@RudY I oprócz tego ma elegancję w grze, bardzo dobrze się go ogląda. A plotki, że Messi nie pressuje są niepotwierdzone.
0
@Encore Messi nie pressuje? Czasem pressuje, mniej więcej tak jak Harden.
1
Dla mnie to jest 10. Kiedy jeśli nie teraz?
0
@bartoszekkk Messi nie pressuje? Trochę pressuje.
0
@Damian11 Messi nie pressuje? Już daj spokój.
1
@Janiama Absolutnie wszystkie wymienione przez Ciebie nazwiska doskonale pamiętam, w szczególności Kaziowa.
0
@FCB24 Między nic a przeciętnie jest duża różnica. A i tak jego przeciętnie wyglądało lepiej niż u większości kolegów.
3
@Janiama Brawo! Ale mi chłopie zaimponowałeś teraz wiedzą i pamięcią!
0
Dlaczego powtarza się wielokrotnie opinia, że Puig nic nie grał. Sam pamiętam na szybko dwie świetne piłki progresywne, otwierające do Griezmana i Trincao. Zupełnie w stylu Leo, kiedy koledzy marnują wysiłek i wtedy mówi się, że Messi nic nie gra.
Oczywiście Francuz i Portugalczyk nie spożytkowali tych zagrań. Puig wykazał tu ogromny ciąg na bramkę i świetny przegląd sytuacji.
Było dobre rozciągnięcie gry na lewo i znowu Dembele nie pociągnął akcji (zmęczenie), a najlepszym zagraniem był powrót do defensywy (Leo to czasem robi) by wesprzeć kolegów w wyprowadzeniu piłki spod pressingu i Puig zrobił to koncertowo.
Pisanie, że Puig nic nie grał jest żenujące.
2
@Hen Na razie wyniki są jakie są, gra jest jaka jest, trudno tu mówić o przyjemności z oglądania. Estetyka jest śladowa za Koemana, choć nie jest tak nudno jak za Valverde czy Setiena. Już sam fakt, że porównuje się trenera do dwóch nudziarzy, też świadczy o tym, że szału nie ma.
6
Kiedyś, około 30 lat temu w Olimpii Poznań (tak był taki klub w Ekstraklasie) grał bramkarz Konrad Paciorkowski. Nigdy nie zapomnę jak w jednym z meczów napastnik oddał anemiczny strzał z 35 meczów a Paciorkowski wydarł się "moooooooooooooooooooooooja" na cały stadion i okoliczne lasy (echo było pierwszorzędne) go okalające, po czym piłka ugrzęzła w okienku bramki. Lepszej interwencji bramkarskiej w życiu nie widziałem.
22
@YoNoEntiendoNada Czy to, że opisałeś niepodważalny fakt kwalifikuje Cię jako skrajnie lewackiego oszołoma?
2
Oficjalnie: Messi może nie zagrać
1
@zadafcb Dzisiaj była wypowiedź pomeczowa Hardena sugerująca, że przestał wierzyć w ten projekt. Wyniki są tragiczne, z sezonu nici, może opłaca się Houston pohandlować.
7
Na flashscore Messi jest wśród tych, którzy nie zagrają. A oni się nie mylą
27
To prawa może grać.
0
@Shapiro Warzecha zachowuje się jak niedouczony 6-klasista. Niestety merytoryczne wyjaśnienia takim ludziom nie pomagają. Za to w pisaniu rzeczy, które są dziełem widzimisię wielu dziennikarzy jest doskonałych.
Ja jeszcze dodałbym tempo tego wzrostu, nienotowane w dziejach naszej planety, nie występujące naturalnie. Oczywiście temperatura może zmaleć lub wzrosnąć jeszcze szybciej niż w ostatnich 200 latach, ale zderzenie z ciałem niebieskim to nie proces.
3
@The Game 10 Ja żyję znacznie dłużej i nawet znienawidzone przeze mnie komuchy na tle PiSu i ich wyborców jawili się jak aniołowie o wysokich standardach. Mnie skala prymitywizmu, niewiedzy, zobojętnienia, rasizmu i nietolerancji mimo wszystko zaskakuje. Myślałem, że pewnych granic nie przekroczymy, a tu proszę, idziemy w inną stronę niż ewolucja.
1
@MessiTheBesst Nie obraź się, ale wysłuchawszy wielu godzin opowieści o USA różnych amerykanistów a są to ludzie z wybitną znajomością problemów tego kraju, Twój wpis jawi się jak oaza ignorancji.
7
Polskie społeczeństwo z doskonałym samopoczuciem, dokonujące wspaniałych wyborów. Oto odzwierciedlenie (które to już?) kondycji moralnej tegoż społeczeństwa.
47 senatorów Prawa i Sprawiedliwości zagłosowało przeciwko poprawce do budżetu zakładającej dofinansowanie psychiatrii dziecięcej o 80 mln zł.
Bankructwo moralne to jakby nic nie powiedzieć.
0
@Bobo25 Potraktuj to jako żarcik, oczywiście, że poziom był wtedy znacznie wyższy. Janiama pewnie potwierdzi
6
Lubię czytać komentarze @Janiama ale problem w tym, że ma korzenie w polskim futbolu lat 90-tych.
A w meczu polskiej ligi lat 90-tych, proszę pana, to była tak: nuda… Nic się nie działo, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana… Podania niedobre… Bardzo niedobre podania były. W ogóle brak akcji był. Nic się nie działo.
A polski piłkarz, proszę pana… To jest pustka… Pustka proszę, pana… Nic! Absolutnie nic. Załóżmy, proszę pana. Że jak polski piłkarz z lat 90-tych, proszę pana… Gra, nie?
Widziałem taką scenę kiedyś… Na przykład, no ja wiem? Na przykład dośrodkowuje piłkę, nie? Proszę pana, dośrodkowuje piłkę… I proszę pana patrzy tak: w prawo… Potem patrzy w lewo… Prosto… I nic… Dłużyzna proszę pana… To jest dłu… po prostu dłu… dłużyzna, proszę pana. Dłużyzna…
Proszę pana, siedzę sobie, proszę pana, na stadionie… Pan rozumie… I tak patrzę sobie… siedzę se na stadionie proszę pana… Normalnie… Patrzę, patrzę na to… No i aż mi się chce wyjść ze… stadionu, proszę pana… I wychodzę…Tak ta liga lat 90-tych wyglądała, proszę pana...
20
@Mario96w Dwa albo jeden. Coś w tym przedziale
0
@patry295 Nie zawsze musisz pisać mądre rzeczy, ja komentuję posty a nie użytkowników. A stawianie oporu oszołomom zawsze ma sens, choćby na forum. Gdzieś się tym całym gówn*m nasiąka.
0
@Chlebej Najlepsze jest to, że rasiści tutaj manifestują niechęć do czarnych, bawią się w rasistowskie dowcipy i mówią " ja nie jestem rasistą", Wszystko co opisałem ma pokrycie na forum LR.
1
@patry295 Wole jak piszecie znaczki w stylu smarkatego xd niż wypowiadacie na poważnie bo z tego bełkotu nigdy nic mądrego nie wynika.
1
@SkN Różnica jest taka, że jedna storna, jako obleśnie nietolerancyjna odbiera innym prawo do wolności osobistej i jej manifestowania, a ta druga, tolerancyjna broni tych atakowanych. Bronienie praw słabszych, innych ras, orientacji, kobiet itp itd przed prawicowymi zakapiorami jest bardzo pożytecznym zajęciem.
0
@MessiTheBesst Równy start mają w teorii, w praktyce walnąłeś kolosalna bzdurę. Można na temat nierówności szans białych i czarnych przeczytać mnóstwo publikacji. Stąd teza wyjściowa jako nieprawdziwa unieważnia cały Twój wywód.