Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fabik Czy kolega coś sugeruje?
0
Dodatkowo z obciążeniem psychicznym i indolencją swojego trenera. Sporo tego.
7
@Chakalaka Ale mnie autentycznie bawią Twoje wstępy do Tuska.
Zrobiłeś z tego show.
2
Bardzo interesujący jest zjazd Livepoolu, ciekawe czy jest to czasowe zaburzenie czy jakaś dłuższa tendencja? Nie ma co ukrywać, że do forsownych pomysłów Kloppa trzeba mieć żelazną kondycję, a w miarę upływu kolejnych sezonów z zawodników zaczyna uchodzić powietrze.
Gdy zaczął się zjazd w Dortmundzie, po pewnym czasie nie było czego zbierać i Klopp musiał się pożegnać z klubem.
Zobaczymy czy Niemiec ogarnie sprawy w zespole, ma co prawda pewne braki w defensywie, ale Liverpool niespodziewanie problemy zaczął mieć w ofensywie, gdzie zapanowała kompletna bezproduktywność mimo licznych ataków.
Ciekawe czy ten kryzys uda się zażegnać.
2
@Coutinho007 Toja się dołączam, ale nie czekam na mecz z PSG. Mi jeszcze gwiazdy latają dookoła głowy po tym jak Koeman przypier***ił mi jakością w ostatnich 3 meczach.
4
@Janiama Co do założeń taktycznych, to my ich nie znamy. Ale masz pewność, że trener je zna?
9
@Janiama Co to za jakaś moda na LR, żeby podważać odpowiedzialność trenera za to jak gra zespół? Trzeba brać różne zmienne, ale to co poraża u Koemana to brak pomysłu. Niech piłkarze marnują sytuacje, niech mają większe i mniejsze wtopy, ale żeby to wszystko odbywało się w ramach jakiegoś pomysłu na zespół.
Przecież ostatnio w meczach Barcy dominuje chaos. Ja nie wiem co Barca gra, nie ma pomysłu na ofensywę, a defensywa klęka pod naporem bardziej agresywnych rywali.
U Koemana nie chodzi o same 2 zmarnowane karne, to jest kolejny element, który razem z innymi niedoróbkami dopełnia obraz bezradnego statysty przy linii.
Styl, pomysł gdzie to jest? To kto za to odpowiada jeśli nie trener?
Co ten Koeman ma w sobie, że tak zamulił umyły kibiców na LR?
4
Koeman przypomina takiego klasowego outsidera, który ma problem by zaliczyć najprostszy test. Nauczycielka może obniżać wymagania jak się da, ale nieuk i tak odpowiednio dostosuje poziom i zawsze będzie miał pod górkę.
Jeśli w sierpniu wyobrażałem sobie, ze holenderski Dyzma wszystko będzie robił wszystko bez polotu i talentu to przebił moje oczekiwania z nawiązką. Ostatnie 3 mecze odzierają ze złudzeń. Taktyka na Barcę - biegać i gryźć trawę i starczy.
Żadnego zaskoczenia na plus, żadnej iskierki. Miało być topornie i jest topornie. Miały być żenujące popisy podopiecznych żenującego trenera i są właśnie takie.
Od zeszłego tygodnia - hattrick żenady skompletowany
0
@Rewolucja123 A jak sądzisz? Nasz ulubieniec daje nam paliwo do dalszej, uzasadnionej krytyki
0
Zdrowiej byłoby odpaść, ponieważ mylne i dominujące tutaj przekonanie, że Koeman to "dobry trener na trudne czasy" zostałoby całkowicie nadwątlone. Szansa, że ten zespół wygra Puchar, mimo braku w nim Realu i Atleti jest i tak poważnie ograniczona.
Szkoda mi tylko Leo, bo zakładałem, że przed emeryturą dorzuci parę pomniejszych pucharów do swojej kolekcji, ale nawet na to widoki są mierne w tym morzu beznadziei.
0
Byłem w depresji po meczach superpucharu, posłuchałem Waszego podsumowania i popadłem w jeszcze większą. Szkoda, niestety, że nie przesadzacie ani krztynę.
3
To dopiero rozdźwięk. Człowiek niezorientowany mógłby dostać rozdwojenia jaźni.
Na stronie głównej "Superklapa - co to było?" a po lewej wkrótce blisko 90 użytkowników zgodzi się ze stwierdzeniem, że "ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi"
Cieszę się, że artykuły pisze a sensowne dyskusje prowadzi redakcja. Z użytkownikami jest znacznie, znacznie gorzej.
1
@BarcaInfo I te 2 nazwiska ogłaszał przez 45 minut? "Potrzebuje tych 2 graczy, Ci dwaj gracze są potrzebni, są oni nieodzowni i nie wyobrażam sobie, że mogło by ich nie być w moim zespole. Mój zespół nie może się obyć bez tych zawodników w rundzie wiosennej. Tych dwóch nam trzeba."
I tak 45 minut, ale ma chłop gadane.
2
@MesQueUnClub96 To chyba jakiś kowboj z Teksasu śpiewa
1
Nie mam urodzin, ale kocham Dudę - dajcie zielonego
2
@jaras121 Sto lat, sto lat - niech żyje, żyje nam
Sto lat, sto lat - niech żyje, żyje nam!
Jeszcze raz, jeszcze raz - niech żyje, żyje nam
Niech żyje żyje nam
Sto lat, sto lat - sto lat, sto lat - niechaj żyje nam
Sto lat, sto lat - sto lat, sto lat - niechaj żyje nam
Niech żyje nam - niech żyje nam!
W zdrowiu szczęściu, pomyślności - niechaj żyje nam!
Niech żyje nam, niech żyje nam
W zdrowiu szczęściu, pomyślności - niechaj żyje nam
1
@Triv44 Wspaniałe uzupełnienie świadomego politycznie obywatela. Dziękuję Ci za to świadectwo i dorzucam do obserwowanych.
4
Oby Biden był dla USA takim samym ojcem opatrznościowym jak prezydent Duda dla Polski.
Charyzma, szacunek do prawa, wrażliwość społeczna i pracowitość, które są tak naturalne dla naszego Prezydenta są godne naśladowania na całym świecie.
Wspaniale, że pozytywne wzory znowu wypływają z naszej ojczyzny.
1
@ksobi Wiesz, ten wątek trenera, który nie ma wpływu na koncentrację zawodników jest chętnie eksploatowany. Ale de facto jest to zdanie wytrych, które nie wiele wnosi, bo nie jesteś w stanie tego wykazać. Za to na pewno trener odpowiada za wyniki i jakość gry, a one są jakie są. Czeka na raczej smętna runda rewanżowa. Ty nie widzisz tu specjalnie winy Koemana, dla mnie jest on bardzo ważnym czynnikiem i może na przy tej rozbieżności pozostańmy.
1
@Dalhi Oczywiście, poza Pjaniciem i Trincao już nikogo nie ma. Twój komentarz uznaję za wybitny.
1
@priest9999 Ale inteligentnie obnażyłeś braki kolegi. Najlepiej obnażać rozmówcę właśnie tak doskonale jak Ty to zrobiłeś. Czyli merytorycznie. To i tak nie dotrze do adresata, ale znakomicie wykazałeś ignorancję kolegi.
1
@ksobi Czyli co? Koeman nie zrobił nic ekstra? Nie ma absolutnie żadnego zaskoczenia na plus? Prowadzi zespół dokładnie tak jak się wszyscy spodziewali, czyli nijak?
Podaj punkt zaczepienia, jakiś realny plus. Coś w stylu "tego się nie spodziewałem". Ja nie widzę takich aspektów. Bo jak usłyszę po raz setny, że wprowadza młodych, to dziękuję bardzo.
A może to jednak słabość trenera, że z solidnego Lengleta zrobił elektryczną ciamajdę, a z Dembele niechluja, który nie panuje nad piłką. Może to taktyka Koemana jest tak prymitywna, że de Jong rusza desperacko z Atletic 2 razy na przebój do ofensywy, po to by się zatrzymać bo nie ma kolegów do rozegrania?
Gdzie te plusy?
5
@piotrek1315 Pewnie szłoby utargować ze 2-3 miejsca niżej, ale to poczucie, że mamy swojego Brzęczka jest coraz bardziej dojmujące. Taki wyrobnik, który nie mając talentu trenerskiego coś tam próbuje uzyskać, ale nie bardzo wiadomo co i do czego to wszystko prowadzi. Łapałem odrobinkę optymizmu ale mecze w Superpucharze mnie załamały. Nie chce mi się tego syfu oglądać, ale pewnie kolejny raz w sadomasochistycznej lojalności zasiądę przed laptopem by ulec wizualnemu gwałtowi.
0
W sezonie 2003/2004 Frank Rijkard po 18 kolejkach miał bilans 6-6-6. W kolejnych 20 meczach osiągnął 15-3-2, w tym serię 17 meczów bez porażki. Czyli widać wyraźnie, że wdrożone pomysły zaczęły działać w praktyce w rundzie rewanżowej.
Kolejne dwa sezony przyniosły 2 tytuły mistrzowskie. Obecnie wyglądamy lepiej w tabeli niż w 1 sezonie Rijkarda, tyle, że kompletnie nie widać rozwoju zespołu.
0
Gdy Kołtoń opisywał Brzęczka: brak pomysłu na grę, słabe wyniki z rywalami o podobnym potencjale, wprowadzanie młodych, to nagle stanął mi przed oczami Koeman. Facet podąża dokładnie tą samą ścieżką. Tyle, że w reprezentacji zawalidroga został usunięty, a u nas będzie nadal wprowadzał swoje światłe pomysły.
1
@Ojciec5tkidzieci Teraz też mamy rozbicie ale społeczne.Ciekawe czy będzie można po latach napisać: w roku 2197 po 182 latach PiS stracił władzę w Polsce.
3
@tobiasson92 Nie to jakiś lewacki Republikanin, czyli kłamca, na pewno z Antify. Na pewno usuwa dzieci, i tańczy kankana na platformach w czasie marszy LGBT.
2
@YoNoEntiendoNada A zwróciłeś uwagę, że gdy umieściłem problem w kontekście i zadałem konkretne pytanie, kolega NaFazieHItman nabrał wody w usta. Nie rozumie problematyki na zaawansowanym poziomie. Życie jest złożone, a gdy pojawia się kontekst etyczny i różne odcienie moralności, obrońca płodów zaniemówił. To mój ostatni wpis pod tym wątkiem, cieszę się, że nie wszyscy widzą skomplikowane sprawy w prostacki sposób.
2
@Joaquin88 Jestem za tym, żeby aborcja do któregoś tygodnia była legalna, ale finansowana przez osobę zainteresowaną. Nie powinno być tak, że do finansowania dokłada się ktoś kto radykalnie się z tym procederem nie zgadza.
Podobnie ani grosik nie powinien iść na Kościół z podatków osób niewierzących. Niech sekty finansują sobie ich członkowie.
2
@LuisSalvano Właśnie dałeś przykład swojej odpowiedzialności. Zerowa wrażliwość społeczna - prymitywna obrona płodów bez kontynuacji. Umywasz ręce.