Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@neeed Część pewnie sama go pakowała latem.
0
@MaziFCB Celna uwaga. Oczywiście nie całą, ale uważam, że nie wydobywa z zespołu maximum, a nawet nie jest blisko tego. W sumie na razie nie wiem jeszcze co Koeman chce grać.
13
Ciekawostka:
Nazwa zespołu Mainz zaczyna się na literę "M"
0
@RosjaninBut A w Atletico się potyka?
3
Casus Suareza dla mnie jest oczywisty. Ma on pewne ograniczenia związane z wiekiem, ale jakie świadectwo wystawia trenerom Barcy jego nierówna forma z zeszłego sezonu?
Podobnie nie mogę obecnie ocenić skali talentów barcelońskich ponieważ ciągle pielęgnuje w sobie przekonanie, że brakuje w naszym klubie kompetentnego trenera.
No bo do jakiego stopnia można winę przypisywać zawodnikom?
2
@FC1899Barca Ta swoboda, eksplozja drzemiącego w nim talentu. Oby częściej.
1
@mekston Tego się nie dowiemy, był przykaz wywalić z klubu amigosa pod publiczkę i bezmyślnie nie sprowadzono następcy, jednocześnie wzmacniając rywala.
7
@AmigoBlancos Doskonała uwaga. To 15 minut ewidentnie pokazuje, że się skończył.
2
Tego Suarez latem nie wiedział, ale ciekawe czy nie mruczy do siebie po hiszpańsku, że bardzo się mylił nie chcąc opuscić Barcy. Czasami pewne decyzje można ocenić po czasie, a to co wydaje się w danym momencie złe (Koeman?) po czasie wychodzi człowiekowi na dobre.
0
United i Chelsea na czele z ich managerami zaczynali sezon z podobnej pozycji, CFC wzmocnione letnim zaciągiem. I popatrzcie gdzie jest dzisiaj Solskjaer a gdzie Lampard. Trudno szukać usprawiedliwień dla Franka ponieważ nic ale to absolutnie nic nie przeszkadzało mu zrobić z zespołem krok a nawet 2 naprzód. A wiązałem z nim duże nadzieje. Ciekawe czy szefunciowi starczy cierpliwości by przeczekać kryzys, jak w Arsenalu?
1
@FafitFCB Ten walec przejedzie się co najwyżej po samym Koemanie
0
Co prawda Juve gra swój mecz wieczorem, ale jest osobliwym widzieć ten zespół w tabeli poza strefą dającą udział w pucharach europejskich. W końcu to już 14-15 kolejek za nami.
1
@IronSanHybrid
Griezman - błąd
Haaland - tak
Lukaku - nie
Lautaro - tak
0
Czuje się jakbym szedł na nocną szychtę. Może tym razem sztygar dobrze wyrychtuje sprzęt.
0
@Gall Dominacja była na koniec sezonu, w tabeli końcowej, a kilkukrotnie różnice w tabeli to było raptem kilka punktów. Dlatego każdy mecz był bardzo ważny i dlatego tak uważnie obserwowało się Barcę, ale i Real. Tak piszesz jakby Barca kończyła każdy sezon z przewagą 15 punktów w tabeli. Często, cały sezon trzymał w napięciu. Teraz już tak nie jest, po raz pierwszy od niepamiętnych czasów.
4
Koeman rozstrzela każdą dobrą serię. Dlaczego by nie przerwać serii noworocznych zwycięstw?
6
@VirtuoZ Sieroty po Hajto
3
Popatrzcie na skład Realu z wczorajszego meczu:
Benzema-33 lata, Modrić-35 lat, "wybitni" Lucas i Asencio z przodu, klasowi i w sile wieku Kroos i Casemiro, Varane, który bez Ramosa traci połowę wartości, klasowy Carvajal, Nacho i Mendy + Courtois.
I zabrakło lidera - 34 letniego Ramosa.
Nie jestem przekonany czy można mówić, że Real ma silniejszy skład niż Barca. Brak Pique na pewno jest odczuwalny, ale siła ofensywna Barcy wydaje się hipotetycznie większa i powinna być w stanie nadrabiać braki defensywne.
Czy jednak nie?
0
@MaziFCB Dobrze diagnozujesz sytuację, co nie oznacza, że Koeman nie jest ostatnim błędem niekompetentnego prezesa. Zawsze w danych okolicznościach można wyciągnąć więcej, dać teamowi więcej. Sądzę, że Koeman będzie szukał wymówek, choć obiektywnie działa w trudnych warunkach.
1
@fart Ja się nawet tej magii nie spodziewam. I pomyśleć, że odpowiednie pociąganie za sznureczki, w wymarzonych wręcz warunkach, mogło przynieść Barcy dominację w Europie w latach 2015-2020. Jednak zamiast tego skala niekompetencji prezesa zsuwa Barcelonę w przepaść.
16
Pytanie nie kto zagra, ale kto dziś okaże się sabotażystą-Świętym Mikołajem.
4
@Przemek2323 Takie mamy czasy. Kiedyś jedzenie domowe było najlepsze możliwe, teraz dzieci czasów korporacyjnych krzywią się bo skrzydełka z KFC to jest żarcie a nie jakaś ogórkowa.
5
Przez ostatnie kilkanaście sezonów o tej porze roku człowiek czekał na mecz, podliczał punkty w tabeli, obliczał straty lub przewagi, siedział poddenerwowany co to się wydarzy lub nie wieczorem a w perspektywie miał 5 miesięcy wielkich emocji, niepewności o oczekiwań oraz rozczarowań (to znacznie rzadziej)
A w Anno Domini 2021 sytuacja jest klarowna. Jeden Koeman załatwił całkowity relaks. Ani nie ma stresu, bo niby z jakiego powodu, ani oczekiwań, bo niby jakie, ani rozczarowań bo przecież w tych warunkach Koeman jest wręcz wybitny, jak słyszę.
W perspektywie 5 miesięcy jałowego słuchania wyjaśnień dlaczego nie wyszło to czy tamto, podziwiania rozwoju lub zwoju młodych, teoretyzowania co to by było gdyby nie kontuzje. A tak ogólnie to Dżamejka.
0
Real, ach znowu się jaram. Mam żonę w Barcelonie, ale ponieważ chwilowo jest nieatrakcyjna robię wypady do kochanki w Madrycie.
7
Nie wystarczy mówić, że jest się zwycięzcą, należy to potwierdzać czynami.
0
@tmQbassive Nie, to iluzja. Jeśli jest za dużo ukośnych linii, daje to wrażenie zeza.
1
@kubix05 Ale mi chłopie odświeżyłeś panią Ćwiklińską - w czasie mojego dorastania oglądałem ją w filmach w ramach cyklu "W Starym Kinie". Kapitalna postać.
Niemniej kapitalnym komentatorem był fantastyczny pan Ambroziak. Ta klasa i ta dostojność są już niespotykane, niestety. Wspaniały i niepowtarzalny ze znakomitymi felietonami.
Dzięki za przypomnienie
2
@Coutinho007 Ach Ty złośliwcu
1
Julio, a co z tymi dwoma autobusami? Do teraz nie rozumiem ...
0
@kamyk_23 Widzę, że kolega też z obozu "nie ufam naszemu treneiro"