2

@BaroPodertos Dlaczego Mingueza rozegrał 114 minut a reszta zawodników w okolicach 90? Jest to najbardziej zagadkowy opis rozegranych minut jaki widziałem do tej pory. Czy w tych liczbach ukrywasz jakąś zaszyfrowaną wiadomość?

1

@Kusco15 Lebron James

5

Chyba będę teraz wyrazicielem zdania większości: dla takich niedziel żyją kibice piłki nożnej:

17:30 Liverpool - Manchester United
20:45 Inter - Juventus
21:00 Barcelona - Athletic

2

@pax Sytuacja jest klarowna, poprawienie piłki było fatalną decyzją i kompletnie nieuzasadnioną. Pewnie jako pomocnik nie ma instynktu zabójcy w polu karnym, ale de facto to jest nawyk wyniesiony z innych stref boiska, gdzie zamiast rozegrać na jeden kontakt de Jong często poprawia. Albo wyruguje te zapędy albo będziemy mieli takie cuda co jakiś czas.

5

@Gomess Bagno? Czyli obszar o utrzymującym się wysokim nawilgoceniu, porośnięty przez roślinność przystosowaną do specyficznych warunków związanych z dużą wilgotnością?

To nie ma sensu

5

@Przemek2323 Na pewno Holecka spadła z kosmosu.

8

@Mns21 Co najwyżej finał, dalej nie damy rady

1

@Bartunek Toś oszust Waćpan

3

@Janiama Cholera, miałeś siedzieć cicho, stary dziadzie. To miało zagiąć młodzież. Staruch staruchowi kłody rzucać będzie, he he

0

No znawcy seriali, w jakim słynnym serialu grała postać o imieniu Januária?

7

Ale dlaczego jest legalne to, że w czasie obiadu człowiek słyszy w reklamie o suchości pochwy i upławach. Czy tego naprawdę nie da się przesunąć ustawowo po godzinie 20?

2

@MESSIah16 Sytuacja jest rozwojowa, bo to co robi partia zamordystyczna, to usuwanie fundamentów i bezpieczników państwa demokratycznego. W różnych sektorach państwa sytuacja się pogarsza, ale dopóki nie doświadczysz tego osobiście, wydawać się może, że jest dobrze. Jeszcze nie jest źle, ale jak napisałem zmiany idą w niepożądaną stronę.
Może niektórzy pojadą na wakacje, najedzą się, wysrają i wyśpią i im to wystarcza do życia, ale mi w tle głowy siedzi, że dyletanci zwykłą ustawą obalają Konstytucję, że są 2 mld na sprostytuowaną TVP, a nie ma 80 mln na psychiatrię dziecięcą, a matki z inwalidami traktuje się jak śmieci. Takie rzeczy nie dają mi spokoju.

A co do tezy początkowej: dlaczego czasy miałyby być chore? Czasy kształtują ludzie więc słusznie zrobiłeś zarzut do nich. Generalnie trzeba pamiętać, że żyjemy w czasach najlepszych możliwych do realizowania swoich marzeń, zaspokajania potrzeb. Nic nie zastąpi fundamentów, jakimi są okres bez wojen plus ustrój demokratyczny (przy wszystkich zastrzeżeniach do niego)

1

Do kolegi przewodniczącego: panowie to obaj a nie oboje, chyba, że Rafał wiesz coś czego my nie wiemy o zawartości majtek de Jonga i Pedriego.
Błażej - lubię lubię Cię czytać, słucha się równie dobrze.
Julka - to anioł dobrej wieści, no i wiadomo, niewiasta mówiąca z sensem o piłce nożnej zawsze wzrusza.

0

@Rewolucja123 Za surowo, +1 oraz -1 będzie konsekwentniej i nie do podważenia. Rozważ to.

4

@Rewolucja123 Poleciłem Twój komentarz, ale jednej rzeczy naprawdę nie rozumiem a naraża Cię ona na ataki o stronniczość: dlaczego -1,5 za sprokurowanie gola a +1,0 za strzelenie? Ten gol to naprawdę majstersztyk sytuacyjny w dość nieoczywistej pozycji.

2

@clyde Tok fm (wolę te audycje niepolityczne), czasami Radio Afera (lubię audycje typu Kanada pachnąca muzyką i jest tam wiele dobrej muzyki).
Nie cierpię Zetek, Esek i chłamu, który nadaje muzykę ze sklepów odzieżowych.

0

@Ireneuszp Czy nie szkoda Tobie czasu na zadawanie bzdurnych pytań?

1

@NaFazieHitman W tym wierszu nic się nie rymuje: żoną - prezent, mam -fajnego, żeby - :D

Słabo

1

@Pustelnik Z Messim szanse wzrosną niepomiernie, bez Messiego będzie to starcie zespołów na podobnym poziomie, coś jak spotkanie z Sociedad.

28

Na bezrybiu i Superpuchar ryba

0

@kulka albo myślimy albo nie myślimy

9

Przepisy są błędnie sformułowane - Athletic wygrał mecz, ale mimo wszystko to Real powinien zagrać w finale ze względu na zasługi dla futbolu.

2

To przy dzisiejszych mękach Realu, można wczorajszy wynik nieco bardziej docenić/uszanować.

7

Pamiętajcie, że jak przy 2:0 nie wygra się trzeciego seta, to z reguły się przegrywa

0

@mariosss20 Racja. Szwedom też szło dobrze w turnieju i wtedy tymi dwoma piłkarzami zainteresowało się parę dobrych klubów, stąd błędne skojarzenie z inną reprezentacją ze Skandynawii, która wygrała turniej.

0

@Dzemix111 Inwektywa poleciała, jeszcze LOL nie było

0

@Dzemix111 Bo nie masz nic do powiedzenia.

2

@Dzemix111 Pamiętaj, że xd wskazuje na niepoważnego rozmówcę.

To było jedno z kilku bardzo udanych zagrań. Może ci z sekty xd są tak xd, że nie widzą co się dzieje w czasie meczu

3

@Coutinho007 Coś Ty, nie wyszedł. On nic nie grał, doszły mnie słuchy

1

Messi pressuje a kantaty Rubika są do dupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?