Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@YoNoEntiendoNada No dobrze, ale w takim razie tym bardziej należy docenić, że Leo w takim marazmie potrafi zaprezentować się na wysokim poziomie. To nie jest tak, że piłka zawsze przechodzi przez Messiego. Co więcej często jest pomijany w akcjach. Mnie nieustannie doprowadza do szewskiej pasji, gdy Messi fantastycznie się ustawia do akcji a zawodnik z piłką przy nodze kompletnie go nie zauważa i podaje w zupełnie innym kierunku hamując rozwój akcji. Z kolei ciekawe albo inteligentnie podanie Leo, które przyspiesza akcje jest fatalnie niweczone kolejnym podaniem, które ten wysiłek psuje.
I dokładnie to samo wrażenie coraz częściej mam w Barcy. Świetne podanie Leo, które nie przekuwa się w serię kolejnych podań, albo co znasz doskonale, szukanie na siłę Leo, co też obciąża innych zawodników, albo trenera, bo to on powinien zbudować różnorodną strategię.
No a z Argentyną to jest tak, że w czasie gdy biegały talenty, zaczął się upadek instytucjonalny federacji i skandal na skandalu, włącznie z powołanie Maradony jako trenera. Tak to niestety jest, a fani Argentyny, jak ja, zgrzytają zębami i płaczą z rozpaczy
18
@YoNoEntiendoNada Z Francją na ostatnich MŚ 2018 w 1/8 Leo zaliczył 2 asysty i zagrał co najmniej dobry mecz. 2 asysty przeciw przyszłym mistrzom świata, to bardzo dobre osiągnięcie w niezbyt dobrze prowadzonej reprezentacji. Na tle innych rywali Francuzów to wręcz wyczyn. Poza tym Leo rzadko nie jest wiodącą postacią swojej reprezentacji, ale to trzeba oglądać mecze, a nie przypominać mecz sprzed 8 lat, bo ma się podstawowe braki w wiedzy
1
Dziś akurat meczu Hiszpanii nie oglądam, ale już ostatnio dało się zauważyć, że Enrique popada w dekadencję jak z ostatniego 1,5 sezonu Barcy. Kupa jałowego kopania, mało gry wertykalnej i trudności ze zdobywaniem goli przy skomasowanej obronie. Wyniki też odpowiednie. Nie jest to na pewno wybitny szkoleniowiec.
2
Opoka Modrić, 35-latek w pierwszym składzie na newralgicznej pozycji - to chyba mówi, że w Realu też nie dzieje się najlepiej. W ogóle przyglądając się składowi Realu, aż trudno uwierzyć, że Barca może być za nimi w tabeli. Przez dekadę Real miał perfekcyjny skład, a Barca widziała ich głównie we wstecznym lusterku, a teraz przy słabnącym rywalu Barca niedomaga jeszcze bardziej.
5
Jak to miło zacząć dzień ze świadomością, że gdy oszalałe kobiety będą chciały mnie pobić na ulicy, zabić, albo nawet, co najgorsze, popsikać sprayem, łysi patrioci już są gotowi by mnie obronić przed tymi brutalnymi estogenowymi szwadronami śmierci.
Dlatego z uśmiechem, w poczuciu bezpieczeństwa zabieram się dziś do życia i czuję się lekko. Wspaniałe uczucie.
3
@karci0 Oczywiście obsrajtek internetowy musi wyzywać innych od fanbojów, bo człowiek nie może zastanowić się do jakiego momentu może cofnąć się VAR. Ehh ci jednokomórkowcy
2
To było ale cofnięcie się z akcją przy anulowaniu gola.
Rozumiem, że przerywamy akcję gdy po przejęciu piłki z faulem idą 2, 3 szybkie podania, przy których rywal nie ma szans na ustawienie szyków obronnych, ale czy w akcji na 2 1 Argentyna odniosła jakąkolwiek bezpośrednią korzyść z faulu? Kontrowersyjne, bo równie dobrze można cofnąć się o 5 minut, bo gdyby nie jakaś sytuacja, to przebieg meczu byłby inny.
1
@Hopner15 Jeśli portal zakłada, że banuje za ignorancję to nie ma w tym nic nagannego. Za dużo niewiedzy krąży w necie
1
@matirix20 Dla prawdziwego kibica Barcy nie ma w ogóle zgryzu
0
@masq Do usług
2
@MesQueUnClub96 Poziom zamożności Islandczyków jest raczej obiektem zazdrości
11
Kiedyś Ronaldo dostał Złotą Piłkę za baraże ze Szwecją. Z tego wnioskuję, że dzisiejsze mecze barażowe to są 4 najważniejsze mecze w sezonie w świecie piłki.
0
@increase Brawo, wnikliwość godna pochwały
1
@lucas/catalan Jeśli plujesz na Włochów, to żeby nie być hipokrytą pizzy nie weźmiesz do ust. Jeśli będziesz klął obcokrajowców i korzystał z ich dobrodziejstw, to znaczy, że nie kierujesz się żadnymi zasadami. Tylko chlapiesz ozorem bez sensu. Nie mówię, że Ty taki jesteś.
Wierzę, że jesteś prawdziwym Polakiem, tzn. nienawidzisz obcych i nic od nich nie bierzesz.
2
@lucas/catalan Ach Ty niezłomny obrońco patriotów. Teraz na niemieckim sprzęcie, a wcześniej protestowali przeciw imigrantom, do których masowo chodzili na kebaby.
Ty jesteś ale pocieszny. Taki śmiesznopatrotyczny
0
@Kurkmen Beznadziejna analogia, nie rozumiesz prostych wpisów. Jeśli w Twojej firmie cała góra (na czele z papieżem firmy) prowadzi działalność przestępczą oraz wielu jej pracowników niższego szczebla, firmę zamyka się hukiem.
2
@lucas/catalan Oczywiście, że nie. Ale Ty akurat nie specjalnie rozumiesz sprawy ważkie społecznie, stąd nie odróżniasz wandalizmu dla wandalizmu od działań symbolicznych w obronie własnej.
12
Pytanie do osób lewoskrętnych i centropoglądowych (ci drudzy to ja): czy kogokolwiek zaskoczyły dzisiejsze zadymy? Dla nas oczywiste one były już przed marszem. Takie mamy środowiska patriotyczne. Nie naślesz Niemców, nie naślesz Rosjan, to się będą nawalać sami ze sobą, albo stworzą wiatraki jak Don Kichote i naparzanka gotowa.
2
@maatiixx Kościoły należą do organizacji, a to organizacja uderza w kobiety, więc po co iść po mieszkania wielu bogu ducha winnych księży lub celować na chybił trafił. Malowanie fasad jest niezłym sposobem niezgody, bo nie jest brutalna, ale jest wymowna i można farbę zmyć, nieprawdaż?
0
@socha A co normalni to nie jest czasem coroczna wymówka? Tak to wygląda
3
@AlexDark00 Pedofilia jest problemem systemowym sięgającym papieży, więc charakter tej organizacji zdradza cechy struktury mafijnej
10
A propos niszczenia elewacji kościelnych. Instytucja systemowo tuszująca pedofilię i jej przedstawiciele gwałcący nasze pociechy, współpracuje blisko z rządem po to by odhumanizować kobiety, którym odbiera się prawo do decydowania o własnym ciele.
A niektórzy są zdziwieni, że kobiety uderzają w swoich oprawców (i oprawców naszych dzieci) poprzez "brutalne" malowanie sprayem elewacji kościelnych. Czy wy się pozamienialiście głowami z hipopotamem. Odbieranie kobietom praw można postawić na szali z bazgrołami na elewacji.
To jest chyba szczyt osiągnięć polskiego społeczeństwa obywatelskiego. Po tym co wychodzi z zakamarków kościelnych od kilku lat, można uznać za żywą kompromitację tych, którzy swoim uczestnictwem w nabożeństwach dają Kościołowi instytucjonalnemu niezasłużoną wiarygodność.
Dla mnie napisy na elewacjach kościelnych to oznaka wielkiej cierpliwości społeczeństwa, które po skali bandytyzmu jakiego dopuszcza się Kościół, zachowuje chyba przesadny spokój. Pamiętajmy, że kościół to organizacja z zewnątrz, dbająca o swoje interesy, a nie interesy Polaków.
18
A czemu dzisiaj są zadymy? Nie ma kontrmanifestacji, nikt narodowcom nie każe rodzić obumarłych lub na wpół umarłych płodów, nikt ich nie prowokuje. Dziś powód marszu jest w 100% pozytywny, więc o co chodzi? Może zobaczyli odbicie w kałuży?
2
@karlu105 Świecę zapachową
1
@NGTRX Nie kłam, to z powodu chorób współistniejących. COVID nie istnieje w Konfederacji.
0
@Chaoss Jeszcze nie ma 14, z lokomotywy piszesz? Jestem zestresowany jako potencjalny klient kolei : )
0
Coraz więcej artykułów sugeruje, że CR7 mógłby zmienić klub za jakiś czas. I gdzie Ronaldo mógłby powędrować gdyby te informacje miały w sobie ziarnko prawdy?
Pewnie chciałby zebrać się jeszcze raz do lotu po LM, więc praktycznie zostaje PSG.
Liga o niższym poziomie, kolejne mistrzostwo do kolekcji zagwarantowane i podobnie jak w Serie A może w trybie dość wypoczynkowym dotrzeć do wiosennych meczów LM.
Bayern odpada z wiadomych względów. Z kolei nie wiem czy Premier League i Primera Division to nie są zbyt intensywne ligi dla CR7. Pamiętam, że przez 2 ostatnie sezony w Realu , Cristiano notował fatalne występy na jesień w La Lidze i nie był w stanie grać na równym poziomie przez cały sezon. A teraz jest 3 lata starszy.
Osobiście mimo wszystko chciałbym zobaczyć Cristiano w Realu.
0
@joloskyy No i jak tu nie kochać PiSu. Jeden telefon Sasina i załatwione
2
Wkradł się błąd w tłumaczeniu. Pod kapitanem rekordem jest zdanie "Brakuje mu tylko ośmiu meczów, żeby dogodzić Egipcjanina Hassana"
Są dwa wyjścia z tej sytuacji, albo:
"Brakuje mu tylko ośmiu meczów, żeby dogonić Egipcjanina Hassana"
albo
"Brakuje mu tylko ośmiu meczów, żeby dogodzić Egipcjaninowi Hassanowi"
Mi się bardziej podoba 2 możliwość
10
Bardzo dobrze, że sprawy etyczne i moralne wypłynęły na powierzchnię. Teraz czarno na białym widzimy, którzy koledzy szermują pompatycznymi i wzniosłymi hasłami na co dzień, a wiją się jak węgorze, żeby nie nazwać rzeczy takimi jakimi są ujmując się za pedofilska mafią. Trzeba skorzystać z pewnych możliwości jakie daje strona, niestety, bo obrzydzenie wykręca twarz.