0

@Hawajczyk Winą Barcelony jest przegrana, ale nie jej rozmiar. A to było kluczowe w dwumeczu

1

Ależ by dzisiaj Mariusz Stępiński z Korony Kielce siedział w miejsce Ferrana. Myślę, że byłby awans.

1

@Aequlibre Myślę, że zyskaliśmy trochę siły mentalnej na kolejne tygodnie

4

Dawno nie byłem tak dumny po odpadnięciu Barcelony

7

Faktycznie to by nic nie zmieniło...

2

Tak grając możemy wygrać wszystko inne

4

Brawo dla chłopaków!!! Jestem z nich dumny.

3

No i chuj, no i cześć

0

Mam dysonans. Dziś niby na 100% odpadamy, a tu jest ogień na stadionie

0

Jak ja się cieszę, że nie mam żadnych złudzeń przed tym meczem. ŻADNYCH!

5

Wyobrażacie sobie, że w erze przed VAR tu byłby odgwizdany spalony?

0

I tak masz to zawsze kończąc młody

1

Wisi na włosku? Co ten Orłowski pierdoli?

3

Raphinia totalnie bez formy dzisiaj

1

Było spokojnie i się zaczyna taniec pingwina

3

Warto wspomnieć dobry mecz Bernala

0

O Ferran jest na boisku

2

Męczennik Winicjusz by się tam wywalił i starał wyżebrać karnego

0

Całkiem ładny gol Yamala. Całkiem ładny

1

Dobrze, że głupiej żółtek kartki nie dostal za to kopnięcie chorągwieki.

2

Klimat tego meczu kojarzy mi się z przedostatnim meczem sezonu, gdzie obie drużyny już o nic nie grają, a nie jest to ostatni mecz, więc nawet nie zależy im, żeby zostawić kibicom dobre wrażenie na koniec.

1

Widzew to zaraz na serio poleci

5

To ja włączyłem. Przepraszam

0

2

De Jong po podaniu Cancelo. Dziwne rzeczy się dzieją w tym meczu

3

Legia nie spadnie z ligi, Real zdobędzie mistrzostwo. Tak zostało rozdane w pokerze. Piłkarskim pokerze.

0

To było wiadomo, to było jasne

0

Podsumowanie występu Yamala

0

Blade nie jest za dobry

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?