Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hawajczyk Winą Barcelony jest przegrana, ale nie jej rozmiar. A to było kluczowe w dwumeczu
1
Ależ by dzisiaj Mariusz Stępiński z Korony Kielce siedział w miejsce Ferrana. Myślę, że byłby awans.
1
@Aequlibre Myślę, że zyskaliśmy trochę siły mentalnej na kolejne tygodnie
4
Dawno nie byłem tak dumny po odpadnięciu Barcelony
7
Faktycznie to by nic nie zmieniło...
2
Tak grając możemy wygrać wszystko inne
4
Brawo dla chłopaków!!! Jestem z nich dumny.
3
No i chuj, no i cześć
0
Mam dysonans. Dziś niby na 100% odpadamy, a tu jest ogień na stadionie
0
Jak ja się cieszę, że nie mam żadnych złudzeń przed tym meczem. ŻADNYCH!
5
Wyobrażacie sobie, że w erze przed VAR tu byłby odgwizdany spalony?
0
I tak masz to zawsze kończąc młody
1
Wisi na włosku? Co ten Orłowski pierdoli?
3
Raphinia totalnie bez formy dzisiaj
1
Było spokojnie i się zaczyna taniec pingwina
3
Warto wspomnieć dobry mecz Bernala
0
O Ferran jest na boisku
2
Męczennik Winicjusz by się tam wywalił i starał wyżebrać karnego
0
Całkiem ładny gol Yamala. Całkiem ładny
1
Dobrze, że głupiej żółtek kartki nie dostal za to kopnięcie chorągwieki.
2
Klimat tego meczu kojarzy mi się z przedostatnim meczem sezonu, gdzie obie drużyny już o nic nie grają, a nie jest to ostatni mecz, więc nawet nie zależy im, żeby zostawić kibicom dobre wrażenie na koniec.
1
Widzew to zaraz na serio poleci
5
To ja włączyłem. Przepraszam
0
@Luciano99
2
De Jong po podaniu Cancelo. Dziwne rzeczy się dzieją w tym meczu
3
Legia nie spadnie z ligi, Real zdobędzie mistrzostwo. Tak zostało rozdane w pokerze. Piłkarskim pokerze.
0
To było wiadomo, to było jasne
0
Podsumowanie występu Yamala
0
Blade nie jest za dobry
2