0

@MateuszDoniec jeśli ludzi to jara to trudno. Podzial na 2 plemiona a reszta się nie liczy. Np. AM będzie smutno że zostali pominięci . Przypomina to pewną sytuację w Polsce

5

Też dałbym Pedriemu. W mojej ocenie ten zawodnik zasłużył najbardziej . Niestety pewnie nie dostanie bo kaktusy z dziwnych części świata ogarniają tylko bramki

3

Hmmm a to strona Barcy czy Realu ? Zdrowia życzę Jude ale nie spiesz się z powrotem , dobrze się wylecz .

0

Proponuję rzucić monetą który ma odejść . Nikt nie chce odchodzić z tego klubu…. Uważam że to absolutnie niesamowite ! Należy dawać kontrakty tylko na rok ????????????????

0

@kejdzi masz rację . Też nie wiemy jaki jest plan Barcy . No i też czy chłopak wie na co się pisze jako zmiennik Yamala …. Czyli co Perisic??? Yamal musi mieć zmiennika

0

@kejdzi ok ale dlaczego ?

0

Nie wierzę we wszystko co piszą… sezon ogórkowy , siedzi sobie gość i wymyśla teksty żebyśmy się jarali a jemu coś kapało do kieszeni. I proszę zakończyć te ratalne transfery , co to wyprzedaż w Agacie ???? Potem przychodzi nowy zarząd a tu kredyty na setki milionów

1

@slayer wziąłbyś go na wysokim kontrakcie ? Jedyna opcja to powiedzieć Ansu , sorry nie zagrasz , chcesz grać w Monaco zgódź się na obniżkę pensji . Co też pewnie nie jest proste w Spain i trzeba zmieniać kontrakt

0

na dzień dzisiejszy obaj . Tam w rezerwach jest chyba jakiś stoper z przyszłością , może nowy Cubarsi ? Tah byłby super ale wiadomo

1

Fajnie . Bardzo fajnie. Aż chce się jechać na mecz

0

W zasadzie jasno mówi że Andreas powinien odejść …. Kto go kupi ? Świetny piłkarz albo bardzo podatny na kontuzje . Może arabskie klimaty mu pomogą . A jeśli nie będzie kupca to co ? Ronald niby nie chce , czy ktoś mu zaoferuje gwiazdorski kontrakt po tym sezonie ? Szczerze wątpię

0

W ten sposób Bayern pokazał na rynku że jest cienki . Głupia strategia Bayernu - jeśli oczywiście jest to prawdą. Wychodzi na to że nikt dobry nie chce tam przyjść . Ale można to zmienić - oddam Ronalda w dobre ręce za 60 milionów ojro

3

W zasadzie to oczywiste . Słuszne , mądre i zasadne

3

Na tej samej zasadzie ja mówiłem kolegom że MATS to idealny bramkarz dla najlepszego klubu gdy grał jeszcze w Niemczech . Bo tak mówiłem . Widocznie musiało dotrzec to do Barcelony, nie wiem jak ale kilka miesięcy po moich komentarzach MATS został kupiony do Hiszpanii … weź się Ragnick nie ośmieszaj , przecież wiadomo , że głównym konsultantem w tej sprawie był Lewandowski

0

@bryzabity pociesz

0

@Rarenzio Deco mógł być to Lewy tym bardziej . A lewe dyplomy ? No cóż , dopóki go nie skażą sprawy nie ma. Gorzej dla niego jak wyjdzie smród przy sprawie z Kucharskim .

2

A tu już pierwszy smród z Yamalem bo jakaś porno gwiazdeczka opublikowała korespondencję z nim. Z przykrością stwierdzam, że zaczyna się to czego się obawiałem czyli sodoweczka uderza do głowy . Może w klubie go ustawią do pionu ale zaczynam wątpić w wielką karierę . I piszę to z ogromną przykrością

9

@krol211 co trzeba mieć w głowie żeby popełnić taki wpis ….

0

A tak sobie myślę, że być może Lewy zostanie w Barcie na zawsze. Będzie grał do 40 roku życia ( Ronaldo może to Lewy też ) a potem zostanie Ambasadorem Barcelony. Do Polski nie wróci , do Arabów raczej nie pójdzie , są jeszcze USA ale tam teraz może być różnie . Hiszpania jest spokojna , ma swój styl, świetne miejsce do życia jak się ma pieniądze. Lewy zapowiedział że trenerem nie będzie ale w strukturach klubowych może się odnaleźć . A przez najbliższe lata będzie wchodził z ławki na 30 minut. Kto by nie chciał mieć takiego rezerwowego ? ( vide Modric ). Oczywiście za znacznie mniejsze pieniądze. A polscy hejterzy będą masowo popełniać seppuku. Przypomnę że facet został królem strzelców w 3 ligach i zdobył kilkanaście Mistrzostw Kraju . Też w 3 ligach

0

@kejdzi myślę że przedłuży nawet na kilka lat . Flick do 2027 , Lewy pewnie też

0

@Rifek plus także to że wielu Polaków przenosi się do Hiszpanii. Rzekłbym masowo . Nawet w małych wsiach widać auta na polskich blachach , słychać polski język . Barca zyskuje nowe, nieznane wcześniej źródło kibiców.

0

@AlexDark00 100-150 milionów . Nie , dla Barcy to nie jest proste . Za rok może …

1

@BISHBASHBOSH też tak uważam . Ale poniżej Kibic Barcy najchętniej nadziałby go na pal jakby nie rozumiejąc, że ktoś kontrakt dla Lewego zaakceptował . I szczerze pisząc Barca na tym dobrze zyskała . 2 MP zdobyte czy się to komuś podoba czy nie. Gdyby nie on Wojtek też pewnie by nie przyszedł

3

Raczej wątpię . Albo dalej w Barcie jako rezerwa za cienkie pieniądze albo USA albo nic . Przeciez po to remontuje nowy dom żeby żyć dalej koło Barcelony .

0

@th@les a wczoraj ktoś mnie uświadamiał że można , że nawet Real lkuouje na raty . Ale jeśli Barca pisze że chciałaby rozłożyć na raty to chyba można ? albo ci z Barvy się nie znają ? Albo wszyscy piszą bzdury , a tylko kilka osób wie jak jest naprawdę

2

Żartowniś z tym ostatnim tekstem . A poza tym pełen profesjonalizm . Genialny trener . Pozwolę rzucić reklamowym sloganem : niemiecka precyzja - hiszpański temperament

10

Sprzedać Ronalda
Wtedy będzie kasa
Żeby zatrzymać
Duńskiego Andreasa

1

A ktoś pisał wczoraj że wszyscy kupują na raty . Może o tak tylko Bilbao nie sprzedaje na raty Barcelonie . Dokładnie tego się spodziewałem . Ps Bilbao powinno docenić że Nico tam pograł ostatni rok . Zachował się fair wobec swojego klubu a oni zasadzili mu kopa

2

@Hubert194 może tak być . I znów wyjdzie że Barca robi z gęby cholewę . Zobaczymy

4

Fajnie. Gratulacje dla obu stron. Kiedy Wojtek podpisze Kontrakt ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?