Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
2 grube błędy w rozumowaniu : dopuszczanie myśli że Barca dałaby się wystawić do wiatru po raz 3 jest chore . Po drugie Nico przejdzie do Bayernu lub innego dobrego klubu wkrótce , tylko Bilbao zarobi znacznie więcej . A Barca została absolutnie skompromitowana . I dodatkowo uciekł darmowy Perisic . Na miejscu Flicka by mnie szlag trafił .
0
@Emerald nie ciężko bo siadali drugi raz . Więc trzeba było nikomu nic nie mówić i dogadać wszystko . A Deco i Laporta rzucali teksty jakby mieli Nico w kieszeni . Obydwoje powinni się podać do dymisji . Od razu!
0
@Sebolinho tok rozumowania jest prosty : rok temu Nico zrobił z Laporty balona i teraz zrobił jeszcze większego . To jest negocjacyjny dramat . Od wielu lat zawieram umowy i jakby ktoś mnie tak skompromitował to odciąży podałbym się do dymisji . Wolałbym w pysk od żula dostać niż ścierpieć taką negocjacyjną kompromitację
2
Kompromitacja Barcy. Nico dał 2 razy całemu klubowi mokrą szmatą w pysk . Deco powinien wylecieć w podskokach . Nieudacznik pierd……
1
@bulo jak dziewczyna mówi że bardzo chce a potem nagle odchodzi do innego bez słowa to należy się jej…… każdy niech sobie sam uzupełni
0
@Sebolinho przecież pójdzie dalej tylko za 100 baniek a nie 58 . Bilbao będzie zarobione , Nico też a Barca ośmieszona po całej lini
0
@KibicBarcy84 w pełni się zgadzam. Nico pójdzie dalej ale za 100 baniek a Barca została ośmieszona
0
@Wiktoria13 zagrał Barcina nosie. Kibice w Bilbao będą go uwielbiać
1
Kalafiory z Barcy dały się ograć jak dzieci . Szkoda słów na taką amatorszczyznę . 2 razy Nico brudną, mokrą szmatą przywalił wszystkim w twarz . Raz mogę jeszcze zrozumieć , 2 razy to kompletna kompromitacja
0
@PeterK co ma prasa do nieudolnych negocjacji . I ten tekst Laporty : zajmijcie się swoimi sprawami. No to się zajęli . Rozegrali to dobrze , Nico wyszedł na leszcza ale hajs się zgadza
0
@markus1992 kompromitacja bo Barca została przekręcona po raz kolejny przez tego samego piłkarza . Wstyd jak cholera
0
@stysiu1995 oczywiście . A wszystkie opowieści Nico i innych są tyle warte co papier toaletowy . Zrobili z Barcy pośmiewisko . Kibice RM i AB kulają się ze śmiechu
0
@PietrasCoelho ponieważ nie wyszedł po raz drugi …. Barca została zrobiona na perłowo , użyta do podbicia warunków . Absolutna kompromitacja Deco. A jak ktoś tego nie rozumie to musi się udać do psychiatry
5
Boże co za kompromitacja Barcelony ! Jezus Maria co za wstyd ! Absolutne dno dna …. Nico też się totalnie skompromitował …. Trzeba przyznać że zrobili fanom Barcy dzień.
0
W sumie to śmieszne biorąc pod uwagę że Barca zapłaciła 3 lata temu za niego coś koło 50 milionów . Ale Torres nie może odejść bo Barca zostałaby z jednym napastnikiem
1
I po tym zdaniu o najlepszym sędziowaniu na świecie już wiem że to osoba chora psychicznie …
0
@alone49 dlatego że jeśli wierzyć mediom Bayern jest jakby na kolanach i robi łaskę. Więcej dam kasy , wybierz nas błagamy … a jeśli przegra Barca bo nie może zarejestrować to nawet więcej niż żałosne
0
Ta drużyna która przegra ten wyścig okaże się mega żałosna . Mam nadzieję że będzie to Bayern
0
Najważniejsze że Barca jest ładna . Logo Spotify przesadnie dominuje.
0
@FiscaelBarca oto pytanie bardzo ważne jest
0
@FiscaelBarca a Sith nigdy nie jest jeden. Z reguły jest mistrz i uczeń
0
Mistrz świata we wkurzaniu kibiców Barcy … on perwersyjnie to lubi . Chyba że jest idioltą
0
@Rarenzio każdy ma prawo do własnej oceny . Ty piszesz o charakterze genetycznym a ja piszę o genie w przenośni . I wielu Polaków przyzna, że prawdą jest, że Polacy się nie wspierają tak jak inne narody ( zwłaszcza Żydzi ). Jest w Polakach taka natura, że bardzo chętnie podłożą drugiemu świnie. Że Piłsudskiego cytować nie będę…
3
Jakoś przykro czyta się wpisy ze Szczęsny to słaby bramkarz a Lewandowski słaby napastnik . I piszą to Polacy. Musi być jakiś psychologiczny czynnik, który ich popycha do takich wpisów . To nie jest kwestia realnej oceny piłkarza , może to ten specjalny gen , który powoduje, że nikt tak nie dokopie Polakowi jak drugi Polak. Dla mnie smutne …
0
@kaczy1989 trzymam cię za słowo
0
@lysy1015 no to jak nie będzie pracować to kasy nie dostanie . Nawet Barca nie jest tak głupia by kogoś zwolnić ze świadczenia pracy i wypłacić 3 letnie zarobki . Ze mną sprawa byłaby prosta , płacimy bo mamy kontrakt ale nie grasz MATS. Jesteś czwartym bramkarzem . Decyzja należy do ciebie czy opuszczasz klub czy chcesz brać kasę i nie grać
0
@Bogan klub to także trener . Jeden z najlepszych na świecie . I Flick może mu coś powiedzieć . Deco zasugerować . Lewy pokazać drogę - Lewy to świetny przykład , ma talent ale nie gigantyczny. Doszedł do miejsca w Barcie dzięki tytanucznemu treningowi , dobremu prowadzeniu, poukładanemu życiu . Lewy to świetny przykład jak trzeba pracować
0
@Rupert_Haubica dokładnie
0
@bryzabity ok a kto to jest hejter ? Ten kto się martwi o jego karierę ? Jak na razue to widzę to jako karierę ala Ney ale nie ala Messi
7
@Mavcin1980 też tak uważam . Wakacje z Neyem , kontakty ze starszą kobietą, a on jeszcze nieletni ….. jak mu klub nie pomoże to czarno to widzę