Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Czyli jest na najlepszej drodze do zepsucia sobie potencjalnie wielkiej kariery…. Oby nie brał przykładu z Neya a bardziej z Messiego czy Lewego .
0
Quiz : jakiego potwora z Barcy zrobił Hansi Flick ? Macie jakieś typy ? Mi najbardziej pasuje mądra i zawsze wygrywająca Godzilla ze starych japońskich filmów …. Ta stara Godzilla była taka jak Barca teraz
0
Dużo zdrowia życzę choć nie do końca rozumiem dlaczego to info się tu pojawia . Ludzie wyłączcie te reklamę polnego kwiatu bo zaraz na głowę dostanę . To jest gorsze niż wygrana Realu
2
Wyjątkowy nygus . Jeden z najbardziej leniwych piłkarzy w historii. Ale ktoś dał mu ten kontrakt i teraz nikt go na tej pensji nie weźmie . Chce się budować to proszę bardzo w Monaco za 6 milionów . Opcja wykupu 50 milionów . A jak nie to wiadomo, brak gry i koniec kariery
1
@comtedurgell może się kiedyś dowiemy czy trening w Bahrajnie jest wart więcej niż sparing w Maroko. Ja bym wolał sparing
0
@Faro ok, przepraszam, nie czytam oficjalnych komunikatów Realu Madryt. Ale angielski klub musiał się na to zgodzić . A Bilbao się nie zgadza . I się nie dziwię , bo zawodnik wart znacznie więcej niż klauzula
0
Wszystko kwestią ceny , jeśli Inzagiemu płacą 30 milionów a niemłodemu Ronaldo 200 to ile powinni zapłacić za trening pokazowy Barcy ? Macie jakieś typy ? Milion? 5 milionów ? 20 milionów ? 50 ? Za ile warto się poświęcić z lądowaniem ? Tak naprawdę zejdzie cały dzień , bo trzeba wylądować , transfer, odpoczynek , trening , hotel lub transfer , wylot ….
0
@Faro ok kogo Real kupił z klauzulą na raty ? Pisze o tym że nigdy nie należy o coś prosić jeśli z góry wiesz że tego nie dostaniesz jak w przypadku rat od Bilbao
0
Prawda tak że Ci najlepsi wchodzą do pierwszej drużyny …. Flick robi tam gruby przegląd, ilu młodych przewinęło się przez 1 drużynę w ciągu ostatniego roku. Więc jeśli ten delikwent został pominięty i to skrzydłowy których nie mamy to znak że Herr Flick niećwiczony w nim potencjału . Koleś o tym wie i odejdzie do Walencji czy gdzieś indziej . Może Raków czy Wieczysta
1
Nie wiadomo ile w tym prawdy …. Ktoś mu ten kontrakt absurdalny dał i to jego się powinno smagać teraz po tyłku . MATS raczej nie odejdzie ze względu na rodzinę , mnie ciekawi czy Barca dotrzyma słowa podpisując kontrakt z Wojtkiem czy raczej wystawi Wojtka do wiatru
2
Niezależnie ile w tym prawdy to Barcelona to nie jest klub który powinien prosić o rozkładanie na raty . Albo kogoś stać , przychodzi i wpłaca albo nie .
0
MATS nie odejdzie jesli jego dzieci zostaną z żoną w Barcelonie . Czy w takiej sytuacji Barca potwierdzi umowę z Wojtkiem ? Wkrótce okaże się ile jest warte słowo Barcelony
0
Garcia , Nico, ??? Perisic chyba nie jesli Nico bedzie . Grimaldo chyba nie jeśli Martin zostaje . Tak czy siak bedzie to wyjątkowa ekipa . Barca, Real, PsG i potem długo długo nic
0
@ZuczekFCB1899 jej wolałbym nic nie pokazywać …. Absolutnie nic
0
Produkt ? O człowieku ? Ja pierd…….
0
Fajnie że przychodzi do Barcy a z drugiej strony wiem co czułem jak piłkarz z mojego miasta poszedł do najbardziej znienawidzonego klubu. Delikatnie mówiąc nie byłem uradowany .
0
MATS do Flicka : wiesz , że to ja jestem kapitanem , legendą , jedynką a poza tym nikt tak świetnie nie donosi jak ja . To niemożliwe że wyrzucisz mnie z pozycji numer jeden ….
Flick do Matsa: : Sostén mi cerveza
a tak na poważnie to jak ma dzieci w szkole i się rozwodzi to na bank nie odejdzie. Ktoś zrobił złe założenia
0
@CarlesLegend5 w miejsce Olmo. Lub Lewego
1
@MaFCB szacun za wykonaną analizę , myślę tak samo. Będzie dużo śmiechu , zabawy , radości, smutku i płaczu na koniec . Płacz ze szczęścia lub żalu żeby nie spoilerowac zakończenia
1
@PerroHerro potwierdzam. Przede wszystkim kibiców bez pojęcia i planu. Bo plan taki że za rok nowy napastnik
4
@CarlesLegend5 wielu fanów Barcy uważa transfer LS za kluczowy ja także . Rapha nie jest LS. Brak dryblingu na LS był nadto widoczny i to olbrzymi brak taktyczny. Dlatego Rapha będzie 10 może czasem 9 a jak trzeba to LS i PS . Teraz sobie wyobraź Nico, Lewy, Yamal a za ich plecami Rapha. Siła ognia jak na nowym amerykańskim lotniskowcu
0
@Riguelme tak to prawda ale z drugiej strony wreszcie Flick będzie miał pole manewru. Każda pozycja musi być podwójnie obsadzona . I rotacja , rotacja i jeszcze raz rotacja . Dla mnie problem taki że najmniej obsadzona jest pozycja Yamala . Nie ma nominalnego zmiennika. Od biedy Rapha który coś czuje będzie hiper rzucanym na różne pozycje
0
@Pustelnik a fikołków mnóstwo , co więcej za niektóre trzeba zapłacić 15 milionów kary do UEFA . W sumie to my kibice nic nie wiemy , być może wiedzą księgowi Barcy ale to też nie jest pewne
0
Wszystko wskazuje na to że nową , wyczekiwaną 9 tką będzie Rapha… zobaczymy . Każdy widzi że u Lewego zdrowie już nie te . Jak transfer Nico dojdzie do skutku będzie wesoło w ataku . Nico Lewy Yamal i za pleckami Rapha lub Rapha z przodu a za jego plecami Olmo. Ale będzie ogień
4
@blackhorse nie zgadzam się . Na koniec Yamal zamiast szanować piłkę co pokazywał mu Lewy chciał koniecznie strzelić bramkę . Stracił piłkę i wiadomo co było . Koniecznie chcial strzelić . I tak marzenia o LM poszły się ……
1
@Faro w Polsce to wszystkim podsłuchy w głowie. Nawet Lewy nagrywa rozmowy . Ale na poważnie to widać relacje w mediach społecznościowych . Nie trzeba podsłuchiwać , wystarczy spojrzeć
6
Lato piłkarz świetny ale człowiek żenujący . Gdy był prezesem było wszystko: kolesiostwo, nepotyzm, pijaństwo, łapówy … i on śmie kogokolwiek pouczać ???? Stary wredny beton PZPN . Lewego bronić nie zamierzam , ale tylko on i Probierz wie jak naprawdę było .
0
@daniel32778 a Ty co byś wybrał ? Ja bym brał 60 milionów euro
1
Też mi się wydaje że nie odejdzie . Ma 3 lata dobrze płatnego kontraktu . Casus Lengketa, Fatiego i innych pokazał że lepiej nie odchodzić tylko tkwić na dobrze płatnym kontrakcie . Kto mu da teraz takie pieniądze jak ma w Barcie ??? Także szykuje się gruby kwas i zobaczymy co z Wojtkiem
0
@PatrykBarca może Totki były słabe . Jak Flick w niego wierzy to jestem za . W zespole Chorwacji ostatnio grał dobrze