Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca może Totki były słabe . Jak Flick w niego wierzy to jestem za . W zespole Chorwacji ostatnio grał dobrze
1
Peridica brać nie gadać . Weteran za niską pensję - brzmi wyśmienicie . Samymi nastolatkami LM się nie wygra
3
@Rifek zgadzam się ze wszystkim niemniej Polak i Niemiec zawsze z dużej
1
@LinekMichal MATS ponoc 20 milionów brutto
0
Co za historia! Byłyby skrzydła na miarę polskiej husarii a Flick niczym Sobieski poprowadzi Barce do victorii .
0
@kejdzi a zgodziłbyś się na to na miejscu Lewego ? Jakby do tych dwudziestu kilku dorzucili 10 czy 15 to Lewy pewnie by się zgodził
0
Można i tak . Honorowe to nie jest ale też i nauczka by szczegółowo pilnować wszystkich tematów . Bo podobnie jak w Polsce sędzia Garcia powie że jest ok a sędzia Fernandez że nie jest .
0
Nie wiem kto da Matsowi 20 milionów pensji. Tylko Arabowie . MATS jest niesprzedawalny . Wojtek w Juve miał 7 a i tak się go pozbyli bo za drogi
0
@KibicBarcy84 pamietam jak sam wywalczył awans w meczu z Danią strzelając 3 bramki
2
Za darmo to dobra cena . Brać bo żadnych innych wzmocnień nie będzie
0
@KibicBarcy84 w zasadzie przykro czytać twoje wpisy .Z nim nic nie osiągnęliśmy ? Ale kto ? Barca ma 2 tytuły w 3 lata , jakoś ostatnie lata nie było tak kolorowo w Barcie jak dobrze pamiętam . W reprezentacji ? A ty sobie wogole zdajesz sprawę ze Polska przez 20 lat nie grała ani w MŚ ani ME . Z Lewym w 2016 fajnie graliśmy , odpadliśmy z mistrzem Europy . A czego oczekujesz ? Że Lewy sam wygra MŚ ? To dlaczego Norwegowie z Halandem nie są tacy świetni . Przez następne 50 lat nie będziemy mieli takiego napastnika . I choć mogę różnie oceniać Lewego jako człowieka to piłkarzem jak na Polskę jest wybitnym. Howgh!
2
Słyszałem to na żywo . Z jednej strony trochę racji ale z drugiej Lewy zagrał w 4 poważnych klubach . W 3 kibice byli niezadowoleni ze odchodzi a w 4 są niezadowoleni ze jeszcze nie odszedł . Jak więc miałby być legendą ? Jak Messi który kilkanaście lat grał w jednym klubie
0
W sumie dobrze bo ogon nie może machać psem. A co z Wojtkiem wiadomo czy nie wiadomo ? Bo się lekki burdel zaczyna robić . Prawie jak w PZPN
1
@Carlosss to prawda. Zgadzam się z Tobą w 100%
0
@bulo dobre. Zwykła koka nie wystarczy , gruby fentanyl musiałby iść albo jakiś miks
12
Brzeczek Magiera to są grube nazwiska … równie dobrze ja mogę być trenerem . Efektów nie będzie a wezmę połowę tego co oni . W zasadzie z Polaków to tylko Jan Urban lub Maciej Skorża. Ten drugi zajęty więc będzie Jan Osasuna Urban
2
@Marusek dokładnie jak piszesz. Dzban do kwadratu
1
@Majkosz to Lewy grał w Finlandii ??? Kurka nie widziałem
3
Razem z Kuleszą rozegrali to tak że by wyszło że Probierz honorowy . A jeszcze wczoraj zarzekał się że nie ma zamiaru dymisji ps w sumie to to samo co z opaską kapitańska - Lewy chciał sam zrezygnować honorowo , Probierz się nie zgodził . A tu Kulesza, stary wiarus zgodził się . I teraz wyjdzie że Probierz to wporzo gość ! Wszystko dla dobra drużyny !
3
@Piotr,1985 Nico chce 20 milionów pensji . To bardzo dużo i rozwaliłoby siatkę płac w Barcelonie. Rapha ma chyba koło 13 milionów . Od razu byłyby kwasy . Jego żądania są absurdalne , nich się Bayern z tym męczy
5
Tak na oko , przychodzi Garcia bez pewnej rejestracji i darmowy Perisic. I to będzie koniec transferów bo trzeba uporządkować sprawę Olmo i Pau. A wszyscy myśleli że popisanie Nike będzie czarodziejskim eliksirem na poraniony budżet Barcy …
0
@KibicBarcy84 no i efekty są takie jakie są ! W 11 nie daliśmy rady Finlandii …. Howgh
0
@addept niżej niż Probierz spaść się nie da
0
@addept on napisał kilka klas wyżej . I to prawda , bo nasz przeciętny Kopacz jest 8 klas wyżej od Probierza, który przebił dno . Facet który nawet nie zdobył MP. Jezu co za dno
1
@KibicBarcy84 teoretycznie masz rację . Ale praktycznie to Lewy ma rację ! On grał z najlepszymi trenerami świata i jakieś pijecie o trenerach ma. A dostaje Brzeczka , Michniewicza, Probierza ….. same tuzy polskiej myśli trenerskiej . Probierz nawet nie zdobył mistrzostwa . Ani razu
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 do spraw relacji z zawodnikami ….. MATS , Ansu odejdą z ulgą
0
Czyli rezerwa dla skrzydeł lub słynne LS za darmo. Może to nie Nico ale lepszy rydz niż nic
29
Zawsze mówiłem że Finlandia dobrze kopie …. Zwłaszcza pod wieczór
22
@kibic1899 Probierz to ty ? A tobie się strony czasem nie pomyliły ? Bo to forum Barcy
11
Tak bardzo nie lubię Probierza, że się nie smucę . Może go wywalą ??? Ktoś jeszcze ma taki stan ducha jak ja?