Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro takie samo gówno grali za Xaviego tylko z przodu mniej strzelali xD
0
ale pile dostal Lewus, wykonczenie TOP
0
brawo Kounde topeczka
2
wjebac im druga to sie otworza bo tak dalej maja 5 z tylu w obronie
0
@Nazio_87 Ferran od hat tricka gra piach
0
@heniusss no czyli tanie wino, w hiszpani piją głównie tempranillo
0
@tomcias10 pierwsze co potrzebuje to trenera od serwisu. Sporo tenisistek z tego korzysta i widać rezultaty
6
@urbipl przecież on tam rum ma XD i w hiszpani jest dość popularne mieszanie tańszego wina ze spritem czy innemu cytrusowym napojami wtedy masz tinto de verano albo z colą i masz kalimoczo. W upały to wchodzi jak złoto
0
Yamal został zawodnikiem miesiąca. Ciekawe jaki PS+ dostanie na karcie
0
@Kgorecki2500 po prostu wyszedł tak fatalny sezon który ma sporo luk, że ludzie myślą że to celowo i czekają na ukryty odcinek xD
0
Xavi na kierownice?
1
@bartulek98 jeszcze większa lipa to będzie jak Cubarsi albo Martin złapią uraz xD
0
@AmigoBlancos podaj bety bo coś ci za dobrze idzie ostatnio to bym też puścił
0
no yamal tak spod kolana to nie potrafi uderzyć, coś co messi miał
2
czyli tak sie czuli kibice realu przez ostatnie 4 lata
0
@NeroTFP1 nie no gosciu przeciez to z Tello legit info skoro sam tak mowil
3
Jelena no no
0
mistrz świata z 98 roku xD no niezła wiedza widzę
chodzi o Ronaldo Nazario
2
@Kgorecki2500 no raczej typowe P&P
0
@MaziFCB dużo bo mniej ludzi będzie otwierać paczki tylko będą czekać na toty
0
@partymaker expert i potem i tak musiałem paskami zdrowia manewrować
0
Kurwa Krecidlo AI kogo interesują takie statystki
1
@Eklerek no ja chyba też bym wolał kogoś na śp
1
@Sinirsey mbappe na LM i Pina na N
2
@Eklerek u mnie Kompany wpadl
0
w końcu się doigrał Rudiger
0
ja pierdole co to za patalachy sa
7
puta Barca na Camp Nou xDDDDD
5
ale pizde grają xD chyba wróciła klasyczna Barcelona w LM
0
3 raz Real zamyka mi kupon, poprzednie razy to Elche i Girona xD oczywiście z Bilbao ich nie grałem