1

Macie cale zdjecie tej oprawy?

2

Ma ktos zdjecie z oprawy camp nou ?

0

Brawo kurwa aplauz Lucho

0

Suarezito taki napastnik ma byc

1

Xavi za Inieste bo ten drugi duzo piłek topi

0

Przydałby sie jakis Xavi albo Busi zeby uspokoić gre bo brak koncentracji widac

0

Enrique ma łatwiej bo powiem im że nic nie grajà,ochrzani ich i może nasie wyjdą bardziej skoncetrowani a Carlo może ich tylko pochwalić xD zobaczymy co wyjdzie

1

Mogliśmy jak Atletico szybko 2 bramki i kontrolujemy mecz a zwalilśmy jak na jesień ,Messi nie strzelił na 2-0 i zaraz CR11 z karnego pieprznął.Mam nadzieję że nie będzie powtórki z drugiej połowy

1

Jak w tamtym meczu kurwa no

0

Rudy bramekczka kurde jeee

0

Jak ta malpa kopie

2

Messi juz dziureczke zalozyl xd

0

Ramos dziurka juz xdd

0

Kurde balans ale mam srake

0

Bo mi Niemcy kupon zwala,Wolfsburg nie wszedl i jak mi Bayern zdupi to lipa

1

Nie lubie ich ale postawiłem hajs więc lepiej niech wygrają

1

Sevilla czy Żołta Łódź ?

0

dam jakiegoś tasiemca xdd

1

ej ludzie dacie jakąś rade ? chce dyszke postawić ale nwm na co by wygrać z 4 dyszki , dać na real bo niezły kurs czy na bramki ? jakieś rady ?

0

Taki dzien bramkarz to ma chyba tylko raz w karierze

0

Kur bawcie sie dalej

1

Bo Neuer to jest bysior a Mats chucherko

0

Oblezenie Zbaraza

0

Zeby na druga polowe nie wyszli tak jak w Manchazterze

2

Neymur musi bramke strzelic zeby luzu nabrac

1

Messi chce sie przed Pepem popisac

0

Messi boz co on robi

0

Mascherano nie za bardzo z Iniesta sie uzupelniaja ,tak jak z realem

0

Messi co swiruje

1

Jakby jutro na meczu Barcy byly karne to bym sie posral chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?