Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Niesamowite że można grać tak chujowo cały sezon i w kwietniu ciągle być w walce o 3 trofea. Praktycznie finał krajowego pucharu, półfinał LM (nie wierzę w Arsenal) i dość blisko lidera ligi
1
dlaczego ten Merino tam na 9 gra xD co ten Arsenal ma wgl za ekipke, na nic już nie liczę w ich meczu z białymi
0
wyjazdówki czarne meczowe (player edition) to kiedy ostatnio były na stronie? Bo tego nawet nie ma jako wykupiony, po prostu od jakiegoś czasu nie widzę. Czarne stadionowe to chociaż są (znaczy nie ma rozmiarów, ale widać na stronie)
1
@Eto'o9 R10 on często też chciał bronić mocne piłki jak Neuer czyli jedną ręką. Tylko mu często te strzały przełamywały rękę i wpadał taki farfocel
0
Muniak jest redaktorem na realmadrid czy to odklejeniec z Twittera?
0
El aviso de Limak al Barça sobre las obras del Camp Nou que hizo temblar a Laporta: aluminosis en primera y segunda grada. En total, se habló de hasta 127 patologías. "En 10 años hay que derribar"
Limak podobno mówił że albo robimy nowe podstawy pod camp nou albo się ten stadion zawali za 10 lat. XDDDDD co oni tam wyprawiają
1
@lucas/catalan https://perfumehub.pl/ polecam to do szukania tanich perfum, to porównywarka legitnych sklepów
0
@lucas/catalan no to jest red flagowy zapach xD głównie chodzi o to, że jest bardzo popularny. Prosty, ładny z potężna reklamą. Zawsze się takie coś trafi. Kiedyś było to klasyczny acqua di gio
0
@lucas/catalan no dałeś link do edt, a pisałeś o elixir
https://www.notino.pl/dior/sauvage-elixir-ekstrakt-perfum-dla-mezczyzn/p-16085999/
tutaj masz elixir
0
@lucas/catalan elixir młodego ruchacza? przecież to zapach dziada xD chyba chodzi o klasyczne EDT
0
daje trochę takim vibe joga bonito
3
@Misiek22 to jeszcze nie to ale ostatnie dwa mecze zdecydowanie lepsze. No i jednak lepiej też wygląda gdy gra trochę głębiej na 6.
1
@Zoker no niby tak tylko że przy okazji zmiany ceny bo kakao to i zmienili skład, przez co to już wgl nie smakuje xd
0
@cules100pro nie ma szans na Marca w tym sezonie. Jedyna opcja to wygrana liga przed czasem i jakiś mecz ligowy na koniec. LM bez szans
0
@gregory9609 bylo jako socio czy członek peni składać to byś dostał na gości. Tak o kupić z otwartej imo cieżko
5
@Chucky przy spoko ofercie w lecie niech pakuje mandżur, na niego się już nie nabiorę
0
@ObiwanKenobi on zawsze ma takie odpały. Siedzi to już 6 lat, a zero progresu jeśli chodzi o grę piłka. Dlatego w lecie bierzemy Taha i Araujo adios
2
@iamrobsongie teraz gra lepiej ale dalej uważam że przy dobrej ofercie w lecie to powinien odejść
4
i wywaliło canal online
1
Zaraz cofną bo ręka xd
3
Ten sędzia to ten najgorszy w lidze?
0
Fermin za gest po meczu pewnie 4 zawieszenia
1
Ale tam były ruchy w siedzibie rfef w wikend
0
Fermin mógłby z wolnego spróbować bo widać że ma ułożoną stopę
0
@Ballack10 pewnie tydzien-dwa przed dla sociosow i jak zostana to potem otworzą dla normalnych
0
@4Fabregas4 to samo mówił Xavi i De Zerbi
0
@NeroTFP1 i Vanessa Łęcką?
1
Komentarz usunięty
0
@Rifek papiery na średniaka ligi
0
Fermin dostanie ps+