2

@Bartas7VeB witam w drużynie

0

Sezon się rozpoczął w lutym?

0

O Dua Lipa była wczoraj na meczu

0

a Deco chciał Merino sprowadzić.

2

oby na SB nie wyszli z myślą o bronieniu wyniku i będzie dobrze

2

Camavinga co frajer xD

1

Lepiej na Bayern trafić niż ten pieprzony Inter

2

dalej z nimi jechać, nie ma co odpuszczać

0

kurwa kurwaaa co tam się dzieje

0

co to jest kurwa xDDDDD

0

zagranie skorpionem xDDDDDD

0

ale ładna bramka

0

skąd oni tego komentatora wytrzasneli

4

Kurtula juz zaczyna

0

na mikrofonie dzisiaj chyba muniak i gała

0

ten komentator to go z notatnika wytrzasnęli?

1

Camavinga dzisija mecz imieniem Casemiro

4

dobra ten Arsenal wygląda na drużyne co sobie pogra do 70, a potem dostanie dwa gongi

1

Rudiger i Alaba to bez kolan grają?

1

Arsenal juz zaczyna xD

1

@Kondziubarca problem z Ferminem jest taki że on zdecydowanie lepiej wygląda z ławki niż jako titular. Może potrzebuje kilka meczów w wyjściowym by się rozegrać. Sam nwm na kogo bym postawił bo imho Fermin z ławki daje więcej niż Gavi ogólnie, ale Fermin jako titular to jest ciało obce XD

0

@Antimadridista~ jedyna szansa to PSG. Arsenal z Kiwiorem na obronie to się może modlić o najmniejszy wymiar kary

0

@misterio a co napisałem? XD przecież musiał by pokazać że nie ujowy

0

@misterio nie wprost to by musiał pokazac że nie jest ujowy

0

@BorzyKrzys jego filmy wyglądają jak z generatora filmów Wesa Andersona

1

@Bartosz85 dostaniesz na maila info

0

@Joe_Barbaro Bayern to stracił połowe składu xD

0

@marcin62 w serialu może coś zmienia bo takie chodzą leaki. Chyba że sami wypuścili fejk info

2

Już widzę nagłówki w polskich gazetach. Szczęsny lepszy niż Cruyff

0

@Kibic1998 air forcy czy dunki to obecnie kartony produkowane na masową skalę. To jest dosłownie but na sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?