Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam wczorajszy mecz to mnie bardziej przeraził przed ewentualnym starciem z Interem w 1/2
0
Oglądał ktoś BVB? Jakaś formę ostatnio złapali czy jak? Bo widzę dwie dość przekonujące wygrane
0
Typ się podpalił na ZP, do tego dochodzi brak formy i wychodzi z niego cała frustracja. Ktoś go musi ustawić i wytłumaczyć, że drużyna jest ważniejsza niż trofea indywidualne. Bez pucharów nie będzie miał szans na ZP
0
Obym nie wykrakał ale mecz z Atletico to był dla mnie Espnayol z jesieni.
2
Raphinia dał taką zmianę że nawet nie wiedziałem że jest na boisku
0
Niepotrzebnie przekładał. Od razu mogl po długim ładować
0
@Destroyer_of_Worlds spokojnie, Roma spuchnie w drugiej
1
A ten Bartra to co gra jaki jakiś prime Maldini
3
Dla Lewego to jest dzisiaj za szybka gra
0
Araujo będzie zjazd do bazy w przerwie xd
0
Fort i Garcia się już rozgrzewają. Chyba Araujo i Balde lotka po przerwie
0
Yamal jak dryblingi nie siedzą to zacznij podawać
2
Gavi bardzo fajnie śmiga
0
Yamal podawaj szybciej
18
Ludzie to był strzał typu jak wyjmiesz to jesteś we wszystkich highlightsach strzałów nie do wyjęcia. Błąd zrobił Araujo
9
18 letni Cubarsi przy Araujo musi grać szefa defensywy XD
0
Ale ten Atony śmiga xd
2
3 sezony będziemy jechać jedną 11 i 3 zmienników
0
@budel17 xD
5
Ćwiąkała wrzuci filmik i będzie 10 minut gadał jak to Real był zespołem lepszym i zdecydowanie zasłużył na 3 punkty
0
dobra trzeba dzisiaj wyciągnąć wina i serio to nam sporo ułatwi
1
@marcin62 Benzema xd
4
Ale chłop zacznie robić podchody w przyszłym sezonie jak zacznie jako dwójka. Płacz i codzienne chodzenie do mediów czy zarządu.
0
@Michael24 dzięki za rzeczowy komentarz
0
Kiedy ostatnio leżały czarne meczowki na sklepie?
0
@tbas nie no jak na ziemi jest 8 milionów ludzi to jak 50
1
@Hosh to chyba chodzi o Trzaskowskiego co 3 miliony przywiózł czy jakoś tak xD
4
@GTBTP no właśnie nwm czy to nie beka z tych podpisów Trzaska XD
1
Czyli Stano zebrał milion podpisów i tylko trollowal z tymi problemami?
0
@Douglas świetna gierka, super gameplay